Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Art mogła bym prosić o namiary odnośnie tej pracy na adres ania5105@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

jest jeszcze jedna możliwość odzyskania pieniędzy i znalezienia właściciela tej niby firmy.
jeśli ktoś mieszka w warszawie można poczekać przy skrytce i zobaczyć kto odbiera korespondencje
czasochłonne ale skuteczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Nie wysylajacie zadnych pieniedzy, ja sie dalam oszukac i wyslalam a co w zamian dostalam, kartke z jakimis glupimi informacjami i dlugopis za1zl. Żenada
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

witam ja rowniez zostalam oszukana tak samo prosze o kontakt kazdego co zostal oszukany przez firme smart-663580778-mozemy wspolnie zalozyc im sprawe
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam czy mogła by Pani podać adres lub nazwę firmy w której dorabia Pani znajoma. Naprawdę mi zależy. na mail nikolet19@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisów

witam a czy moge prosic o adres email firmy smart? bo również chciałabym odzyskać pieniądze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Czesc witaj jak mozesz to wyslij mi tez namiar na ta firme potrzebuje dorobic ( student) na e-mail wesolowskimaciej@o2.pl

dzieki wielkie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisów

Witam,
je też wysłalem dwa znaczki dostałem list z firmy Smart Września wpłaciłem kaucję 49 zł dostałem jeden długopis i kartkę na której pisało jak założyć własna firmę i gdzie można sprzedać długopisy po złożeniu potem odesłałem ten długopis i kartkę listem poleconym ekonomicznym wysłałem E-amil i podałem swoje dane numer konta i w załączniku wstawiłem potwierdzenie wysłania listu i po 2 dniach dostałem zwrot tak jak było napisane w pierwszym liście że kaucji jest zwracana jeśli towar zostanie odesłany ja odesłałem więc mi kaucją zwrócili sprawa jest zakończona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Hej, czy masz namiary an firme u której Twoja znajoma sklada te długopisy?
Prosze okontakt pod meila olagrabicka@op.pl.

Bardzo przydala by mi sie taka praca, nie moge wychodzic z domu ze wzggledów rodzinnych a musze jakos zarabiac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

oni oszukuja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam. Mnie tez przyslali informacje i kupon zgloszeniowy. Wczesniej na maila odpowiedzieli, ale jak wyslalam pytanie dotyczace sposobu i podstawy wynagradzania to jest cisza... Niech spadaja naciagacze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam ja też dzisiaj dostałam pismo od firmy "SMART" gdzie piszę że trzeba wysłąć zaliczkę w kwocie 49 zł i zastanawiałam się czy nie wysłać ale myślę poczytam na forum i dobrze zrobiłam. Jęsli ma ktoś namiary na jakieś uczciwe chałpnictwo za uczciwe pieniądzę proszę o kontakt :
Cela.11@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

bardzo bym prosiła pania o informacje na maila jestem zainteresowana taka praca lecz w sprawdzonej firmie prosze podaje malia gosia37@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

do kan :) a masz mozliwosc od tej kolezanki wziasc namiary na to składanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam.

kolejne zamydlenie oczu, że niby uczciwi!!!!!

Dziś wysłałam dwa zgłoszenia w odpowiedzi na pracę związaną ze składaniem długopisów, pod dwa różne adresy.
Pierwsza zawierała standardową odpowiedź ( Z firmy SMART) , więc odpisałam z pytaniem , czy nie można materiałów zgłoszeniowych wydrukować sobie w domu , czemu nie wysyłają ino na pocztę osób zainteresowanych i dlaczego znaczek ma być " luzem" . dodałam komentarz,że są oszustami i takie tam. Odpowiedzi nie było.

Za chwilę przyszła odpowiedź z drugiego adresu ( oczywiście z firmy SMART) odpowiedz identyczna jak ta wcześniejsza , ale z dopiskiem :

Zgłoszenia drogą pocztową są dla nas gwarancją, że trafią do nas osoby faktycznie zainteresowane pracą, a nie tylko zaspokojeniem swojej ciekawości kosztem naszej pracy i obsługi.

no i znaczek ma być naklejony na zaadresowanej kopercie .

Skubani czytają wiadomości, które do nich wysyłamy i działają szybko.

Oczywiście dziękuję za współpracę z taką firmą.

jeśli ktoś zna namiary na uczciwą firmę z pracą chałupniczą to proszę o namiary: kacha_32@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Do Kan bardzo proszę jeśli jest taka możliwość o podanie firmy dla której pana znajoma pracuje. Proszę o maila: justyna_b@onet.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

pozostaje jedynie siedzieć na tej poczcie we Wrześni i czekać na delikwenta który otworzy ten numer skrytki a potem go śledzić aby dowiedzieć się co robi z zawartością skrytki tj. czy idzie do siedziby firmy czy do własnego prywatnego mieszkania. Gdybym tam mieszkała to pewnie bym tak zrobiła. Zaraz by wszystko wyszło. A że teraz ta firma prowadzi kolejny nabór to na pewno co najmniej raz dziennie ktoś tę skrzynkę opróżnia z następnych chętnych wybaczcie określenie: frajerów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam jeżeli to możliwe ja też bym prosiła o dane legalnej firmy.
Pozdrawiam Wiktoria.

Mój adres e-mail : fanka.stuntu@spoko.pl

Z góry serdecznie Dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Kan możesz mi na e-maila podać dane tej firmy gdzie pracuje twoja znajoma? mój e-mail to joannarokosz1@wp.pl będę ci bardzo wdzieczna Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam ja też nie raz dałam się oszukać a chciałabym coś dorobić ale w uczciwej firmie czy byłby problem przesłania mi namiarów na tą uczciwą firmę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Praca za granicą, czy są sprawdzone oferty? (37 odpowiedzi)

Od paru dni szukam pracy za granicą. Ofert jest pełno ale jak szukam opinii o konkretnym...

Praca K2 Dystrybucje (28 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

zarobki administracja biurowa, ile dają ? (9 odpowiedzi)

Rozglądam się po dłuższej przerwie za pracą na stanowisku administracja biurowa (asystentka,...