Piotr - ocena (1) Znakomite miejsce na ciężki trening Piotr Damian - ocena (1) Jak na tak świetną lokalizację i dość fajną atmosferę - trochę słaby pakiet... Damian Damian - ocena (1) Całkiem przyjazna siłownia . Jedynie do czego można się przyczepić to... Damian
Sauna-mistrz - ocena (1) Wprowadzenie opłaty 25zl dodatkowej do kart partnerskich jest jakaś pomyłka... Sauna-mistrz Baśka - ocena (1) Na siłownię trafiłam, bo poszłam za trenerem, z którym trenuje od ponad 5... Baśka Ola - ocena (1) Profesjonalna i przemiła obsługa. Wszystko na miejscu czego potrzebujesz.... Ola Radek - ocena (1) Jedyne tego typu miejsce w mieście. Polecam! Radek awa - ocena (1) Fantastyczna obsługa i cały czas coś ulepszają. Sauny petarda! awa Była klientka - ocena (1) Ogromny remont o którym przy podpisaniu umowy nie było nawet słowa, umowa... Była klientka Polak - ocena (1) Chodzę do Good Lucka od około 2 lat, głównie ze względu na trenerów i... Polak Kesp - ocena (1) Nigdy więcej. Syf, kiła, mogiła. Tzw "trenerzy" to jakiś żarcik jest? Kesp P - ocena (1) Suuper xxxxxccccc P belek - ocena (1) Super siłka wszystko ok. 2h darmowego parkingu. belek Kate - opinia (1) Saturn Fitness to świetna siłownia oraz zajęcia grupowe. Wszystkim polecam... Kate Bywalec - opinia (1) Nowa siłownia ale mocno nie dopracowana. Na łopatkach leży wentylacja, a... Bywalec www - opinia (1) Fajna siłownia. Dużo nowego sprzętu. Czysto. Dobry klimat. Otwarte 24 na... www Koko - opinia (1) Super siłownia, jest wszystko co potrzebne do treningu. Otwarte 24/7 co dla... Koko Mala - opinia (1) Siłownia w pełni profesjonalna, personel pomocny i bardzo sympatyczny a co mi... Mala Sylwester - opinia (1) Zachęcony opiniami przyszedłem do klubu, dla sprawdzenia karnet 24h po całym... Sylwester Natalia - opinia (1) Świetny wystrój, ekstra trenerzy, zwłaszcza Magda (salsa) i Dominika (fitness) Natalia