Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jeśli chodzi o regulamin, to zgadza się - wyraźnie wskazują, że są jedynie pośrednikiem.
Sama nie zamawiałam, widziałam natomiast słabe opinie odnośnie jakości i czasu realizacji.

Z wyglądu strony, bardzo podobna do dawnej Hermiony, warto poszukać opinii...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zamawiałem seksowny komplet dla dziewczyny i się sprawdził :>>>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
aleee... po trzecim użyciu wylądował w koszu bo go rozerwałem w trakcie ... hahahhaha :D:D:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zbok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brałam od nich skarpetki i są ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też mam od nich skarpetki! :)
Zamawiałam jakoś na początku lutego i dostałam w połowie lutego, więc tragedii nie ma, ale szału też nie. Chociaż spodziewałam się tego bo jest o tym info na ich stronie. Wzięłam na próbę kilka piżam i się nie zawiodłam, fakt że te tańsze są ze słabszych materiałów ale chyba o to z tymi tańszymi chodzi dlatego sa tanie xd kilka razy pisałam do nich na maila i odpowiedź zawsze dostawałam szybko, więc nie ma się co do czego czepić poza tą kwestią dostawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam bardzo podobne wrażenie, generalnie wszystko fajnie, gdyby nie czas dostawy, o którym niby informują, ale i tak każdy liczy na szybsza dostawę
Zamawiałam i jest w porządku
W moim odczuciu mają dużo rzeczy o zróżnicowanej jakości w zależności od cen. Zrobiłam zamówienie Na 750 zł i część rzeczy jednak mi się nie spodobała, ale nie miałam większych problemów ze zwrotem jak niektórzy co tutaj piszą. Po nadaniu paczki w następnym tygodniu praktycznie miałam pieniądze za część zamówienia (200 zł). Fakt faktem paczki przychodziły oddzielnie od 2 do prawie 5 tygodniu na nie czekałam...
Sporo zamawiam online i pierwszy raz miałam rozbite zamówienie na kilka paczek... Finalnie poza czasem dostawy mogę im dać dobra ocene i polecać pod warunkiem, że ma się te 3 tygodnie czasu żeby poczekać na bielizne
Nie ufam tym pozytywnym opiniom...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciężko powiedzieć, że mogą być pozytywne jak czeka się kilka tygodni, gdzie z Allegro produkty są na pojutrze :/ Ja dostałam swój stanik samonośny i niby jest ok, gdyby nie to, że 6 dni po imprezie na którą mi był potrzebny
Potwierdzam, że zamówienie przychodzi w kilku paczkach i trochę się czeka chociaż w moim przypadku ostatecznie jestem zadowolona, bo:
1. Miałam problem z adresem, bo podałam zły. Napisałam im to od razu i poprawili dosłownie w 20 minut
2. Jak dostałam pierwszą paczkę i byłam pewna, że zostałam oszukana bo nie dostałam wszystkich zamawianych produktów to mi znowu w kilkanaście minut odpisali (i to o dziwo w niedzielę) i wyjaśnili, że jest kilka paczek i podali numery do ich śledzenia
3. Jedne majtki przyszły poprute, ale na swój koszt wysłali mi nowe. Znowu czekałam jakieś 3 tygodnie, ale z te lekko poprute mogłam sobie zostawić i ostatecznie je treoche sama naprawiłam
4. Jakość produktów jest adekwatna do ceny, dla przykładu zamówiłam 2 piżamki jedną za 30 a drugą za 90 złotych i widać różnicę w materiale sporą
Potwierdzam to co piszą inni tzn zdecydowanie na minus długi czas dostawy i różnie to jest z jakością, a na plus obsługa klienta, duży wybór i spoko ceny
U mnie też nie było kłopotów ze zwrotem. Mają naprawdę piękną bieliznę koronkową, z pomocą której można zrobić na swoim partnerze :)
Zamówienie rozbite na kilka, przyszło po 3 tygodniach, jakościowo spoko, ale mogłam to samo mieć taniej gdzie indziej
No niestety, ale w regulaminie jest ta informacja co do czasu dostawy. Do mnie bokserki w superbohaterów dotarły :)
Mam doświadczenie z tym sklepem, bo zamawiałam już ze 3/4 razy. Generalnie najważniejszym elementem jest czas dostawy, ktory jest po prostu bardzo długi, czasem czekałam 1,5 tygodnia, a czasem 1,5 miesiąca. Póki co zawsze wszystko mi przychodziło, jakościowo i rozmiarowo jak najbardziej w porządku, kontaktowałam sie też nie raz ze sklepem mailem i na fb i bez problemu odpowiadali. Na minus jest infolinia, która jest automatem i nie da się dodzwonić do konsultanta... Finalnie kupuję tam tylko dlatego, że są bardzo korzystne ceny, a boję się bezpośrednio zamawiać z chin, chociaż córka mnie do tego bardzo namawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mniej więcej potwierdzam to co napisała Zuza, chociaż akurat ja się nie pomyliłam w trakcie składania zamówienia :)

"Potwierdzam, że zamówienie przychodzi w kilku paczkach i trochę się czeka chociaż w moim przypadku ostatecznie jestem zadowolona, bo:
1. Miałam problem z adresem, bo podałam zły. Napisałam im to od razu i poprawili dosłownie w 20 minut
2. Jak dostałam pierwszą paczkę i byłam pewna, że zostałam oszukana bo nie dostałam wszystkich zamawianych produktów to mi znowu w kilkanaście minut odpisali (i to o dziwo w niedzielę) i wyjaśnili, że jest kilka paczek i podali numery do ich śledzenia
3. Jedne majtki przyszły poprute, ale na swój koszt wysłali mi nowe. Znowu czekałam jakieś 3 tygodnie, ale z te lekko poprute mogłam sobie zostawić i ostatecznie je treoche sama naprawiłam
4. Jakość produktów jest adekwatna do ceny, dla przykładu zamówiłam 2 piżamki jedną za 30 a drugą za 90 złotych i widać różnicę w materiale sporą "
Dostałam od chłopaka pończochy z cyrkoniami i komplet seksownej bielizny z valetta i jestem zadowolona z prezentu
Ja zamówiłam dwa miesiące temu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zamówionej rzeczy, po kontakcie z nimi odpisują mi że jeszcze raz zamówią dla mnie, Ja natomiast żądam zwrotu moich pieniedzy i nie chce mieć z nimi nic do czynienia! Nie będą kolejne dwa miesiące robili mnie w ci*la! Po czym otrzymuje od nich wiadomość że kasy mi nie zwrócą!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dokladnie taka sama sytuacje. Zamowienie wysłane w polowie maja do tej pory nie dotarło, niestety nie mam zamówionych rzeczy tym samym nie mogę ich zwrócić i otrzymać pieniedzy, jedynie propozycja wysłania ponownie... nie polecam !!!
Widzę, że nie ja jedna mam taką sytuację. Zamówienie wysłane 28 maja, a paczki do dzisiaj nie ma, również zaproponowano mi ponowna wysylke, ciekawe czy dotrze...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam w klubie , zamówiłam stój kąpielowy przez ich stronę którą reklamuje sama Natalia Siwiec , Strój przyszedł po 3 tygodniach i Uwaga
kompletnie inny krój niż zamówiony przeze mnie . Napisałam meil iż proszę o zwrot pieniędzy . Po wymianie 10 meili napisali że jeśli chcę 100 % zwrotu mam wysłać towar na swój koszt do Chin czyli około 20 zł za przesyłkę . To czysta kpina , towar jest po prostu niezgodny z zamówieniem i nie chcę jeszcze zwrócić kasy . Na ich stronie też nie pisze że te wszystkie produkty są z Chin ,banda oszustów. Zgłosiłam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam to samo.Zamowilam majtki za 205 zl .Brak przesylki.Brak mozliwosci zwrotu pieniedzy i informacja ze zamowionego towaru nie mają i kaza zamawiac co innego.Nie ma szans na zwrot pieniedzy.Sprawa do zgloszenia na policję bo to sa zlodzieje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się rozwija temat z Rzecznikiem?
Ja mam zamówione kilka paczek, kazda dotarła. Siostra i szwagierka tak samo. Nigdy żadnych problemow
Witam, czy zgłoszenie sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta pomogło? Ja zamówiłam 3 rzeczy, ponad 2 miesiące temu, przyszła 1 i to uszkodzona, po kilku mailach wysłali mi drugą taką samą rzecz i znowu okazała się uszkodzona! Pieniędzy nie chcą zwrócić i nie odpowiadają gdzie są pozostałe 2 rzeczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muszę przyznać, że ekipa Valetty to naprawdę zawodowcy, jeśli chodzi o wystawianie sobie pozytywnych opinii. :D
Aż pusty śmiech bierze.
Nie polecam tego pośrednika. Chyba, że masz ochotę dołożyć się do biznesu Valetty i zapłacić za pośrednictwo z Aliexpress...
A i nie licz, że jak sobie biorą prowizję, to chociaż gwarantują Ci jakąś opiekę, zwrot pieniędzy w razie niedotarcia paczki.. o nie, oni tylko za Ciebie wypełnią formularz na Aliexpress i o ile masz szczęście to przesyłka dotrze...
Ma-sa-kra
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Martą! Zamówienie koniec końców doszło i sama bielizna i strój kąpielowy są jakościowo w porządku, ale dokładnie to samo mogłam zamówić połowę taniej bezpośrednio z chinach sama, bez ich pomocy
W 100 % zgadzam się z Martą nie wiem, kto pisze te pozytywne opinie, wręcz nie chce mi się wierzyć, że są osoby zadowolone, ponad miesiąc temu kupiłam 3 rzeczy, po ok 3 tygodnia przyszła pierwsza przesyłka - bielizna nocna w zupełnie innym rozmiarze niż ten, który zamówiłam, próbowałam złożyć reklamację, jakaś panienka zrobiła wszystko, żeby tej reklamacji nie przyjąć - fakt w tym są perfekcyjni to zwykli oszuści, którzy zarabiają na takich naiwniakach jak ja. Czekam na pozostałe kupione rzeczy. A tak na marginesie na Aliexpress jest 50 % taniej. nie polecam :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam od 23.05.2020r na zamówienie. Tłumacza, że musi minąć 60 dni ale roboczych. Kasy nie chcą zwrócić za brak towaru.
Ja czekam na paczkę już 61 dni, w mailach potrafią tylko prosić o cierpliwość i więcej czasu. Reklamacji nie chcą uznać. Stanowczo odradzam zakupy w tym miejscu, przesyłki z AliExpress przychodzą szybciej, a na dodatek są tańsze...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , równiez czekam na zamówiony przeze mnie stój od 22.05.2020 . Dni w transporcie mam już 68 .
Słuchajcie, u mnie sytuacja jest taka jakiej jeszcze nie miałam. Zamówiłam łącznie od nich 5 produktów:
- 1 produkt przyszedł po 2 tygodniach, wszystko ok
- 2 i 3 produkt przyszedł po 3 tygodniach w jednej paczce i też wszystko ok. Po pierwszej dostawie nie zdziwiło mnie nawet opakowanie wyglądające bardzo tandetnie...
- 4 produkt przyszedł w złym kolorze... Zaproponowałam, że jak mi zwrócą za niego część pieniędzy to go sobie zostawię, bo reszta się zgadzała i... tego samego dnia zwrócili mi 30%, więc niby ok
- 5 produkt... Słuch o nim zaginął... Co prawda były to jedne stringi, ale tak łatwo nie popuszczam. Znowu do nich napisałam i wysłali mi je na nowo. Teraz hit, po kolejnych 2 tygodniach dostałam dwie paczki z dwoma stringami, czyli jedne mam za free xD

W związku z tym, że jest dlugi czas oczekiwania i jeszcze problemy jak wyżej to raczej tam więcej nie zamówię, mimo że mają fajne i tanie produkty, bo na allegro można znaleźć praktycznie to samo i za trochę większe pieniądze bym miała szybką dostawę. Jedyny plus że szybko odpowiadają na wiadomości i idzie się dogadać
ludzie, ta firma to porażka, wielka porażka. Czekam już 1,5 miesiąca na zamówienie. Jestem prawnikiem i zastanawiam się jak wyeliminować tę firmę z rynku. Mam już pomysł i będę dążyć do celu. Nie kupujcie u nich!!!!
Iga, np u mnie w zależności od produkty część była po 2 tygodniach, a cześć po 2 miesiącach :/ Tłumacza się ze przesyłka z zagranicy, koronawirus itp... Oczywiście wszystkie paczki przyszły z Chin, jedyny plus ze bielizna jest w porządku
valetta to zlodzieje i oszuści, nie chcą zwrócić pieniędzy za niedostarczony towar. Poczytajcie na fb ile osób zostało przez nich oszukanych
Podpinam sie do negatywnych opinii. To jest jakas kpina!!! Zamowilam strój kąpielowy 4 czerwca do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki a mamy 15 września. Kontakt z firma to jakaś porażka! Podejście do klienta na poziomie 0.
