Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Praca w domu - Stała lub dodatkowa
cena 1 680 PLN
opis ogłoszenia
Witam! Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Pracuj w domu. Aktualne cały kraj. Składanie długopisów to prosta praca manualna, którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,75 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu. Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami. Pracując w domu mogą Państwo zarobić od 1680 - 2800 zł miesięcznie. Pracę można przerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas zgłoszenia pisemnego listem zwykłym lub poleconym na adres: Smart skr. poczt. 3 Warszawska 34 62-300 Września które powinno zawierać: - imię i nazwisko - dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym - zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną + dwa znaczki pocztowe za 2,35 zł (luzem) - numer telefonu lub adres e-mail. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy do Państwa szczegółową ofertę oraz materiały zgłoszeniowe. Pozdrawiamy. Smart.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam to mój e mail gitarkagra6@o2.pl czy mogłaby mi Pani wysłać firmy którym naprawdę zależy i nie są oszustami? Z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Poprosze o namiary na uczciwa firme bo po przeczytaniu komentarzy na tmat firmy smart jestem zaszokowana jeszcze nie wysłałam koperty i znaczków i chyba dam sobie spokój z ta firma a do pracy narazie nie moge isc bo mam 4 miesieczna córke w domu a grosz sie przyda prosze o kontakt na ewka_25_1985@o2.Pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

czy moglabym prosic o dane firmy w ktorej dorabia twoja znajoma?bardzo mi zalezy basia.derlatka@vp.pl dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Ja też jestem w takiej sytuacji ,wysłałem znaczki i otrzymałem kupon do zapłaty gdzie pisze że zapoznałem się ze szczegółami oferty w siedzibie firmy ,tylko siedzby firmy nikt nie widział .Co mnie jeszcze zainteresowało ,że adres jest na urząd pocztowy w Wrześni ,a list jest puszczony w Słupcy .Jeszcze następny szczegół z listu firmy Smart ; na końcu sami piszą że PROWADZĄ DZIAŁALNOŚĆ INFORMACYJNĄ , SPRZEDAJĄ POMYSŁ NA BIZNES .Pieniędzy napewno im nie wyslę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

taka idiotka to ja jestem wyslalam im kase i stolec wielkie oszusci!!!! nie nabierajcie sie na to!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Do Kan-Mam prośbę czy możesz podać mi jakiś namiar na tą firmę w której twoja znajoma składa długopisy? mam małe dziecko i nie mogę podjąć pracy poza domem, była bym bardzo wdzięczna za odp. Mój e-mail: maggie_4@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

czy mogła bys podaci namiary na tom sprawdzoną firmę przez twoją znajomą jestem w trudnej sytułacji i potrzebuje pracy z góry dziękuję na meile kisielewskamarta@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

http://www.youtube.com/watch?v=HxknBqu20mI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

warto poczytać też ten artykuł:
http://www.blog.oszukany.pl/?p=14
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Dla zainteresowanych:
Firma istnieje, tutaj wystarczy wpisać NIP lub REGON aby sprawdzić:
http://stat.gov.pl/regon/
zajmuje się wydawaniem książek.
A tu siedziba firmy:
https://www.google.com/maps/@52.298597,17.880773,3a,90y,224h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1sJUFQLuIEtngENDWRbCyP0Q!2e0

;))))))))))))))))))))))))))
tutaj wydają książki-chyba w garażu ;).
Temat dla policji-o ile ich to zainteresuje.
Szukajcie pracy rozsądnie, a jeśli chcecie przesyłać kasę proszę o kontakt-podam Wam mój nr.konta! -i gwarantuję, że ja przynamniej za tą kasę Wam podziękuję!! ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Do Kan. Możesz mi podac dla jakiej firmy twoja znajoma procowała na składaniu długopisów. Jakieś namiar na uczciwą pracę była bym wdzięczna. Podaje swój adres e-mail ewarak2010@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Ja też bym chciała namiary na legalną firmę. Chętnie bym sobie dorobiła. Mój e-mail: pati-141516@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Do Kan. Możesz mi podac dla jakiej firmy twoja znajowa procowała na składanie długopisów. Jakieś namiar na udcziwa pracę była bym wdzięczna. Podaje swój adres email: papiska938@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Cześć. Czy mogłabyś dać mi namiar na tę firmę gdzie składa Twoja znajoma długopisy . Będę bardzo wdzięczny. Mój adres : tomek.z.217@op.pl Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

W dzisiejszych czasach nikt nie składa długopisów ręcznie, temat można zamknąć gdyż tylko zabiera miejsce na forum, w latach 60-70 ubiegłego wieku, może się składało ręcznie, teraz taka maszyna do składania długopisów jest tańsza niż zapłacenie komuś dwóch pensji i z samego rachunku ekonomicznego, widać, że zatrudnianie do tego iluś tam usób jest nieopłacalne, jak całą produkcje można przeprowadzić automat
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

witam,mogłabym poprosić o namiary na firmę w której Pani koleżanka sobie dorobiła? jestem tym zainteresowana i chciałabym sobie troszkę zarobic
prosze o e-maila na adres:takemebiitch@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

nie wysyłaj bo nic nie dostaniesz kase zapłacisz i nic
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Do kan mozesz podac namiary na te firme bo jestem zainteresowana mail iwonka1978@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: SKLADANIE DLUGOPISOW. OSZUSTWO? PROSZE O POMOC

Witam Chciałabym się zapytać o tą firmę na składanie długopisów. ? Bardzo była bym wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Dokładnie na ulicy Warszawskiej 34 jest Urząd Pocztowy...wiem bo tam pracuję... :-) ....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

zarobki administracja biurowa, ile dają ? (9 odpowiedzi)

Rozglądam się po dłuższej przerwie za pracą na stanowisku administracja biurowa (asystentka,...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (14 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

praca w call center (20 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu szukam pracy jednak bez rezultatu, postanowiłam spróbować w call center-...