Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

ja tez jestem chetna na jakas informacje o tej firmi mimi22011984@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam także proszę o namiary na uczciwą firmę, pilnie szukam pracy. serdecznie dziękuję. To mój adres e-mailowy dodo68@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam.
Tak samo u nas, straszę policją ale widzę , że trzeba do sądu iść od zaraz,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam czy mozesz mi wysłac namiar na to pewne chałupnictwo bede wdzieczna ;
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam! Poprosiła bym o podanie danych na firmę w której pracuje twoja znajoma. Z góry dziękuję. kala959111@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

cześć
dobrze że zajrzałem tutaj chodziarz nie dam się już oszukać im.
Macie może jakaś prace dodatkową żeby można sobie dorobić to mój email piotrek86@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

ja też poprosze namiar. rrenatkaa58@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam, byłbym wdzięczny gdyby ktoś podesłał by mi namiary na uczciwą pracę chałupniczą na email danielev@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam Również po Prosił bym o namiar/y na pewne chałupnictwo. Jestem osobą niepełnosprawną i szukam pracy żeby dorobić parę groszy. Będę wdzięczny za jaką kolwiek informację w tej sprawie. Pozdrawiam Kamil.

Mój e - mail : zebra1101@wp.pl

Bardzo Serdecznie Dziękuje i czekam na informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

znajoma pracowała i bardzo sobie chwali.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam! Ja rowniez wyslalam zgloszenie na szczescie wydalam tylko na znaczki i dostalam dzis odpowiedz o kaucji.Cos mnie podkusilo by poczytać o tej Urszuli Czeberak i zobaczylam wasze opinie o tej firmie smart cale szczęście nie wplacilam i nie zamierzam wplacic tej oszusce kasy.Zeruje na ludzkim nieszczesciu ktos chce pracowac zarobic kase a oni wyudzaja i czyims kosztem zarabiaja.Wspolczuje tym ktorzy wyslali kase tym oszustom.Popieram zrobie zbiorowe zgloszenie do sadu.Mnie tez calkiem niedawno oszukal taki koles z krakowa sprawa znalazla sie na policji ale ze nie moge znalez innych poszkodowanych bedzie mi ciezko
zlozycz w sadzie spawe o liczne wyudzenia na tyle rzczerzeczy mnie na ciaglnal ze mam teraz przez niego 30 tys zl dlugu Jesli ktos
zna uczciwa firme ktora nie pobiera kaucji to prosze o
emaila dzagakrakow29@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam czy móglabys mi podac namiary na ta firme co znajoma składa prosze o kontakt tel-782-370-937 lub e-mail kasiasedlak @wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

witam ja też zostałam oszukana przez firme smart podaje swój nr telefonu z tym coś trzeba zrobić 505336108
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam,tez zostalem oszukany.Na szczescie wydalem tylko okolo 5 zl na dwa znaczki gdyz jak przeczytalem ze trzeba dac 49 zl to zaczalem szukac info w necie na temat firmy smart. I trafilem na szczescie na te strone. Chce powiedziec ze napisalem do firmy i dostalem odpowiedz (wklejam ja tu )

Aby otrzymać zwrot kaucji prosimy o dokonanie zwrotu materiałów drogą pocztową (listem poleconym) na adres: Smart skr. poczt. 3, ul.Warszawska 34, 62-300 Września w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki w stanie nienaruszonym, kompletnym i oryginalnym opakowaniu. Prosimy także o podanie numeru rachunku bankowego na który zostanie zwrócona kaucja, nie zwracamy kaucji przekazem pocztowym. Jeśli nie posiadają Państwo konta można podać nr konta kogoś z rodziny lub znajomego.

Jak oddac nienaruszone,orginalne opakowanie,jak to przeciez otworzyc trzeba bylo,nie?!

W kazdym razie zostawiam swoj nr tel 884352763 jakby ktos sie ogarnal z oszukanych i chcial odzyskac pieniadze bo nie tyle co o te 50 zl chodzi a wlasnie o nie danie zarobienia zlodziejowi i o nie oszukiwanie kolejnych osob !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Też prosiłabym o dane uczciwej firmy.Proszę, bo kasa jest mi potrzebna.
marta_mallek@wp.pl. Proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

tak jak wiekszosc z was dalam sie nabrac,z tym tylko ,ze wyslalam list,ale wplaty nie dokonałam ,sprawdzam w necie tą firme SMART ,FIRMA ZAREJSTROWANA jest na Urszule Czeberak i takie dane mam na pieczatce ,ale adres inny bo ul.Tuwima SŁUPCA ,niedaleko Wrzesni regon i nip sie zgadza tylko ponoc to jest wydawnictwo,nie wiadomo tylko kto czyim kosztem sie zabawia,a telefon z listu ktoey odnich dostalam nieaktualny nie mam takiego numeru,kanciarze i tyle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam mozesz mi przeslac dane tej firmy w ktorej pracuje twoja znajoma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Do kan czy też bym mogła prosić o uczciwa ofertę składania długopisów w której pracuje twoja kolezana oto mój emaila zancia00@o2.pl z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Ludzie weźcie się ogarnijcie. Długopisy to teraz automaty składają i robią po kilka tysięcy na minutę. Wystarczy zobaczyć w programie "Jak to jest zrobione" na Discovery. W domu to możecie rękodzielnictwo robić, jakieś szydełkowanie itp i to próbować na allegro opchnąć. Takie firmy to naciągacze. Ile Wam można to tłumaczyć i wałkować temat?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam możesz wysać mi namiary na firme w której pracuje ta twoja znajoma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

infolinia praca (10 odpowiedzi)

Konsultant Infolinii Medycznej · LeasingTeam Sp. z o.o. , czy ktoś orientuje się, czy jest to...

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

Praca za granicą dla elektryków, ślusarzy, spawaczy (3 odpowiedzi)

Marine Ship Service jest dynamicznie rozwijającą się firmą, poszukujemy pracowników na...