Oczekuje od firmy zwrotu pieniędzy ponieważ nie bede czekala kolejne kilka miesięcy na paczkę która pewnie nie dojdzie tak jak i pierwsza zamowiona. Ale pieniędzy odzyskac nie moge jak twierdzi specjalistka ds. Obsługi klienta mam czekac kolejne tygodnie na paczke.
Ostatnio wystawiłam negatywną opinię tej firmie na jednej stronie. Postanowili się do mnie odezwać. Zaczęło się od tego, że otrzymałam towar, który jest niezgodny z zamówieniem. Najpierw napisałam wiadomość e-mail z informacją, że otrzymałam towar niezgodny z zamówieniem i chce to wymienić lub zwrócić. Pani z która pisałam nie odpowiedziała na żadne z zadanych pytań. Za to otrzymałam wiadomość, że nie ma możliwości wymiany, a kasy nie odzyskam i zwrotu podobno nie mogę zrobić, a oni mogą mi oddać 20% kosztów. Na tym zakończyli kontakt ze mną, na kolejne wiadomości już nikt mi nie odpisał. Wystawiłam negatywną opinię, więc się odezwali. Nagle okazało się, że przecież mają tyle rozwiązań dla klienta. Dzisiaj otrzymałam 22 zł. Czyli 20% kosztów i wiadomość, że mam usunąć negatywną opinię
Ja również nie polecam sklepu. Towar poniżej wszelkiej jakosci. Na dostawę czekałam ponad miesiąc i towar rozbity po jednej rzeczy z zamówienia. Żenada. Jak się czyta ich własne opinie, to obiecująco wygląda. Nie dajcie się nabrać.
U mnie jakościowo ok, ale czas przesyłki 3 tygodnie jest trochę za długi
Niestety ale ja nie dostałam zamówienia. Pisałam maila, okazało się że wpisałam zły adres (co jest dla mnie żartem, bo zawsze sprawdzam) po czym nie dało się go zmienić. Kontakt mailowy to to informacja, że to moja wina, nic się nie da zrobić i umycie rąk. Paczka nie przyszła, zwrotu pieniędzy nie dostałam, no i oczywiście nic się nie da z tym zrobić. Nie wiem skąd te pozytywne opinie bo ja jestem zażenowana
nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, u mnie wszystko z zamówieniem było w porządku, doszło w 10 dni i jakościowo ok
Polecam zerknąć sobie na dresslily.com
O takim wcześniej nie słyszałam, teraz sklepy do siebie są bardzo podobne ciėżko odróżnić. Do mnie zamówiony stanik z valetta dotarł jakoś po dwóch tygodniach. Rozmiar zgodny
U mnie to samo - druga paczka, tez przyszla po okolo 2 tygodniach :) I wszystko w dobrym rozmiarze. Ważne żeby znać swoj rozmiar i je poprawnie zamawiac :) czasami to mam wrazenie ze dziewczyny zamawiaja rozmiary jakie by chcialy miec a nie jakie maja
Witam dałam się nabrać nie polecam nikomu towar to totalny syf nie wart 2 zł w lumpie lepsze można kupić na dodatek połowy zamówienia do tej pory nie dostałam
u chinola kupuję od zawsze i nie narzekam xd w valetta kupiłam ponczochy z cyrkoniami za jakies 20 kilka zł z dostawą i po kilku tygodniach doszły. Potem okazało się że podobne u mojego chinola w mieścia za kilka ziko drożej na miejscu mogłam kupić
:/ ja zamawiam regularnie i nie mogę złego słowa powiedzieć o jakości - o wiele lepsza niż w nie jednym "markowym" sklepie
Sa tylko pośrednikiem. Towar zamawiany z chin. Czekam na przesyłkę ponad 40 dni.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie tak, towar doszedł z chin w moim przypadku w jakoś 3/4 tygodnie. Zamówienie zostało rozbite na kilka osobnych paczek, ale w sumie większość rzeczy doszła w porządku rozmiarowo i jakościowo. Miałam problem z tym, że biustonosz przyszedł z wadą fabryczną, ale wysłali mi w zamian nowy, bez konieczności odsyłania. Jedynym minusem było, że czekałam kolejne 2 tygodnie ale w sumie nie jest najgorzej jak za te pieniadze. Napewno obsluge klienta maja w porządku bo naprawdę sprawnie odpowiadają na wiadomości i na fb i na mailu a nawet na insta z nimi pisałam :D z tym co tutaj niektorzy pisza ze made in china to tak szczerze... 99% rzeczy jest teraz z chin wiec nie mam z tym jakiegoś problemu
Mi paczka przyszła co prawda bez chińskich znaczków, ale na metce made in china, więc pewnie to samo. Sama bielizna i strój sportowy są dobrze uszyte i fajnie wyglądają na żywo ^^ Kontakt ze sklepep jest na dobrym poziomie, chociaż automatyczna infolinia jest zdecydowanie na minus :/ preferowalabym kontakt telefoniczny niz mejlowy
Czekałam na swoje zamówienie ponad dwa tygodnie i natknęłam się na negatywne opinie... Od razu zaczęłam ich straszyć policją, prokuraturą itp, a oni o dziwo bardzo miło mi odpowiadali i koniec końców paczka po kilku dniach dotarła. Oczywiście ich przeprosiłam i w sumie zauważyłam dopiero, że jak byk piszą na stronie o tym czasie dostawy... Z samego stroju kąpielowego i kompletu bielizny jestem całkiem zadowolona ;)
Czekałam 2.5 tyg na strój kąpielowy, ale ostatecznie przyszedł bez kitu świetny!
Zamawiałam tam monokini, w regulamin się nie zagłębiałam, ale sam strój kąpielowy doszedł piękny! :)
Sama zamawiałam u nich kilka strojów kąpielowych, które mają naprawdę w świetnych cenach i jestem bardzo zadowolona, chociaż pakowanie tych strojów mogłoby być ładniejsze, bo nie dodają żadnego kartonowego pudełka, ładnego foliopakubczy czegokolwiek. Z tego co widziałam maja bardzo dużo dostępnych rzeczy i może stad biora się bardzo zróżnicowane opinie 0.o
Wczoraj po 2.5 tyg doszło mi kilka par szortów kąpielowych i jestem zadowolony przede wszystkim ze współczynnkika cena/jakość. Kontakt z obsługą klienta na dobrym poziomie, ale bardzo brakuje działającej infolinii na której są ludzie, a nie automat, więc oceniam 4/5
Do mnie przyszło po dwuch tyg chyba z polski, bo bez chinskich znaczkow, pidżama w porządku, kontakt przez telefon tragiczny bo to automat, ale na maila szybko mi odpisywali
Też na jedną paczkę czekałam 40 dni :/ Wgl zamówienie rozbili na kilka paczek i w każdej był 1 produkt, bez sensu. Co prawda jakościowo ok, i większość rzeczy doszło na czas, ale i tak dziwnie to wszystko działa O.o
U mnie nigdy dostawa nie przekroczyła 3 tygodni :) Nawet teraz w okresie pandemii. A zamawiam praktycznie co miesiąc coś
Dlatego warto sprawdzić czas realizacji I regulamin, zanim kogoś osądzimy. Ja też miałam obawy, ale poczekałam I paczka przyszła. Stój taki jaki chciałam, ładnie leży
Czasami tak jak piszesz lepiej poczekać na dostawę i sporo zaoszczędzić, tak jest w przypadku sklepu valetta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dokładnie co teraz nie jest z tych rejonów. Ceny w valetta są dobre, kontakt też w sumie okey.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czekałam 28 dni i sportowy komplet jest boski :)))
Mam dwa sportowe komplety od valetta i jestem zadowolona ;D
Też zamówiłam od nich dwa sportowe komplety, bo mają ekstra wzory itp, czas oczekiwania mniej więcej taki jak podają na stronie tzn 2/3 tygodnie, kontakt z obsługą klienta na dobrym poziomie, odpisują w weekendy co jest rzadkością, więc jest to na duży +
No właśnie się zastanawiałam, czy sobie takiego kompletu nie sprawić bo zamierzam się na poważnie zabrać za ćwiczenia. Chyba mnie w takim razie przekonałyście :)
Ja czekam za zamówieniem ponad 54dni i nadal nie mam zamówienia....
Haha ja czekam już 56 dni i nadal czekam
wszystko z aliexpress, odradzam. googlaj "aliexpress valetta opinie"
Mysle ze z wiekszosci sklepow mozna znaleźć rzeczy na aliexpress... Takie czasy, a co do samego sklepu to dostałam od chłopaka w prezencie pończochy z cyrkoniami od valetta i są mega!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tez mam od valetta pończochy z cyrkoniami i jestem zadowolona :)))
W tych pończochach też zakochałam się od pierwszego nałożenia i zobaczenia jak się pięknie mienią! Nie do końca byłam przekonana do a'la pasa do pończoch i wycięć, ale finalnie są ok, zwłaszcza podobają się mojemu chłopakowi... If you know what I mean :>>>>>
Nie znam się na regulaminach, ale co do tych pończoch to w 100% się zgadzam, bo są bajeczne! Po tym jak podczas szaleństw na parkiecie rozerwała mi się pierwsza para to zamówiłam 5 takich sam par i wszystkie przyszły normalnie w jednej paczce, więc nie wiem o co cho xDDD
Czekałam 3.5 tygodnia na pończochy z cyrkoniami i jestem strasznie zadowolona. Śmieszą mnie te komentarze dotyczące dostawy, bo o wszystkim informują, nie wiem jak można czegoś takiego nie sprawdzać wglll
Wie Pani może, czy jeśli zamawiałam paczkę 21 czerwca to dojdzie mi do 1 sierpnia? Przez obecną sytuację boję się, że czas oczekiwania faktycznie może wydłużyć się do 60 dni..
Mi osobiście maksymalnie paczka od valetta szła 1,5 miesiąca więc obstawiam że powinno dojść
Zamówiłam na początku maja, dziś przyszła 1 z 5. Szkoda, że muszę to jakoś zwrócić bo rozmiar jakiś taki xxxs a nie medium.
pończochy są akurat sexy
rozmiarówka jest ok, w Polsce nosze M i tam zamawiam M :) może zamowila pani za male po prostu?
Zgadzam się, poza tym wszystkie informacje mają w regulaminie. Mam od nich czerwone body koronkowe, cena fajna i dobrze wykończone :)
Uwaga! To nie jest sklep tylko pośrednik z Aliexpress i innych chińskich sklepów, można dużo taniej kupić u chińczyka bezpośrednio, nie możńa odstąpić od umowy pomimo że czekam ponad 2 miesiące na paczkę !!! Korzystajcie z płatności kartą przy zakupie, to w razie problemu skorzystacie z chargeback!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
To uczucie, gdy dowiadujesz się, że wszystko dookoła jest z Chin i uważa się to za oszustwo... :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zamawiałam z Aliexpress kilka razy, a z valetty dwa razy i faktycznie z obydwu miejsc towar leci z chin, aczkolwiek nie wiem czy to przypadek ale z valetty zawsze troche szybciej mi przychodziło... Na plus jest to, że jest polska obsługa klienta i bez problemu można się zapytać o jakieś rzeczy. Napewno przez zakupem w valetta jak ktoś potrafi to warto sprawdzić cenę na aliku czy aby za bardzo się nie przepłaca :)))
Mam podobne wrażenia, że jednak trochę szybciej dochodzi z valetty niż z alika, bo z alika zazwyczaj czekam 2 miesiące, a na valettcie czekałam ostatnio niecałe 3 tygodnie. Chciałam zamówić strój kąpielowy z alika, ale takiego nie mogłam znaleźć i finalnie zamówiłam pewnie troche przepłacając z valetta i się nie rozczarowałam
Nie polecam kupować tam, valetta jest sklepem który sprzedaje rzeczy z AliExpress za dziesięciokrotna cenę. Rzeczy przychodzą po 3 miesiącach. Może jakość jest dobra, ale jest identyczna jak na AliExpress tylko różni sie cena. Lepiej zamówić z Ali bezpośrednio o oszczędzić duzo pieniędzy niż bawić sie z tym sklepem. Ja jestem oburzona ich obsługa i czasem oczekiwana. Na stronie jest napisane ze średnio 2/3 tygodnie do 66 dni. A moje rzeczy i tak przyszły dopiero po 3 miesiącach. Nie polecam i dodatkowo większość opinii w internecie to opłacane reklamy na zasadzie wysyłają blogerka ubrania i one robią pozytywny post. A na ich stronie strefa opinii to jedna wielka ściema. Klienci nie mg posiać opinii co oznacza ze wszystko co tam widzicie to opinie osób odpowiedzialnych za stronę i właścicieli sklepu.
