Karolina - opinia (1) Siłownia jest duża, ma dwa poziomy i naprawdę dużo sprzętu (technogym,... Karolina Wojtek - opinia (1) Polecam, fajny klimat super atmosfera Wojtek sun - opinia (1) W przypadku problemów z ściągnięciem należności z karty, które wynikają z... sun
K - opinia (1) Kameralna atmosfera plus pełen profesjonalizm. Szeroka oferta dla kobiet,... K Anna - opinia (1) Super miejsce, przestronna sala, fajna atmosfera Anna Użytkownik - opinia (1) Nie ma zadnego kontaktu podczas panujacej pandemi, nie odbieraja telefonu ani... Użytkownik Anka - opinia (1) Panie w recepcji zawsze uśmiechnięte i sympatyczne. Sprzęt sprawny, czysty i... Anka Agnieszka - opinia (1) Ciasno , mało sprzętu na mięśnie brzucha , pośladków ogólnie dla kobiet . A... Agnieszka Ania - opinia (1) W dobie koronowirusa wejście na odcisk palca przez kapsułę to skandal! Brak... Ania Maciuś - opinia (1) Po co podawać przynajmniej 30 znaków skoro klub jest OK Maciuś klubowicz - opinia (1) tłok i jeszcze raz tłok (odkąd udostępnili wejście na karty typu multisport),... klubowicz mateusz - opinia (1) bylem na rozmowie o prace w PremiumGym stawka dla menadzera silowni to 3 tys... mateusz Igor - opinia (1) Bardzo miło się trenuje. Polecam :) Igor Magdalena - opinia (1) Siłownia ogólnie taka sama jak za czasów Tigera; sprzęt również. Mogliby coś... Magdalena LENAM - opinia (1) Uczęszczam na zajecia ruchowe do Tone Zone od dwóch lat. Na początku byłam... LENAM dominika - opinia (1) Ze względu na oczekiwanie na karnet multisport od nowego miesiąca, doradzono... dominika Nie polecam organizacji urodzin w Jump City Gdańsk (2) Zakupiłem dla dzieci usługę urodzinową (pakiet jump) - dwoje solenizantów... Remigiusz Proces rezygnacji to skandal (4) Złożyłem rezygnację z członkostwa, wypełniłem ankietę minął miesiąc i kasa... Marej super obsluga, silka i sauna ;) (1) super obsluga, silka i sauna ;) Patryk Odradzam (3) Byłam kilka razy, odradzam szczerze. Na ćwiczeniach jogi, weszłam trochę... Ania