Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

adres do korespondencji:
U.I.H "Fionex" ul.powstańców śl.131/14
53-317 wrocław

oszustwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

oszustwo wyłudzenie pieniędzy i na tym kończą tzw. współpracę.

nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Ile się czeka po dokonaniu wpłaty na państwa konto na długopisy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ma pani namiar na taką pracę co pani wykonuje.Składanie dlugopisów Proszę o przesłanie na zagozdzan@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. oszustwo? prosze o pomoc

Pani poda numer telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Mogę prosić namiary tej firmy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Może prosić o namiary do tej firmy co pani składa długopisy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Czy mogła bym prosić o więcej informacji od pani na temat pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Też trafiłam na tą ofertę, tylko , w składnie kopert. Wysłałam przelewem 27zł, po prawie miesiącu dostałam list z książeczka o innym pracach chałupniczych. Zainteresowała mnie oferta adresowania kopert z ulotką reklamową. Wysłałam 18zł na pierwszą wysyłkę tak jak sobie życzyli w formularzu. Wysłałam w poniedziałek (13-stego) dziś jest wtorek (21-szego) i nadal nic nie otrzymałam. Jak pisałam do nich email to odpisali że wysyłki są w piątki. Tak więc czekam aż przyślą materiały
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Jak się załapała do tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Szukam uczciwej pracy chalupniczej bez żadnych opłat z dostawą i odbiorem bez szycia sprawa bardzo pilna czy ktoś może polecić coś uczciwego a może sam wykonuje tego typu pracę mój e-mail agnieszkastach23@wp.pl . Czekam na wiadomość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę prosić o namiary na te długopisy jeśli to coś uczciwego mój e-mail agnieszkastach23@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witaj. Jestem zainteresowana jak możesz podac mi jakiś kontakt na firmę wiarygodną. Bardzo prosze. Potrzebuję pracy i nie chce byc oszukana. Mam na imię Agnieszka. Moj emai.. agnieszka.s595@wp.pl. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Jestem zainteresowana tą ofertą pracy, poproszę o więcej informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam pracy (dodatkowe zajęcia) np składanie długopisow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poproszę o adres, telefon w sprawie składania długopisów, jestem zainteresowana. Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja trafiłam na oszustów i wzięli kasę odniesieniu i teraz się nie odzywają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież długopisy składają z ogromną prędkością maszyny w fabrykach. Człowiek nawet takie wydajności za nic by nie uzyskał. Tyle lat już prawie 20 nabierają ludzi na takie ogłoszenia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam czy mogła bym dostać od pani kontakt do tej firmy jeśli ona jest rzetelna bo również poszukuje pracy chaupniczej bartczakdominika626@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. oszustwo? prosze o pomoc

Oferta pożyczki @ 2% Skontaktuj się z nami,

Nazwa:
Kraj:
Ilość:
Trwanie:
Numer telefonu:

Wyślij do nas e-mail na adres paymentrefundcommission@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...