Dokladnie! Zgadzam sie. 3 miesiace czekania na bielizne, ktora przyszla w tak malym rozmiarze, ze to porazka. Pisalam z Pania z obslugi i zaznaczyla,ze biustonosz ma byc wiekszy(nosze.rozm.F, to co przyszlo, to nawet na B sie nie kwalifikuje) Zwrot jest oczywiscie, ale uwaga! Do Chin! Zenada! Nigdy wiecej nie zamowie z tego pozal sie sklepu.
Miałam podobną sytuację i zdecydowałam się na zrobienie tego zwrotu do chin i okazało się że za wysyłkę zapłaciłam jakoś 15 zł czyli mniej więcej tyle co w polsce. Pieniądze jakoś po dwóch tygodniach były na moim koncie bankowym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Strój kąpielowy, który do mnie przyszedł po przymierzeniu okazał się jak dla mnie za bardzo wyzywający (szanuje się i nie chcę świecić tyłkiem jak modne instagramerki...). Napisałam im, że chce zwrócić i nie było żadnego problemu tylko zaznaczyli, że te wkładki intymne plastikowe które są w majtkach powinny być na swoim miejscu ze względów higienicznych. Zwrot do Chin w moim przypadku kosztował jakieś 15 zloty, a pieniądze po jakiś 10 dniach przesłali na konto, nawet nie musiałam się upominać. Finalnie nie wiem czy od nich będę zamawiać bo ten czas dostawy jednak nie zawsze jest ok no i w razie czego na zwrot tez troche dluzej niz normalnie sie czeka
Ja wolę zamawiać na stronach, na których chociaż wiem gdzie mogę wysłać maila i mi normalnie po polsku odpowiedzą, zamiast na aliexpress :) Każdy woli co innego, valette akurat polecam bo 3 zamowienia juz mi doszly i nie mialam problemów póki co
U mnie było trochę inaczej,.. Zamówiłam piżamę w rozmiarze XXL i niestety okazała się za mała, zaproponowali mi zwrot do Chin lub 30% zwrotu pieniędzy. Zdecydowałam się na odesłanie do Chin za co zapłaciłam niecałe 16 zł, a pieniądze miałam po 2 tygodniach na koncie. Co do samej piżamy to tak mi się spodobała, że zamówiłam znowu od nich w większym rozmiarze (na aliku nie mogłam jej znaleźć :/) i po kolejnych 2,5 tyg doszła i jest w końcu dobra
NIe polecam nic tam zamawiać. Najgorszy sklep internetowy z jakimkolwiek miałem do czynienia. Produkty z Aliexpress z podbitą znacząco ceną.
Na przesyłkę czeka się 2,5 miesiąca.
Dziwne, czekałam 3 tygodnie i jest git
U mnie to było 2,5 tyg i 3 tyg na swoje zamówienie, bo rozbili je na dwie paczki. Z samej obsługi klienta jestem zadowolona, bo co prawda jeden produkt przyszedł z wadą, ale szybko zareagowali i wysłali mi za darmo drugi raz ten sam produkt i przyszedł ok. Nawet nie musiałam odsyłać tego z wadą. Uważam, że mają bardzo dobre ceny i chyba będę zamawiać tam częściej zwłaszcza jak będę mogła trochę poczekać na paczki
Hej zamawiałam i szczerze odradzam. Zamówienie złożone ponad 3 miesiące temu nadal nie dotarło. Nie da się nic wyjaśnić. Nie chcą zwrócić pieniędzy. Mydla oczy od miesięcy, że zamówienie niedługo przyjdzie. Na nic się zdaje proszenie i zwrot kosztów. Nie polecam.
Dokładnie, ja już czekam 4 miesiące, nic do mnie nie przyszło a podobno wysłali już drugi raz zamówienie. Kasy nie chcą zwrócić, oszuści i złodzieje, pozytywne komentarze są napisane przez nich lub opłacone blogerki. Naciągają tylko ludzi szczerze odradzam.
Kupiłam w valetta kilka koronkowych kompletów, bezszwowe majtki i w sumie się nie zawiodałam, najdłużej czekałam na majtki, które szły ponad miesiąc, ale inne rzeczy przyszły w ciągu tych 2/3 tygodni od zamówienia. Faktycznie tak jak część tutaj pisze rozdzielają zamówienia na kilka paczek co jest według mnie słabe :/ Ale oprócz tego to mogę polecić jak ktoś ma czas rzeby kupić taniej na polskiej stronie i trochę poczekać
Nie polecam jakośc bardzo slaba, otrzymalam produkt potargany na szwach. Czekalam na produkty ponad 2 miesiące. Na stronie valetta.pl opinie sa swietne.
Ja jestem zadowolona. Zamawiałam strój kąpielowy i faktycznie przyszedł po 3 tygodniach ALE jest przy każdym produkcie informacja o czasie dostawy, więc się tego spodziewałam... Jakość bardzo dobra, kontakt z obsługa klienta wzorowy. Nigdy nie czekałam na odpowiedź na maila dłużej niż godzinę. Naprawdę jestem w szoku jak ludzie nic nie czytają a potem mają wielkie pretensje...
Też jestem zadowolona z otrzymanego monokini
Mam od nich strój kąpielowy i co prawda jest wycięty na tyłku, ale teraz taka moda :D
Też jestem zadowolona ze stroju kąpielowego, który zamówiłam w valetta :))) Doszedł w 12 dni, jakościowo jest bomba, rozmiar dobry, doradzili mi na instagrami, więc nie mam na co narzekać
Warto też dodać, że uprzedzili mnie o czasie dostawy, chociaż i tak sama go zauważyłam od razu na stronie, więc warto być gotowym na dłuższy czas oczekiwania, bo inaczej faktycznie można się rozczarować
Zamawiałam, przyszło po 3 tygodniach zgodnie z tym co wszędzie podają i jestem zadowolona, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę...
Trochę trzeba było poczekać na te koszule nocne z koronką, natomiast po rozpakowaniu jestem dość zadowolona.
Tragedia.. zamówiłam piżamę przyszła po 2,5 miesiąca i jest tak prześwitująca ze nadaje się tylko do wyrzucenia... nie polecam.
Przyznają rację Sklep internetowy Valetta to porażka, czekam już 3 m-c na zamówienie,które podobno jest przekazane do linii i tyle, sklep nie bierze za nic odpowiedzialności, nic ich nie obchodzi liczy się tylko to że ściągli pieniądze i klient ich nie obchodzi.
Nie zgodzę się z tym, u mnie przyszła niedokładnie pozszywana piżama, ale uwzględnili reklamację i wysłali nowy produkt. Fakt faktem, że czekałam na to wszystko miesiąc, ale jak na piżamę za 30 ziko z dostawą to nie mam się czego czepiać
U mnie wszystko było ok z zamówieniem z tym że czekałam 15 dni
Sklep Valetta, to jedno wielkie oszustwo. Wystawiają zdjęcia zupełnie innego produktu.Zamówiłam satynowy koronkowy peniuar do kostek, przyszło mi coś na kształt firanki z obszyciem koronkowym, max długim do pół uda i za małym (doradzano mi rozmiar taki jaki noszę). Zwrot trzeba nadać jak się okazuje do Chin, więc resztę zostawię bez komentarza...
Dorota.
Ja jestem zupełnie innego zdania. Z moim kompletem bielizny wszystko było Ok, poza 3 tygodniami niecierpliwego czekania
wczoraj zamówiłam piżamkę, zobaczymy po jakim czasie przyjdzie. A tak to kiedy zamawialiście swoje produkty?
to koniecznie daj znać jak dojdzie! ja dzisiaj zamówiłam 2 piżamki, dopiero później przeczytałam opinię i zaczęłam się stresować. zobaczymy co to będzie
Ja w styczniu zamawialam i przyszlo dopiero teraz. Chce ten badziew, ktory przyszedl zwrocic, ale trzeba wysylac to do Chin. Nigdy wiecej nic z tego sklepu nie kupie
Również zamawiałam piżamę z valetta i akurat z jakości jestem zadowolona. Zapłaciłam 80 zł i niczym nie odbiega od o wiele droższych piżam np. z labress, esotiq itp. Fakt faktem czekałam 3 tygodnie jak już tutaj wspominałam, więc napewno 5 gwiazdkowej oceny to bym im nie dała...
Aga, byłam w takiej samej sytuacji, ale zdecydowałam się na zwrot do Chin. Koszt to jakoś kilkanaście złotych, a pieniądze jakoś po 10/12 dniach miałam na koncie z powrotem, raczej już u nich nic nie zamówię bo jakościowo mi nie odpowiadała mocno piżamka
valetta to zlodzieje i oszuści, nie chcą zwrócić pieniędzy za niedostarczony towar. Poczytajcie na fb ile osób zostało przez nich oszukanych
Również odradzam. Jest to pośrednik od...aliexpress, więc lepiej zamawiać już z Chin bezpośrednio, przynajmniej można dostać Paybacka. Zwrotów jak takich nie mają, musiałabym odesłać do Chin...na własny koszt. Rozmiarówka też odpowiednio chińska, czyli jak trafisz. No i na sam towar czekać około 2 mce((( do tego obsługa bardzo nie mila(( pozytywne komentarze w internecie to chyba same pracownicy sklepu piszą lub klienty którym baaardzo poszczęściło
Aliexpress mnie nigdy nie przekonało bo nigdy jeszcze mi nic z niego nie dotarlo, a obslugi klienta tam wgl nie ma...
chyba naprawde mam farta, że moja piżamka dotarła o czasie i jest ok, wiadomo że za 3 dyszki nie ma co się spodziewać jakości z gucci xd
Nie polecam, miało być 60 dni czas oczekiwania, a potem napisali ze zgodnie z regulaminem 90 dni sie czeka. Paczka nie dotarła, prosiłam o zwrot pieniedzy - nie chce zwracać, mówią ze ja nie odebrałam przesyłki, a do nich nie wróciła. nie chcieli również podać adresu do zwrotu. Przekazuje sparte do rzecznika praw konsumenta.
Dostałam zwrot pieniędzy, po tym jak paczka przez prawie 3 miesiące nie dochodziła, najpierw zaproponowali, że mogą też wysłać produkt jeszcze raz za darmo bo podobno zgubił się po drodze, ale wybrałam zwrot hajsu i o dziwo jeszcze tego samego dnia miałam plny na koncie
Mi wysłali zagubione stringi na nowo i finalnie dostałam dwie pary w cenie jednych :)
Pani Halino mi napisali podobnie że czekam do 60dni, jeżeli będzie podobna sytuacja do Pani(obym się myliła) to również zgłoszę sprawę do rzecznika praw konsumenta bo to jest żenujące
Odradzam zamawianie z tego sklepu. Minął już 3 miesiąc od mojego zamówienia i dalej go nie ma.Nie na możliwości kontaktu telefonicznego.Numer tel.jest podany ale to tylko automatyczna sekretarka i nie ma możliwości dowiedzieć się co się dzieje z zamówieniem.Najgorsze że zapłaciłam za zamówienie i czekam jak głupia. Nie ma mowy o zwrocie pieniedzy!Szkoda że nie poczytałam przed złożeniem zamówienia waszych opinii. Złodziejska firma.Nigdy więcej nie dam zrobić z siebie frajerki zapłacić za zamówienie i czekać miesiącami.Odradzam!!!!!
Dostałam zwrot pieniędzy, po tym jak paczka przez prawie 3 miesiące nie dochodziła, najpierw zaproponowali, że mogą też wysłać produkt jeszcze raz za darmo bo podobno zgubił się po drodze, ale wybrałam zwrot hajsu i o dziwo jeszcze tego samego dnia miałam plny na koncie
Nie polecam zamawiać z tej strony. Paczka przyszła po 15 dniach niby szybko, ale strój kąpielowy dostałam nie taki jak zamawiałam, a bielizna rozwala się przy samym wyciąganiu z opakowania. Kiedy napisałam maila z zapytaniem gdzie mam odesłać towar dostałam dwa chińskie adresy. Jeden towar na jeden adres, drugi na drugi adres. Odesłanie towaru jest na koszt nadawcy.
