Oliwier sojka - ocena (1) Bardzo dobrze wyposażona siłownia Miła obsługa, Drogie i dobre maszyny,... Oliwier sojka Ola - ocena (1) 2/10- mało talerzy, zero talerzy trojbojowych, muzyka tak (...) że ledwo na... Ola Zniesmaczony klient Tonezone - ocena (1) Pierwszy i ostatni raz. Radzę omijać szerokim łukiem. Są inne siłownie z... Zniesmaczony klient Tonezone
MGF - ocena (1) zdrofit riviera-Fatalne warunki w damskiej przebieralni. Drzwi zewnetrzne... MGF Patrycja - ocena (1) Profesjonalny masaż u p. Agaty Polecam ! Patrycja Moe - ocena (2) Dodatkowe opłaty do kart partnerskich to jakaś pomyłka. Do niedawna można... Moe Live coach - ocena (1) Trochę mało przestrzeni. Podpisałam umowę 20 i tego chciałam płacić ale już... Live coach iwona - ocena (1) wejście na kartę Multisport - po akcji zapłaty 25zł za saunę przyszła kolejna... iwona bogusia - ocena (1) nie polecam, zwłaszcza aplikacji, która często szwankuje, wprowadzając... bogusia Mac - ocena (1) Można zrobić dobry trening :) Mac TM - ocena (1) Super wystrój i atmosfera. Fajne maszyny do treningu w tym dużo urządzeń do... TM Michał - ocena (1) Odradzam korzystanie z usług Good Luck. Niestety jakościowo jest coraz... Michał Irena - ocena (1) moja znajomośc z tonnezone zaczeła sie 5 lat temu i nie zamienię klubu na... Irena Piotr - ocena (1) Po prostu rewelacja .Fuul wygoda ,najlepsi trenerzy i dietetycy ,najlepszy... Piotr Barbara - ocena (1) Najlepsza siłownia w Trójmieście chodzę już 6 lat dla mnie to styl życia,a... Barbara Adam - ocena (1) Niestety siłownia mocno zaniedbana, sporo sprzętu nie działa. W szatni i... Adam trenujący - ocena (1) Sprzęt i sala w porządku. Atmosfera też przyjemna. Problemem są trenerzy,... trenujący 3-city - ocena (1) 4 gwiazdki za brak zimnej wody od ok 3 miesięcy,praktycznie od pseudoremotu.... 3-city Agata - ocena (1) Nie polecam. Strefa relaxu z telewizorem wyświetlającym reklamy. Po remoncie... Agata JoannaR - opinia (2) Trzymajcie się z daleka od podpisania umowy z tą siłownią! Już na samym... JoannaR