Miałam podobną sytuację z tym, że jeden strój kąpielowy był ok, a drugi za mały. Co do jakości to nie mogę się do niczego przyczepić, bo jest po prostu fajna. Po kontakcie ze sklepem zaproponowali mi:
- zwrot do Chin na chiński adres (sprawdziłam na poczcie i koszt to jakoś 15 zł)
- zwrot 25% środków i możliwość zostawienia stroju bez konieczności odsyłania
Zrobiłam tak, że strój kąpielowy zostawiłam i oddałam siostrze, a te 25% zwrócili mi w ciągu kilku godzin na konto. Zamówiłam potem ten sam strój w większym rozmiarze, czekałam tym razem jakoś krócej bo 12 dni. Ostatecznie kosztowało mnie to trochę czasów i nerwów ale bez wiekszych problemow idzie sie dogadac z ich obsluga klienta gdzie sprawnie odpowiadaja nawet w weekendy. Moja ocena to 4/5 bo jednak czas dostawy jest slaby ;/
Sklep ten zamawia na wasz adres rzeczy z AliExpress. Reklamowali się szybką wysyłką 2-4 dni, w mailu napisali mi do 15 dni, w regulaminie maja 60-90 dni. Mija 90 dni od wysłania jednego z produktów i dziś otrzymałam informacje, że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy, mogą jedynie wysłać kolejny produkt, który ma przyjść w ciągu 60 dni. Drugiego produktu, który został wysłany 2 tygodnie po złożeniu zamówienia (04.02.2020) jak nie było tak nie ma. Trzeci produkt co prawda doszedł, chciałam go zwrócić, ale żeby to zrobić trzeb paczkę na własny koszt wysłać do Chin! Przy czym najprawdopodobniej nie przyjmą zwrotu bielizny. Kontaktu ze sklepem BRAK. Jedynie maile przy czym pani Beata z Valetta
Starsza specjalistka ds. obsługi klienta nie odpowie na żadne wasze pytanie, będzie was zbywać, i wklejać wam regulamin, który bardzo dynamicznie się zmienia. W tym momencie nie ma w nim pewnych zapisów, które były kiedy składałam zamówienie, nie ma już super dostawy 2-4 dni. Mam zamiar napisać do rzecznika praw konsumenta.
Również mam zamiar napisać do rzecznika praw konsumenta, bo to zwyczajni oszuści.
Ja to chce zglosic na policje i o to apeluje do pan. To poprostu jest oszustwo , te rzeczy sa inne niz na zdjeciach, to fatalnej jakosci i fatlanego kroju podroby. Czas, aby wyciagnac konsekwencje i zglosic to tez na fejsbooku.
Miałam dokładnie taką samą sytuację i jak po 90 dniach towar nie doszedł napisałam kolejnego maila o zwrot pieniędzy i wtedy dowiedziałam się, że jest im niezmiernie przykro, ale UWAGA nie dostanę ani zwrotu pieniędzy ani nie wyślą mi ponownie towaru ponieważ własnie minęło 101 dni od zamówienia a zgodnie z ich regulaminem muszę im to zgłosić w ciągu 100 dni !!!!.
Po konsultacji z rzecznikiem konsumenta wysłałam im listem poleconym oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość z informacją, że pismo zostało wysłane również do rzecznika. Na drugi dzień po odebraniu listu pieniądze znalazły się na moim koncie tadam!!!
Dziewczyny czy napewno do nich pisałyście? :o Aż ciężko w to uwierzyć po tym jak się samemu dostało spooko rzeczy i kontakt był ok
Tak , to oszusci i tyle, moge podeslc fotki ciuchow - itny szajs, zupelnie inne niz na zdjeciach.
strasznie mnie to wszystko dziwi, bo u mnie wszystko było zgodnie z oczekiwaniami, dostawa w te 2/3 tygodnie, produkty są spoko (może nie jest to najwyższa jakość, ale cena jest naprawdę niska). Obstawiam jakies dzialania konkurencji albo komus naprawde zaleźli za skórę :o
Ale numer! Zamawiałam tam kilka razy i aż takich sytuacji nie miałam. Fakt faktem że czas dostawy jest długi bo wszystko idzie z chin, ale z samą jakością produktów, kontaktem z obsługą itp nie miałam problemów. Jak to czytam to na pewno się zastanowię zanim znowu od nich zamówię
Ja zamówiłam u nich na próbę bokserki dla mojego męża w batmany i tutaj akurat zmieścili się w regulaminowym czasie z realizacją, rozmiar też był ok. Może kiedyś ewentualnie jeszcze skorzystam.
Nie Polecam sprzedają rzeczy z aliekpress tylko po 3 razy wyższej cenie. Nawet zdjęc nie zmieniają. Sprawdźcie same
Czeka się trochę ponad 2 tygodnie, ale finalnie bielizna jest spoko
Ja uwielbiam od nich bielizn teraz paczka faktycznie szła trochę dłużej - ale z powodu wirusa wszędzie tak jest. Ale bielizna jest TOP
Zamówiłam 4 rzeczy, po 3 miesiącach doszły tylko 2 i to marnej jakości. Kontakt ze sklepem maksymalnie utrudniony, ogromne problemy z odstąpieniem od umowy i zwrotem pieniędzy. Klienta traktują jak d**ila i perfidnie zbywają. Jednym słowem: tragedia.
U mnie zupełnie odwrotnie, na maile odpisywali w maks kilka godzin, nawet w niedzielę...
co do obsługi klienta to też dziwią mnie takie wpisy, bo mi odpisywali nawet i w 5 min na maile. Bielizna doszła finalnie z opóźnieniem bo po 3/4 tygodniach w zależności od paczki, których dostałam kilka na jedno zamówienie i jakościowo szału nie ma, ale tragedii też nie, da się nosić, mam wrażenie że to po prostu azjatycka jakość jak w każdej sieciówce typu hm, reserved itd
Absolutna maskara, rzeczy zupelnie inne niz na zdjeciach, inna jakos( fatalna wrecz) , inne wykonczenia i materialy. Jesli nie odzyskam pieniedzy z, to zglaszam ich na plicje, bo to zwykle oszustwo. Unikac jak ognia.
Niecnego tam nie zamawiajcie. Oszuści. Na przesyłkę czekam ponad dwa miesiące. Wszystkie pozytywy na internecie są pisane przez podstawionych ludzi. Jak poszukacie to zobaczycie jak jest naprawdę. To są rzeczy z aliexpress tylko za 3 krotnie taka cenę.
Moje zamówienie przyszło po ponad 3 miesiącach.Niestety jakość rzeczy jest fatalna zupełnie inaczej wygląda to na zdjęciach.Kontaktu ze sklepem nie ma bo nikt nie odpisywał na moje maile. Nie dajcie się nabrać!Skąd tylko takie pozytywne opinie na stronie sklepu....
ciekawe, bo mi odpisywali niemal od razu, co prawda zazwyczaj jakieś odpowiedzi wymijające czemu przesyłka długo idzie, no ale jednak... bielizna przyszła taka sama jak na fotkach poza tym, że jeden paniuar w kolorze czerwonym zamiast czarnym :/ Napisałam im o tym wkurzona, a oni stwierdzili ze wysla mi nowy tym razem czarny a czerwonego nie muszę odsyłać. Finalnie mam dlwa peniuary za cenę jednego, więc źle nie wyszłaam na tym xD
Mi też od razu praktycznie odpisywali
Mi też.
Naprawdę sprawnie odpowiadają, można zarzucić im kilka innych wad, ale kontakt mailowy akurat jest na plus
i ja muszę to potwierdzić. Szkoda że nie mają inforlinii
Nie polecam tego sklepu, to oszusci. Pomimo wielu prob kontaktu nigdy nie otrzymalam produktow, a oni maja czelnosc odpowiadac, ze to nie ich wina. Pracuje nad tym teraz z rzecznikiem praw konsumenta
Absolutnie odradzam kupowanie z tego sklepu! Okropne traktowanie klientów, paczki z jednego zamówienia przychodzą osobno w odstępie tygodni. Ja na swoje zamówienie czekam grubo ponad 3 miesiące i nie otrzymałam go w całości. Po zgłoszeniu sprawy powiedziano mi, że muszę jeszcze poczekać, a jak faktycznie towar nie dojdzie do 90 dni to oddadzą pieniądze. Napisałam po ponad 100 dniach i okazało się że nic mi nie oddadzą - ba! - nawet nie wyślą ponownie, bo muszę zgłosić się do 100 dni od zamówienia. Regulamin z tego co czytałam w innej recenzji zmieniał się kilka razy! Dodatkowo fatalna jakość i niemiła obsługa. Tragedia. Odradzam każdemu!
Miałam taka samą sytuacje nie polecam
Jakos rzeczy jest fatalna, wszystko zamawiane z Aliexpress.
Przesylki ida miesiacami, jedna nie dotarla do mnie w ogole, zwrot pieniedzy nie byl mozliwy wiec pozwolili mi wybrac cos wzamian z ich strony.

Porazka, nie zamawiajcie stamtad!
Jak miesiącami jak ja po 2 tygodniach miałam :) teraz moglby być opoznienia z powodu wirusa, ale to wina poczty tu na miejscu często
Według mnie wszystko jest ok, czas dostawy jest stosunkowo długi, ale jest o tym informacja. Z produktem wszystko jest ok, wszystko jak na zdjęciach
Czekam już ponad3 miesiące na przesyłkę nie chcą zwrócić pieniędzy, usuwają wszystkie złe komentarze na swój temat nie polecam
Zamawiałam miesiąc temu od nich kilka rzeczy i moje wrażenia:
- czas dostawy od 13 dni do 23 dni od momentu zamówienia (jedno zamówienie rozbili na kilka paczek, trochę mnie to zdziwiło...)
- kontakt z obsługą klienta w porządku, szybko odpisują na maile i fb nawet w weekendy,
- z 5 rzeczy jedna miała zły rozmiar i chciałam odesłać. Okazało się, że trzeba odsyłać za granicę, ale koszt takiej przesyłki w moim przypadku to coś koło 15 zł, więc do przeżycia, zwrotu jeszcze nie dostałam ale zapewniają że jak paczka dojdzie to od razu zwrócą
- na paczkach jest naklejonych kilka naklejek adresowych, więc paczka idzie faktycznie z daleka (dokładnie są to chiny, bo tam robiłam zwrot)
- jakość produktów jest spoko, chociaż widać że tych najtańszych produktów z zamówienia jest trochę gorsza od tych droższych
- podsumowując ogólnie jest ok, ale czas dostawy mógłby być krótszy, o ten zwrot się raczej nie martwię bo nie wygląda mi to na sklep widmo, bo na maile odpisują itp itd ale w razie gdyby nie doszedł to dam znaka
Ale czas dostawy jest w regulaminie ;) wystarczy przeczytać. Firma nic nie ukrywa ;) więc jak ktoś jest w szoku to ze swojej winy. Ja z pelną swiadomościa od nich zamawiam i lubię bardzo ten sklep bo ok na paczkę trochę się czeka ale super bielizna przychodzi
Ukrywa i to dużo. Na zwrot pieniędzy za szmatki które wysłaja nie ma co liczyć . Nie ma ani adresu zwrotu ani w jakiej formie pieniądze wrócą . Regulamin jest niepełny . Proszę poczytać opinie . Jak widać nie ja jedna dałam się na to złapać
Hej, nie kupujcie z tego sklepu, jakość tragiczna, wysyłka z aliexpress!!!
Zamawiałam na Aliexpress i na Valetta, paczki przychodzą tak samo opakowane to fakt, a czas dostawy jest podobny... Ja na szczęście nie mam problemow z jakością, wykonaniem czy rozmiarem, więc jestem w miarę zadowolona
Ogólnie warto czytać regulamin, ja wiedziałam na co się piszę i ile może potrwać realizacja. Znalazłam piękny komplet nocny za nieduże pieniądze. Paczka była u mnie po 2 tygodniach, kolor i rozmiar się zgadzają. Wykończenie też niczego sobie. No ale każdy może mieć swoje zdanie.
U mnie całe szczęściem było wszystko w porządku, bielizna koronkowa i bokserki dla męża w dobrym rozmiarze, wykonanie też w porządku.
tragedia!
Klienta mają w d*pie. Nie dość,że paczka przyszła po bardzo długim czasie to jeszcze niekompletna. W środku żadnego paragonu, przy spodniach nie było nawet wszytej metki. Po wysłaniu maila ( nie jednego) dostałam informację,że nie otrzymam zwrotu pieniędzy za brakujący towar ani nie wyślą mi go kolejną paczką bo minął niby termin reklamacji! ( nie prawda!) zamierzam zgłosić sprawę do US oraz na Policję. nie polecam!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miałam podobny problem, zamówiłam 6 rzeczy i przyszły tylko 2... Od razu do nich zadzwoniłam i zonk, automat. napisałam mejla i prawie od razu odpowiedzieli, że to normalne, że produkty przychodzą w kilku paczkach. Nastraszyłam ich policja na co mi napisali, że jak produkt nie dojdzie to zrobią reklamację lub zwrócą mi pieniądze i sie trochę uspokoiłam. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu w ciągu kolejnych kilku dni doszły kolejne 3 rzeczy, a na ostatnia czekałam prawie 1,5 miesiaca... Ostatecznie bielizna przyszła w miarę dobra, ale ile miałam nerwów z tymi pojedynczymi paczkami to dwa razy pomysle zanim znowu u nich zamówię...
Tragedia najtańszy chłam od Chińczyków zamiast stringów koronkowych dwa sznurki
Zazwyczaj stringi składają się z dwóch sznurków :D
Koronkowe stringi i koronkowe figi kupiłam u nich w maju i przyszły na jakoś początku czerwca w kilku osobnych paczkach. Co do samej jakości i rozmiarów jestem bardzo zadowolona poza tym, że jedne majtki przyszły trochę za duże, ale nie chcę mi się nic z tym robić, bo w sumie nie spadają, a za 10 zł nie bede robic awantury xD Sklep jak sklep, bardzo słabe że czas dostawy jest długi, ale można ich napewno pochwalić za obsługę klienta, bo w 5 minut jeszcze nigdy nie otrzymywałam odpowiedzi jak u nich i to nawet w niedziele.
Podsumowując na minus:
- czas dostawy trochę zbyt długi
- zamówienie rozbite na kilka paczek
- z rozmiarami nie do końca jest idealnie, ale to standard przy zakupach online w moim przypadku
Na plus:
+ obsługa klienta
+ ceny, jakby nie patrzeć tym się sugerowałam akceptujac czas dostawy
Myślę, że jakbyśmy dokładnie wszyscy czytali regulaminy to skutecznie uniknęlibyśmy wiele tego typu problemów i późniejszych zażaleń :)
A czy Pani przeczytała dokładnie post autorki? O to własnie pytała.
Widocznie przeczytała regulamin i chciała sprawdzić, czy coś takiego faktycznie funkcjonuje...
Myślę, że trudno jest komuś normalnemu uwierzyć, że działa coś, co mianuje się sklepem, a nie posiada absolutnie żadnego towaru, za nic nie odpowiada i kosi tylko kasę, a w razie problemów nie ma z kim gadać, bo z drugiej strony automat i standardowa gadka - 60 dni na przesyłkę (bo tyle idą średnio przesyłki z Aliexpress). Każdy kto chociaż raz zamawiał, zdaje sobie sprawę, że często przesyłki nie dochodzą, z różnych względów... Co robi Valetta? Spoko, zamówimy ci jeszcze raz, czekaj sobie następne 4 miesiące... to nie jest normalne, no ale może zgodne z regulaminem...
Jeżeli przesyłka nie dociera, to należy zwrócić środki, a nie kazać czekać na wątpliwej jakości produkty 3-8 miesięcy. Wszyscy wiemy jak działa Ali, jak coś nie dotarło, klikasz brak produktów, w ciągu dnia masz środki na koncie, a nie jak tutaj będą Cię zwodzić rok, albo dłużej.... Koszmar!!!

Dziwię się, że coś takiego jest w ogóle zgodne z prawem. Pośrednictwo - owszem, ktoś woli zamówić na Valetta.pl i przepłacić, jego sprawa. Ale jeśli produkt nie dochodzi po 3 miesiącach (!!), to karygodne jest, że nie otrzymuje zwrotu środków, tylko Valetta łaskawie zamawia u Chińczyka kolejną paczkę, potem kolejną, i kolejną....
Kto do tego w ogóle dopuścił? Jakaś luka w prawie i tyle.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tragedia jednym słowem... Czekalam 3 miesiące na przesyłkę
Mega słaba jakość... Biustonosz samonośny po otwarciu paczki - klej się odkleił. A piżama przyszła popruta...
Z tymi biustonoszami to jest trochę tak, że one są kilkurazowe, a czasem nawet i jednorazowe. Kiedyś kupiłam chyba na julimexie taki i po jednym razie byl do wywalenia. Od obsługi klienta dowiedziałam się że nie można ich nakładać na nabalsamowaną skórę i po każdym użyciu trzeba umyć go pod bieżącą wodą i zakleić folią z zestawu (ja to od razu odpakowałam i wywaliłam, więc pewnie dlatego tak się skończyło)
tez mam od nich ten biustonosz samonosny i trzyma az za mocno ;ppp
Dziwne, w moim przypadku były to niecałe 3 tygodnie i bielizna przyszła dokładnie taka jaka powinna :o Mogłaby buc ładniej zapakowana, ale brak karteczki z podziękowaniami jak dla mnie można przeboleć :D
Ja zamówiłam 10 marca strój sportowy, jest 9 czerwca, a paczki nadal nie ma
Mi wydaje się, ze regulamin jest dość jasny. Za niską cenę I niezłą jakość trzeba u nich troche poczekać
No tak to właśnie jest ;)
Wszystko się zgadzało, termin realizacji może nie jest krótki, ale warto poczekać parę dni więcej.
Nie polecam, jakoś średnia, jednej paczki nie wysłali w ogóle mimo moich maili kiedy będzie paczka dziś napisali że minęło 100 dni i ani pieniędzy nie wyślą ani towaru i to ich ostateczną odpowiedź! Żart jakiś i kontakt bardzo niemiły. Nie polecam!!!
Jakość w zależności od produktu, u mnie akurat wszystko ok a kupilam stroj kapielowy i stroj sportowy bo mieli niezle ceny... Też nie zauważyłam tego czasu dostawy, że nawet do 60 dni może zająć (akurat do mnie przyszło zamówienie po 18 dniach dwie paczki równocześnie)
Ten butik jest śmieszny. Złożyłem zamówienie na początku lutego. W marcu i kwietniu pisałem do nich, że nie otrzymałem przesyłki. W odpowiedzi odpisali, ze czas realizacji to 60 dni. Po ponad 60 dniach napisałem odpisali, że jednak 90 dni. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź:
Dzień dobry,
Od daty wysyłki zamówienia, o którym mowa, minęło 109 dni. W związku z tym nie możemy zwrócić pieniędzy lub ponownie nadać zamówienia. Nasze stanowisko jest ostateczne.

To jest zwykła kradzież.
Regulaminu nie czytałem, ale zamówienie koniec końców doszło i jakościowo jest spoko, ponownie bym się dwa razy zastanowił czy zamawiać bo czekałem jakoś 20 kilka dni
Jezeli mogłabym ja również zadac pytanie.
Jak długo czekałyście na swoje paczki? Czekam juz miesiąc i powoli zaczynam miec dosc.
Paczka moja zostala rozdzielona na 3 części, czy jak ktos tak mial to czy duza była różnica czasu między pierwsza a trzecia paczka?
czekałem 20 kilka dni, w moim przypadku wszystko przesłali w jednej paczce
U mnie były dwie paczki, były lekko po dwóch tygodniach. Rozmiar I kolor się zgadzały.
Dłużyło mi się strasznie, ale w dzisiaj wreeeszcie doszło. Zamawiałam pod koniec maja, więc około 3 tygodni
Jeden raz jakoś 15 dni, a drugi 12 dni... Paczka z chin, więc w sumie sprawnie biorąc pod uwagę odgledłość hahaha
Zamówiłam 13 maja a doszło 27 maja to wychodzi 14 pełnych dni
Po 25 dniach znalazłam paczkę w skrzynce pocztowej, która po prostu została tam wsadzona, więc nawet nie ogarnęłam że doszło
równo 23 dni
Rozbite na dwie paczki jedna dotarla po 16, a druga po 19 dniach
Około 2/3 tygodni
Coraz częściej tak robią listonosze, także warto zaglądać systematycznie do skrzyni (tym bardziej jeśli jest to miękka paczka z ubraniami którą dość łatwo można tam wsadzić). U mnie było podobnie i to nie pierwszy raz jak coś idzie z zagranicy
Najszybciej w ciągu 1,5 tyg, a najdłużej w ciągu 1,5 miesiąca
Jedno zamówienie miałam w dwóch osobnych paczkach. Na jedną czekałam 3 tygodnie, a na drugą 4 tygodnie.
Prawie 3 tygodnie
Zazwyczaj około 2 3 tygodni
3 tygodnie
Zamawiałam i się nie zawiodłam. Do regulaminu jak zwykle nawet nie zajrzałam, tylko sprawdziłam czas dostawy i faktycznie w te 2/3 tyg mi wszystko podochodziło :D
Czyli klasycznie, więc nie warto się za wcześnie denerwować I tyle poczekać :)
... pośrednicy ... radzę przygotować się na długi .... długi ...czas Realizacji zamówienia ,W związku z tym nic nie mogę powiedzieć o jakości zamówionej rzeczy
Jest w porządku, dwa tygodnie i w końcu mam swój strój kąpielowy. Wykonanie I rozmiar się zgadzają
Żałuje, że nie doczytałam, że są tylko pośrednikami. Jak się okazuje towar z chin, więc rozmiary też chińskie. A kiedy chcesz wymienić, cóż dozwolony tylko zwrot, gdzie na własny koszt musisz wysłać do Chin- chociaż niby masz na to 14 dni?? hmm jeżeli ich paczki idą 3 tyg lub więcej, nie wiem jakim expressem musiałabym wysłać. Nie polecam! lepiej wydać trochę więcej w polskim sklepie i kupić coś co w razie czego zwrócisz bezproblemowo i bez zbędnych kosztów.
Zamawialam w styczniu biustonosz i taśmę do ciała. Biustonosz przyszedł po dwóch miesiącach i jest ok, ale za to taśma przyszła 3 miesiące później i to taśma nie do ciała a do szycia, nie klejąca się w ogóle, napisałam, wysłali znowu. I przyszło oczywiście znów nie to co trzeba. Więc trzeba uważać co się zamawia i mieć szczęście.
Absolutnie nie polecam. Produkty fatalnej jakości. Dodatkowo brak możliwości zwrotu bo są to wyłącznie produkty z Chin. Brak informacji na stronie . Zamówiona piżama okazała się fatalnej jakości szmata z zupełnie innego materiału .
Ja zrobiłam zwrot do Chin za kilkanaście złotych (zamówiłam za 80 zł, więc bardziej mi się opłacało) z tym, że u mnie zły był rozmiar, a jakościowo było wszystko ok, pewnie dużo zależy od wybranego produktu :/ Pieniądze miałam na koncie jakoś po 11 dniach od kiedy wysłałam im potwierdzenie zwrotu
O, a u mnie zwrot do jakiegos zagranicznego magazynu w polsce inpostem O.o
Zamawiałem szorty kąpielowe dla mnie i strój kąpielowy dla dziewczyny na wakacje. Poza tym, że przyszły w dwóch paczkach na przełomie dwóch dni dopiero po dwóch tygodniach jesteśmy zadowoleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie, jeśli chodzi też o męską bieliznę to jest w czym wybierać. Mega wzory :)
Dwa miesiące czekam na przesyłkę żadnego kontaktu ze sprzedawcą tragedia!!!zdecydowanie nie polecam
Hmm, u mnie 2/3 tygodnie i co do kontaktu ze sklepem to mam wręcz przeciwne odczucia, odpisują na fb bez problemu, na maila tak samo, bo miałam problem z majtkami, które przyszły w innym odcieniu i składałam reklamacje
Ja też już 2 miesiące czekam. Kontakt ze sklepem fatalny. Pani, która odpisuje, odpowiada w sposób pretensjonalny i na odczep się. Jestem mega zawiedziona.
Czekałam prawie miesiąc, ale akurat kontakt ze sklepem miałam cały czas w porządku :ooo Finalnie komplet bielizny za 20 zł okazał się bardzo fajny:)))
Dziś 29 czerwiec, ja od 15 maja czekam na przesyłkę
Mam mieszane doświadczenia z tym sklepem. Kupiłam kilkanaście produktów i nie dość że przyszły podzielone na kilka paczek to czekałam od 2 tygodni do 5 tygodni na ostatnią paczkę. Jakościowo jestem połowicznie zadowolona bo niektóre produkty są naprawdę takie sobie, ale niektóre są bardzo dobre jakościowo. Majtki koronkowe przyszły mi w złym kolorze, ale o dziwo dostałam za nie 30% zwrotu. Jedynym + jest kontakt z nimi, bo odpisują szybko i wyjaśniają, podają linki do śledzenia itp itd
Podstawą jest właśnie to żeby obsługa działała sprawnie i była uczciwa w podejściu do klienta.
Nie polecam. Zamawiałam strój, czekałam na przesyłkę 2 i pół miesiąca, gdzie podobno miał przyjść od 3 tygodni do 2 miesięcy, nie miałam aktualizowanych informacji na temat paczki. W dodatku to co przyszło to jest zupełnie co innego niż zamawiałam i akurat ta rzecz co przyszła była kilkakrotnie razy tańsza niż miała przyjść i zapłaciłam
Ja od 3 miesiecy czekam na paczke, wysłali mi druga 5tygodni temu i wciaz nic. Napisalam to mowia ze jest dalej w transporcie ze to trwa 2-3 tygodnie blablabla No ja rozumiem wszystko ale trzy miesiace? Po kolejnym wysłaniu 5 tygodni? Paczki z AliExpress przychodzą szybciej, takiej samej jakości i w dodatku duzo taniej, takze nie polecam tego syfu z valletty:)
Taka sama sytuacja mnie spotkała, że za pierwszym razem czekałam 3 miesiące i paczka się podobno zagubiła, ale mogę cie pocieszyc bo druga paczka bez problemu doszła i jest ok. Najprawdopodobniej przez koronawirusa jakieś problemy logistyczne były zwłaszcza jak to z chin idzie
Tragedia. Czekałam na paczkę 2,5 miesiąca. Dostałam zły rozmiar i zupełnie co innego niż na prezentowanych zdjęciach. Jeśli chodzi o zwrot i wymianę towaru to nie ma na to szans. Wyrzucone pieniądze w błoto.
Tak, bielizna przyszła po 3 tygodniach i wszystko zgodne z opisem poza tym, że peniuar przyszedł w złym kolorze, ale zaproponowali częściowy zwrot i nie musiałam nic odsyłać, wiec ujdzie
No to całkiem nieźle, jeśli jakość jest ok i w jakimś stopniu zwrot za zły kolor to nie ma na co narzekać. Też bym się zgodziła :)
Mi się nigdy nie zdażyla żadna wpadka w zamówieniu, ale mega milo ze zaproponowali czesciowy zwrot :) jak dla mnie to profesjonalne podejsce ze strony firmy
Zamowilam 3 tyg temu 3 kostiumy kąpielowe. Z czego do tej pory otrzymałam 2, każdy w innej paczce. Wszystko idzie z Chin. Tandeta. Nie warte nawet 5 zł. Nie polecam . Zwrot na własny koszt do Chin bo Valetta jest tylko pośrednikiem. Także każda rzecz trzeba wysyłać w inne miejsce. Nie warte uwagi, a co dopiero polecenia.
To samo, stroje przyszły w osobnych paczkach, ale chociaż jakość i rozmiar się zgadzają, wiec zostawiłam :)
Zazdroszczę otrzymania w ogóle czegokolwiek z zamówienia,w moim przypadku minęło 70 dni,i nie otrzymałam nic :(:(
Po 2 tygodniach np u mnie już doszedł strój kąpielowy - tragicznie zapakowany, ale jakościowo spoko i na + kontakt przez mail i fb bo szybko odpisują
Ważne, że taki jak być powinien. U mnie też w porządku biustonosz i bokserki dla męża. Czas dostawy to te 2 tygodnie, więc u wszystkich jest raczej podobnie
Informacja ze idzie z Chin jest na stronie tak samo o czasie oczekiwania. Tandeta? no nie powiedzialabym. Wiekszosc produktow jest o wiele lepsza niz dostepna u nas w galeriach handlowych a za mniejsze pieniadze :)
Mam neutralne doświadczenia bo zamowilam kilka rzeczy i przyszly rozbite na dwie paczki, ktore doszly po niecalych 3 tygodniach. Bielizna jak na zdjęciach, ale jedna mi się nie spodobała i robilam zwrot. Na + że zwrot inpostem za darmo i pieniądze stosunkowo szybko wrocily na konto
No tutaj można się zgodzić, warto wszystko sprawdzić sobie przed zakupem żeby się nie zawieść.
dwa tygodnie temu kupiłem żonie dres i parę innych rzeczy za kilkaset złotych, dziś zamiast zamówionego towaru przyszła jedna paczka i okazało się że przysłali zamiast kompletu bielizny tylko stanik, kompletnie odbiegający od tego co zamawiałem reszta ponoc została wysłana innymi paczkami , obawiam się że też przyjda zdekompetowane i jakosciowo kicha. to wszysko tandeta chińska przestrzegam wszystkich kasa w błoto te opinie które chwalą ten sklep są pisane przez podstawione osoby. kontakt z sklepem tylko mailowy. Ogolnie wyciagają tylko kase kolejny przekręt .
miałam podobnie, ale mogę uspokoić że na dniach kolejne paczki do mnie doszly i jakościowo generalnie było ok, chociaż jeden koronkowy stanik za 20 kilka złotych faktycznie trochę tandetny
U mnie też przyszło finalnie kilka paczek
Zdecydowanie odradzam. Przesyłka trwa 60 dni i jakość produktów zerowa.
co do jakości się nie zgodzę, bo w moim przypadku była w porządku, ale przesyłka rodem aliexpress...
Nie polecam. Valetta to nic innego jak pośrednik Alieexpress. Ja niestety się nabrałam. Zamawiałam trzy rzeczy. Jedna dotarła po dwóch tygodniach. Chińskie badziewie. Zapłaciłam za biustonosz 90 zł który na Alieexpress kosztuje 30 zł. Reszta nie dotarła.
dostałam produkty z chin, czas dostawy wiadomy... jakościowo spoko, ale niesmak pozostał
A jak z jakością teraz, jednak jest w porządku? Pozdrawiam!
U mnie jakościowo ok
Dla mnie cały czas jakościowo było w porządku, nigdy się nie nacięłam u nich a mam bielizne ktora noszę non stop od roku i nic się nie dzieje z nią
Jak to czytam to zawsze jestem zaskoczona - ja czasami mam wrazenie ze ludzie specjalne jakies zale wynajduja. Ja zamawiam co chwile cos od nich i szczerze? w sieciowkach nigdy nie mialam takiej jakosci a zostawiam tam o wiele wyzsze kwoty.
Nie zamawiajcie z tego sklepu!! Oszustwo. Zrobiłam przedpłatę, czekam na towar 3 miesiąc. Ze sklepem nie ma kontaktu, odzywa się automatyczna sekretarka
Chyba miałem niezłego fartwa bo moje zamówienie doszło po około 2 tygodniach. Co prawda w dwóch osobnych paczkach
Mi też rozbili zamówienie na pare paczek i doszły w rozstrzale od dwóch do aż pięciu tygodni... Jakościowo w zależności od konkretnego produktu, raczej ok. Peniuar przyszedł w złym kolorze i generalnie powiedzieli że na swój koszt wyślą drugi, a tego nie musze odsyłac, ale póki co nic nie doszło, więc zobaczymy...
To chyba ok z ich strony, zawsze będziesz miała dwa w cenie jednego :)
Macie to nie fart :) mi wszystkie paczki przychodzily w maks 15 dni :) takze to norma.
Nie polecam. Czekam juz 1,5 miesiąca na zamowienie
A ile rzeczy zamawiałaś, u mnie przy jednej rzeczy były to niecałe 2,5 tygodnia
Ja finalnie czekałam 3 tygodnie na bieliznę i strój kąpielowy, więc trochę krócej ale i tak sporo. Co do jakości nie moge mieć zastrzeżeń, zwłaszcza w tej cenie
Ja zamawiałam tam dwie rzeczy. Na jedną czekałam 4 miesiące! A drugiej się nie doczekałam. Jakość beznadziejna. Czas dostawy to już w ogóle bez komentarza. Naprawdę nie polecam nic od nich zamawiać
Ja na jakość nie mogę narzekać, nie wiem do czego porownujesz ale moim zdaniem jakość jest lepsza niż w większosci sieciowek!
to banda oszustów, najważniejsze jest mały drukiem, Kupiłam czekałam dwa miesiące i produkty nie doszły a teraz odmawiają zwrotu kasy, wymyślając co chwila co innego. nie kupujcie tam, produkty to chińszczyzna, znalazłam takie same produkty na Aliexpresie 5 razy tańsze. Firma to jedna wielka ściema.
Mimo tego, że nie jestem jakoś super zachwycona valetta to musze powiedziec ze jednak te informacje nie sa malym drukiem, ponieważ pod każdym produktem i na każdej stronie są podawane wszystkie informacje. W moim przypadku czekałam 3 tygodnie na jedną paczkę i 4 tygodnie na drugą, jakościowo szału nie ma ale za te pieniądze akceptowalnie, napewno mają szybką obsługę klienta, bo kiedy nie napisałam to sprawnie dostawałam odpowiedzi. Raczej następnym razem zamówię prosto z chin bo po prostu jest taniej
No akurat informacje odnośnie tego jak działają są jasno przedstawione, jakość w mojej opinii także akceptowalna.
Czyta się calī regulamin, czy to takie zaskakujace w XXI wieku? Nie można zaakceptowac a potem miec pretensji do calego swiata. Ja uwielbiam zakupy w tym sklepie :) zarowno bielizna jak i ubrania sportowe sa super wiec warto poczekac na ta paczke
Nie polecam! Czekałam ponad 3 miesiące po czym zażądałam zwrotu.
Ani zwrotu ani dostawy. Uważajcie na nich!
Ja nigdy tyle u nich na paczke nie czekalam :) moze przez pandemie teraz taki problem ale to wszedzie tak
Ani razu się nie przejechałam na tej firmie wiec troche ciężko mi w to uwierzyć...
Zawsze się czeka chwilę na zwrot - w każdym sklepie. Poza tym informacja o dlugosci czasu dostawy jest dostepna to gdzie szok? :) ja akurat nie mam problemu bo az tak dlugo nie czekalam nigdy, a nawet jak paczka szla dluzej to uwazam ze to nie problem, nie potrzebuje majtek z dnia na dzien
Polecam, czekałam tak jak pisali około 2/3 tygodni i strój kąpielowy jest super :)))
A jaki sobie sprawiłaś? Mi się podobają te takie wzory azteckie, albo już całe białe
Paczka ze strojem kąpielowym była po 15 dniach. Rozmiar i wybrana wersja ok :)
To może też sobie zamówię
Akurat stroje kąpielowe mają ok
Mam legginsy kupione w valetta z motywem kwiatów. Mega wygodne, ładnie leżą, no szkoda tylko że trzeba czekać dłużej na dostawe
tez tam leginsy zamawiam i to regularnie :) najlepsze jakie mam to wlasnie od nich
To fajnie, a ile czekałaś na zamówienie? :)
Ogólnie jest ok, sklep sam w sobie z dużą ilością bielizny w fajnym wydaniu i niskimi cenami. Czas na pewno jest lekką przeszkodą, natomiast wolałam poczekać przyszły 3 paczki ze stroje kąpielowym i dwoma kompletami bielizny. Rozmiary w porządku.
No ja wlasnie to u nich lubie - ze wybor jest taki jak nigdzie indziej - jest w czym wybierac :)
Nie polecam czekałam na zamówienie ponad 3 miesiące. To co przyszło ani trochę nie przypomina tego co zamawiałam. Biustonosze są okropnej jakości i wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciu. Jeden przyszedł mi wgl inny model. Czytając inne opinie aż się boję jak będzie wyglądał in zwrot...
Nie zgodze sie - zamawialam juz kilka razy i naprawde staniki jakosciowo lepsze niz np. te w sieciowkach a w o wiele lepszych cenach
Jakość jest ok, cena całkiem niska
Ja zamawiam u nich regularnie, co jakiś czas jak potrzebuje to wybieram kilka staników, piżamkę nawet raz zamawiałam i rajstopy :) i zawsze było pod względem jakości super
Mam podobnie :P chyba wszystko juz wyprobowałam łącznie ze strojami sportowymi i kapielowymi :D w tych cenach to warto
Tragedia.
Czekam od czerwca do dziś nie ma staników których zamówiłam.
Pani Beata za każdym razem tylko pisze ze będą za dwa tygodnie ze jeszcze trzeba czekać i tak czekam i czekam i nie ma.

Porażka lepiej nie zamawiać szkoda pieniędzy czasu i nerwów.
U mnie maksymalnie po miesiacu zawsze byly :) chwile sie czeka, ale warto bo bielizna jest fajna, wygodne i jakosciowo super - niektore majteczki mam rok i nosze co chwile i nic sie nie dzieje
na przesylke z tego co wiem maja 100 dni chociaz sama maksymalnie czekalam miesiac. Warto poczekac :) obstawiam ze bedziesz zadowolona jak paczka przyjdzie
Katastrofa, nigdzie żadnej informacji odnośnie długiego czasu oczekiwania na wysyłkę, oraz brak informacji o wysyłkach z zagranicy. nieprawdziwa informacja o czasie dostarczenia 15 dni. Brak informacji o śledzeniu przesyłki. katastrofa !
Przejechałam się na tych 15 dniach, bo strój nie doszedł mi na wakacje :/ przyszedł po 20 dniach, aczkolwiek teoretycznie przy produkcie była informacja o czasie dostawy 2/3 tyg i w tym się zmieścili. Strój odesłałam i dostałam po 13 dniach zwrot pieniędzy. Jak komuś zależy na szybkiej dostawie to bym raczej nie ryzykowała
jak nie ma? wszystko jest napisane w regulaminie :) wystarczy przeczytac, aczkolwiek nigdy nie szla do mnie paczka dluzej niz 2-3 tygodnie wiec nie ma co narzekac
Mnie to aż irytuje że ludzie nie czytają a potem mają pretensje do wszystkich. A sklep bardzo lubię i uważam ze to uczciwa marka
Mam dokładnie tak samo, bo ja akurat Valette odkrylam ponad rok temu i ciagle u nich zamawiam od tego czasu i bardzo lubię. Teraz zresztą znowu zamówilam :D maz mnie niedlugo z domu wyrzuci
Jak to nie ma ? :) a czyta się regulamin przed zamawianiem? chyba nie. Ludzie powinni miec do siebie pretensje a nie do sklepu. A jakość super! zwlaszcza w tej cenie
Z tego co widziałam informacja jest w regulaminie, a obsługa jak trzeba to udziela informacji.
Absolutnie nie polecam tego sklepu. Złożyłam zamówienie 19 maja. Do tej pory otrzymałam 3 z 7 rzeczy. Jako pierwsze dotarły leginsy, które były ok. Ale dzisiaj dotarły do mnie kolejne 2 rzeczy i są tragicznej jakości. Strata pieniędzy i przede wszystkim czasu. Paczki oczywiście z Chin. Czekam na odpowiedz w sprawie zwrotów. Spodziewam sie, że skoro jadą do mnie tak długo to tak samo uciążliwy i problemowy jest zwrot. nie polecam nikomu. Ostrzegajcie wszystkich przed tą firmą. Nie dajcie się skusić niską ceną i ładnymi zdjęciami
To daj znać jak już otrzymasz odpowiedź, jak rozwiązali tą sytuację bo wyżej widzę odpowiedzi że jednak zwracali koszta jak coś nie doszło. A czas mają w regulaminie określony ile to może trwać.
To ze ida z Chin jest wszystko napisane :) zreszta teraz wiekszosc rzeczy sie tam produkuje i to nie jest zadne zaskoczenie. Ja co do jakosci to ani razu nie mialam zastrzezen a mam juz pizamy, bielizne, skarpetki a nawet stroj kapielowy
Hej, tragedia z tym sklepem od 3 miesięcy czekam na zamówienie nadal nie otrzymałam Towaru. Pisałam o zwrot pieniędzy to napisali ze paczka została wysłana i czekam kolejny miesiąc. Firma nierzetelna
A sprawdzałaś może w regulaminie ile mają czasu na realizację zamówienia z dostawą? To jest kluczowe jeśli chcesz podjąć jakieś kroki :)
Ja jak kiedyś nie dostałam jednych stringów to oddali mi całe środki.
dokładnie - ja mam wrazenie ze ludzie nie czytaja a potem wylewaja zale i nieslusznie oczerniaja firme ktora nic zlego nie zrobila
ciezko mi uwierzyc ze paczka tyle czasu nie dotarla - mam spore watpliwosci. Moze to wina poczty tu na miejscu bo ostatnio sporo paczek ginie. Do mnie kazde zamowienie z valetty doszlo bez problemow
enigmatyczny? jak dla mnie regulamin jest bardzo jasny :) A trwałość i jakość bielizny od nich jest bardzo dobra w moim odczuciu
Dokładnie :D ludzie nie przysiądą do przeczytania ale już piszą, że niby jakiś problem. Absurd
tak to chyba najczęściej bywa. No niestety. Najlepiej zamówić samemu i się przekonać. Do mnie praktycznie co miesiąc albo co dwa idą paczki od nich
Zawsze chcemy wszystko szybko, ale to nie jest wina innych że pojawiła się pewnym stopniu nieuwaga
szybko szybko ale czasem warto poczekac :) majtek w szafie nie brakuje wiec jak przyjda 2-3 tygodnie pozniej to nic sie nie dzieje, a cena w Valetta jest super
Mnie wczoraj doszła pierwsza paczka i przyznam że jest super :) rozmiary są dobre, materiał bielizny bardzo komfortowy, widać że to nie byle co. Ja się skusze na pewno na kolejne zamowienie
A co ładnego zamówiłaś? Ja ostatnio brałam u nich komplet sportowy i wszystko się zgadzało. Wygodny i ogólnie funkcjonalny podczas ćwiczeń. Pozdrawiam
Komplety sportowe mają na pewno bardzo fajne, sama zamawiałam kilka. Czekałam zazwyczaj około 2 3 tygodni na dostawę
no u mnie podobnie :) czasami to bylo 12 dni a czasami 18. Takze nie jest to jakis bardzo dlugi czas oczekiwania moim zdaniem
Ja przed urlopem miesiąc wcześniej zamówiłam sobie dwa stroje kąpielowe i dotarły bez problemów w tym okresie. Cena też bardzo fajna :)
Valetta to moje niedawne odkrycie więc ja mam za sobą dopiero jedno zamówienie, ale jestem pewna, że jeszcze na coś się skusze bo zamówiłam 3 staniki i 2 zestawy i z wszystkiego jestem bardzo zadowolona aktualnie
...
Ten sklep to jakas kpina. Zamowienie nie doszlo pieniedzy nie chca oddac. Na maila odpowiadaja bardzo szybko ale glownie kopiuj wklej regulamin. Sprawe zglaszam do UOKiK
Zamawiałam miesiac temu - bikini, biustonosz i figi. Figi i bikini przyszly w jednej paczce. Biustonosza nie widać do tej pory (minął ponad miesiac). Pisałam do nich, nie mogą nic zrobić.
Co do bikini. Produkt niezgodny z opisem. Strasznie wycięty dol bikini, a na zdjęciu pelne zakrycie. Wzór tez odbiegał od tego na zdjęciu. Nie przyjęli nawet do reklamacji. Nie polecam tej strony!
Ten sklep to jedna wielka pomyłka, zamówiony w maju towar do dziś dnia nie dotarł... pani z kontaktu ze sklepu jest co najmniej bezczelna w swoim stosunku do klienta. Jej teksty w stylu"faktycznie minęło 60 dni", "może jest w skrzynce?" najdobitniej świadczą o jej indolencji umysłowej. Stanowczo nie polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czasami ludzie nie zauważą, nie odbiorą, przeoczą awizo - nie bez powodu ta Pani o to pytała i nie ma nic bezczelnego w tym
Ja polecam, wczoraj doszła do mnie już 3 paczka i jestem zachwycona strojami kąpielowymi!
No to fajnie, ja zmawiałam stanik i figi. Cena fajna, czas długi ale wszystko dotarło :)
Ja to mam już 3 komplety, 2 stroje kąpielowe, leginsy do ćwiczenia i dwa staniki sportowe :D zakrawam już o uzależnienie od tego sklepu
Bardzo nie polecam tego sklepu. Przy braku wysłaniu towaru, piszą tylko 'przy zamówieniu zapoznała się Pani z regulaminem' gdzie nie ma informacji, że naciągają ludzi na kasę, której nie chcą oddać. Towar od kwietnia nie dotarł w całości. Rzeczy bardzo wątpliwej jakości z najtańszych materiałów. Pani Beata z obsługi nie potrafi czytać @ że zrozumieniem i robi wszystko, żeby nie pomoc. Mam całą korespondencje z nimi. Kilka razy prosiłam, by napisał do mnie ktoś inny, żadnego wyjaśnienia, znów nic nie rozumiejąca Pani Beata. Zapytałam jak mogę złożyć na nią skargę 'w refulaminie'. Pytam w którym miejscu, bo od deski do deski przeczytałam, niech wskaże mi punkt i raz na cokolwiek odpowie, już się nie odniosła do tego. Poprosiłam ponownie o to, jak złożyć na nią skargę, też się nie odniosła. Po miesięcy,jej batalii na temat produktu, którego nie dostałam ( spisałam na początku w jakiej sprawie się kontaktuje) to po miesiącu ułomna Pani Beata pyta 'brak jakiego produktu Pani reklamuje'. Dodatkowo nie chcą zwrócić pieniędzy, tylko wysłać coś innego, co nie dojdzie. Oczywiście na pytanie gdzie jest taka informacja, przeczytałam, że znów w regulaminie. A regulamin nie ma i formacji, że wysyłają coś innego, zamiast ,wrócić kasę. I tak do tej pory nie mam zwrotu, ale nie odpuszczę.
Może trzeba ich podać do rzecznika praw konsumenta ?

Mi tez się nie podoba to naciąganie
I oszustwa ludzi
No ale w regulaminie jest ze do 100 dni - mnie osobiscie nie trafilo sie zeby paczka nie doszla a zamawiam naprawde regularnie bo 3/4 mojej bielizny jest wlasnie od Valetty
Dobrze wiedzieć na jakie warunki się godzimy, żeby później nie było właśnie zażaleń niepotrzebnych. Ja wiedziałam na co się piszę i nie żałuję :)
Hm... no nie wiem trudno mi osądzić bo bardzo nieobiektywnie opisana historia. Ja raz tylko prosiłam o zwrot kasy i od ręki dostałam więc nie wydaje mi się żeby takie problemy robili.
potwierdzam!! Podpisuje się pod tą opinią
U mnie nie było kłopotów z kontaktem i zwrotem, a jeden strój w azjatyckie wzory dotarł w 3 tyg.
Jakość wykonania kompletu koronkowego do zaakceptowania, dość długa dostawa ale ok
Ja mam od nich mnóstwo rzeczy i wszystkie jakościowo bardzo dobre :) w sieciowkach w Polsce takich nie dostane
Nie polecam

niestety odradzam zakup przez ta stronę internetowa , czuje się oszukana , na aliexpress jest to samo ale tam przynajmniej można kupić taniej oraz być seiadomym dłuższej przesyłki , ale to już jest przesada ,
Jescse dostałam informacje ze zamówienie może przyjść w dwóch paczkach zeby przyspieszyć realizacje Zamówienia
Oraz ze z zagranicznej centrali wystarczy nie wprowadzać w błąd konsumenta
To czyste oszustwo

Wszytko przychodzi z aliexpres i Chin
Ale wszystko jest w regulaminie, to nie czytałaś i teraz jesteś zaskoczona? Ja z aliexpress zamawiam ale jednak tu jakość jest lepsza zdecydowanie
Teraz praktycznie wszystko się w chinach produkuje ;) taka prawda. a ja bielizne z Valetty uwielbiam
A ja zdecydowanie polecam
Pośrednik chińskiego marketu. Generalnie dramat bo czekam ponad 4 miesiące na przesyłkę. Regulamin mocno na niekorzyść, a odzyskanie pieniędzy (grosze, ale jednak) jest niemożliwe- w nieskończoność będą wysyłać paczkę.
To akurat nie prawda bo jak raz chciałam odzyskać pieniądze to bez problemu je dostałam :) więc proszę nie opowiadać bzdur
co za kłamstwo!!!
Zawsze byla opcja nie zgadzać się na regulamin i nie kupować jak rzekomo jest na niekorzyść - chociaż w moim odczuciu tak nie jest
Zdecydowanie odradzam.Towar nie został dostarczony.Termin realizacji minął ponad 80 dni temu.Oszuści i naciągacze.
W regulaminie jest do 100 dni, nie dotarlo? dziwne - prosze sie z nimi skontaktować. Mi się to nigdy nie zdarzyło i zawsze było ok
No na pewno oszuści skoro wszystkie 6 paczek które do tej pory zamówiłam do mnie dotarło bez problemów... oszczerstwa bez podstaw
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zamawiałam i jestem zadowlzadopomimooma pomimo, że paczka szła ok 3 tygodni to zamówienie w pełni zgodne.
Ja mam tak samo - paczki idą zwykle 2-3 tygodnie ale bielizna i ubrania są super więc mi to absolutnie nie przeszkadza :)
Wiadomo że jak się zamawia zza granicy to chwilę idzie :) ale jaki to problem? żaden :) a jak przyjdzie to radość wielka bo towar porządny
Popieram, ja zamawialam nie raz - jasna informacja na stronie ze może iść paczka dłużej więc człowiek ma tego świadomość a 2 tygodnie mijają ekspresowo
Polecam bardzo! super sklep a wybór jest taki że aż w głowie się kręci :)
Tragiczna jakość chińskiej sprowadzanej za pośrednictwem sklepu bielizny.
Zamówienie dotarło częściowo reszty od 3 miesiecy nie ma. Na prosbe o zwrot pieniedzy proponują ze wysla jeszcze raz.
Nie mozna doprosic sie ani towaru ani pieniedzy.
Uwaga!!!!! Czytajcie opinie na forach ale uwazajcie bo wszystkie pochlebne opinie piszą pracownicy valetta ,uruchamiają się licznie po negatywnych opiniach rzeczywistych nabitych w butelkę klientów.
Zastanawiam się tylko dlaczego te "pozytywne dziewczyny" mają ochotę brać udział w tym oszustwie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uwielbiam jak ktoś nie może się pogodzić z tym że inni są zadowoleni. Ja kupuje tam regularnie i absolutnie nie zgadzam się z tym że jakoś jest słaba
Ocena jest subiektywna, ja mam do tej pory też przy dwóch zakupach pozytywne zdanie na ich temat
Teraz tak naprawdę wszystko jest produkowane w chinach i chyba nikogo to już specjalnie nie szokuje :) A jakość bardzo fajna - mam bielizne z valetty rok czasu i ciagle piorę i nic się nie dzieje
mam ten sam problem. To oszusci i złodzieje
Dokładnie :) jedyne miejsce w ktorym bez problemu znajduje bielizne i stroje kapielowe w swoim rozmiarze
A co fajnego ostatnio zamawiałaś? :)
Ja zamówiłam tutaj bieliznę wyszczuplającą i strój sportowy na siłownie. Zakupy udane I dość tanie :)
Mam bardzo źle doświadczenia. Nie polecam tego sklepu, zlozylam zamówienie w czerwcu i otrzymalam nke to co zamawiałam, zlozylam reklamacje rzekomo mieli wysłać towar ponownie po 60 dniach walki dowiedziałam się ze moja paczka została zutylizowana bo jej nie odebrałam. Co jest nieprawdą, gdyż nie było żadnego listo osza ani paczka nie została wrzucona do skrzynki. Sklep mnie obarcza odpowiedzialnością za wyparowanie paczki. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie. Towar jest beznadziejnej jakości, zdjecia na ich stronie to inna bajka! W dodatku kontakt ze sklepem tylko drogą mailową, pracownicy tego sklepu ironiczni i bezczelni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale to nie jest wina sklepu że np. listonosz nie zostawił zawiadomienia. Niestety teraz wiele paczek ginie bo poczta się przez pandemie nie wyrabia ale nie jest to wina sklepu

Do prawdy??? No proszę cóż za kwiatki....
Nie dajcie się nabrać na te pseudo pochlebne opinie!
No ale tak jest :/ do mnie paczki z Polski czasami idą teraz 3 tygodnie. Najważniejsza dla mnie jest jakość produktu po prostu :) a nie ile idzie
U mnie było całkiem ok, oprócz samej dostawy która jest trochę długa :)
Mają magazyn w Chinach bodajże wiėc czas dostawy jest dłuższy. Cenowo ok, jakość normalna (akceptowalna). U mnie przyszedł odpowiedni komplet.
No tak -mają tam magazyn ale jest informacja o tym więc można się przygotować na to że chwilę się poczeka :)
Popieram - jakość dobra moim zdaniem nawet bardzo a info o magazynie jest przecież
Profesjonalna obsługa, dobrxe przygotowana oferta I wiele możliwości kompletów bielizny :)
Ja tam nie narzekam, nie jedna paczka z tego sklepu do mnie już doszla i bardzo dobrze sie czuje w ich bieliznie
To prawda jest w czym wybierać, ceny fajne :)
Dobrze wiedzieć
Jakość dobra, szkoda tylko że dostawa jest dość długa.
Dokładnie, natomiast czasami też warto poczekać.
no faktycznie paczki idą chwilkę czasu ale mnie to nie przeszkadza :) zwłaszcza że to jedyny sklep ktory ma taki wybor
Niezły sklep z dobrej jakości bielizną nocną.Uwielbiam ich czerwone body koronkowe, tym bardziej w takich cenach.
Mi też się dość podoba :)
No jak dla mnie super - wszystko zawsze przychodzi w dobrym rozmiarze i super jakosc
Też odnośnie wykonanie nie mam złego doświadczenia, na pewno takim większym kłopotem jest przydługi czas oczekiwania. Natomiast ceny mają dobre.
Jak dla mnie bielizna nocna naprawdę mega, dobre ceny.
Dzięki za informację, przyda się :)
No tak naprawdę jeden minus to ten czas dostawy.
Całkiem niezłe ceny, duża różnorodność, minus za czas dostawy.
No tutaj można się zgodzić z wypowiedzią :)
Podzielam wypowiedź @Qela
Moje pończochy z cyrkoniami przyszły i są całkiem niezłe.
Paczka doszła, bielizna naprawdę ładna
Ile czekałaś, u mnie to było jakoś 3 tygodnie. Bielizna sama w sobie ok.
Nie zamawiaj tam , dotarła do mnie tylko połowa przesyłki a na pozostałą część czekam już od 4 miesięcy
Ja zamawiałam bieliznę w marcu a dostałam we wrześniu i to dlatego ze się sobie o tym przypomniałam i do nich napisałam ze w dalszym ciągu nie mam zamówienia
A jak z jakością? bo u mnie pod tym względem nie było źle
No to szkoda, u mnie całe szczęście było to coś mniej/więcej 3 tygodnie.
Całkiem niezła ta ich bielizna
Całkiem ok jeśli chodzi o bieliznę :)
A jaką bieliznę u nich zamawiałaś? Pozdrawiam!
Męskie bokserki w batmany dotarły, dobry wybór :)
Też widziałem, całkiem fajne propozycje mają
Naprawdę ładne te propozycje bielizny na sklepie mają
Ja zamawiałam majtki i czekam już 4 miesiąc.
nie polecam!!!! Jeżeli ogarniacie aliexpress to kupujcie tam. firma jest pośrednikiem który zamawia toa z chin na wasz adres. czekałam trzy miesiące na produkty, przyszedł jeden tragicznej jakości. Sam plastik. Zwrot pieniędzy możliwy jest tylko jeżeli towar nie przydzie po ponownym wysłaniu. Tak więc czekałam 60 dni na produkty, z których przyszły dwa i to niezgodne z opisem. Firma się wymiguje od odpowiedzialności, regulamin jest tak skonstruowany żeby zniechęcić do walki o swoje. Oszuści. Tyle mogę powiedzieć.
A co zamawiałaś? :)
Ja też nie polecam, od 75 dni czekam na przesyłkę i nadal nic. Nie chcą oddać pieniędzy!
No to długo, u mnie było jakoś między 3-4 tygodnie. Zamawiałam figi i jeden biustonosz, dobrze że były dobre :)
to prawda!!! walcze od ponad 2 miesiecy !!! nie ma zamowionych rzeczy ani zwrotu pieniędzy. zglaszam sprawe na policje a potem do sadu, poniewaz jest wiecej takich osob jak ja.
ta firma musi byc zlikwidowana bo to oszustwo!!! naviagaja na pieniadze
Tragedia!!
Zamówienia piżama wygląda jak szamta, a wysyła możliwa tylko do chin
1 czerwca zamówiłam stanik oraz naklejki do dnia dzisiejszego nie uzyskałam zamówienia składając pierwsza reklamacje powiedzieli że to nie ich wina i wysyłają produkt jeszcze raz jest już grudzień a ja nie uzyskałam przesyłki do tego nie chcą odesłać pieniędzy
Uwaga na ten sklep internetowy... stanowczo nie polecam. gwarancja najniższych cen... znajdziecie wszystkie produkty na Aliexpres 3x taniej...nawet zdjęcia produktów są takie same. tak sklep zmaawia przez Aliexpres i wysyła z 3x większą marzą do klienta. Chcesz anulować zlecenie nie ma juz takiej opcji zwrot towaru na kraj wysyłki czyli do azji... same problemy... odwołują się do regulaminu którego nikt nie czyta. Bo po co przecież każdy uważa ze sprzedający będzie miał uczciwe zasady sprzedaży... cóż... jak dla mnie porażka. Jeden plus odpisują obrazu... haha
A co zamawiałaś i to były jakieś większe ilości produktów? Ja raz zamawiałam sam biustonosz ale przyszedł po ok. miesiącu
Może być, szkoda tylko że trochę przydługa dostawa.
Mam podobne spostrzeżenia właśnie :)
Może być, jakby była jeszcze trochę szybsza dostawa
Totalna porażka!
Produkty bardzo słabej jakości. Rozumiem, że za taką cenę nie można oczekiwać cudów ale moje zamówienie to kompletna porażka. Zakupiłam bieliznę i nie dość, że towar do końca nie zgadza się z tym przedstawionym na zdjęciu to na dodatek dosłownie rozpada się w rękach. Biustonosz po pierwszy założeniu porwał się, z majtek i innych biustonoszy wszędzie odstają nitki i mam wrażenie, że wszystko trzyma się na słowo honoru. Towar zapakowany byle jak. Nie polecam!
Przyszły mi właśnie 2 staniki bralette po jakimś miesiącu. Koszmar pod każdym względem. Rozmiar S. jest luźną szmatą, nie podtrzymującą niczego. Jakość tragiczna. Zwrot patrzę, że do Chin. Chyba muszę się pogodzić ze stratą kasy :(
Żenują mnie te kupione pozytywne opinie które wprowadziły mnie w błąd.
Lepiej zamówić na aliexpress, stamtąd biorą produkty i wystawiają po zawyżonych cenach. I ze zwrotem problem.
Dłuższa dostawa, jakoś po ok. 3-4 tygodniach dotarły leginsy. Natomiast rozmiar się zgadzał, tak samo kolor.
U mnie było dość podobnie jak w Twojej sytuacji. Pozdrawiam :)
Tak. Niestety zamówienie nie przyszło, a pieniędzy nie chcieli zwrócić
To nie jest sklep, tylko pośrednik, który zamawia niskojakościowe towary w Chinach. Teoretycznie na stronie komunikują, że wysyłka około 15 dni roboczych. Po przeszło 70 dniach oczekiwania na zamówiony i opłacony produkt nie doczekałem się towaru. Próbowałem reklamować zakup. Niestety bezskutecznie. Najpierw kazali czekać jeszcze kilka dni, a potem napisali, że nie zwrócą pieniędzy, ale mogą zamówić w Chinach jeszcze raz skarpetki, które potrzebowałem prawie 3 miesiące temu. Będę czekał w napięciu kolejne 3 miesiące, ale przy okazji ostrzegam innych :-)
Ja też zamówiłam szorty satynowe A doszły jakieś za małe doszywane galoty antykoncepcyjne :/ brak możliwości zwrotu! Ostrzegam innych.
Kompletny brak szacunku dla klienta!! Towar zamówiony ponad 2 miesiące temu wciąż nie dotarł, a jedyną odpowiedzią ze strony sprzedawcy jest hasło: przesyłka wysłana - proszę czekać!! Żądam zwrotu pieniędzy a firma wciąż swoje.. przesyłka w drodze!!!!!!!!!!!! Kpina i żart!! Nie polecam w żadnej mierze robienia zakupów u tego sprzedawcy!!
Pozytywne opinie pisane są przez sklep. nie polecam. sklep produkty zamawia na aliexpress i sprzedaje 5 razy drożej. Dodatkowo, chwile po złożeniu zamówienia nie można go już anulować oraz zmienić danych. Reklamacje o niedostarczeniu można złożyć po 60 dniach roboczych, ale przed 100 dniami zwykłymi. Wiec ma się na to teoche ponad tydzień. Nie chcą zwracać pieniędzy, proponują ponowna wysyłkę ( kolejne 60 dni). Jakość tez słaba.
Beznadziejny pośrednik. Nie rozumiem tych zachwytów, trochę wiedzy i samemu można z Alliexpress kupić dokładnie to samo. Różnica taka, że do Alliexpress składa się skargę w razie czego i chińczykowi zamykają interes a pieniądze oddają. Ludzie czytajcie to co na końcu tej stronki: reklamacje bezpośrednio u chińskiego dostawcy. To jest sklep w ramach polskiego prawa?
Bardzo nieuczciwa firma nie zobaczyłam ani towaru ani pieniędzy .Kasują negatywne opinie na swój temat w internecie
Super - kupilam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona :)
Zastanawiam się, gdzie to nagłośnić, żeby nikt więcej nie dał się nabrać!!!!!!!!! Zakupiłam piżamę, kierując się pozytywnymi komentarzami. Po 1,5 miesiąca (!) przyszło z Chin coś, co nie miało żadnej metki, tylko prujące się ściegi z materiału, który wygląda jak najgorszy badziew z bazaru i mało przypomina ekskluzywny produkt ze zdjęcia. Napisałam do sklepu, prosząc o zwrot pieniędzy. Otrzymałam odpowiedź, że środki zostaną zwrócone, jeżeli odeślę na swój koszt ten "produkt" do Chin, a następnie oni zwrócą mi środki w ciągu 14 dni, jak sprzedawca otrzyma przesyłkę (czyli za 1,5 miesiąca??). brak mi słów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!