Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Pomimo długiego czasu dostawy zakupy oceniam bardzo pozytywnie. Nie spodziewałam się takiej jakości bielizny w tak niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wycięty biustonosz z przezroczystymi ramiączkami sprawdza się u mnie idealnie do sukienek z dekoltami w kształcie V. Jest niewidoczny a piersi ładnie się w nim prezentują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lateksowy biustonosz bandeau z zamkiem zrobił na moim mężczyźnie wrażenie. Polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakup w tym sklepie biustonosza bezszwowego :) jest praktycznie niewyczuwalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Największym minusem tego sklepu internetowego jest bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie. Co do jakości to jak za taką cenę jest ok. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdej kobiecie, która nie chce przepłacać za wyjątkową, zmysłową bieliznę. Mają ogromny wybór więc myślę, że każda znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz kolejny jestem zadowolona z mojego zamówienia. Mam dość duży biust i zawsze mam problemy ze znalezieniem odpowiedniego stanika. Tu tego problemu nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie doświadczenia ze sklepem mam pozytywne. Długo to długo ale tanio i dobrze, a to dla mnie najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i czekałam długo na realizację zamówienia ale myślę, że warto być cierpliwym. Bielizna zamówiona w tym sklepie nie odbiega niczym od tej z innych sklepów. Za to cena jest o wiele niższa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość zakupionej bielizny oceniam na 5 z plusem. Jak dla mnie super. Jedynym minusem zakupów w tym sklepie jest trochę długi czas dostawy, ale mi to nie przeszkadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu przepiękną bieliznę i koszulkę nocną. Jestem mega pozytywnie zaskoczona jakością produktu. Na pewno będę robiła tu co jakiś czas zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jest to jeden z najlepszych sklepów gdzie można kupić piękną i zmysłową bieliznę w bardzo niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troszkę długi czas oczekiwania na paczkę z zamówieniem. Co do reszty nie mam żadnych uwag.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam w tym sklepie podwiązkę na swój ślub oraz bieliznę na noc poślubną. Zamówiłam oczywiście znacznie wcześniej by na spokojnie doszła przesyłka. Polecam :) po dwóch tygodniach zamówienie było już u mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep ma wspaniałą ofertę zmysłowej bielizny. Kupiłam tam komplet, który jest idealny dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie. Kupiłam bardzo zmysłowe body koronkowe. Robi efekt WOW.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zamówienie nie musiałam jakoś za specjalnie długo czekać. Jestem jak najbardziej zadowolona z zamówionej bielizny. Bardzo fajne, zmysłowe modele. Nie mam się do czego przyczepić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie zrealizowane. Jakość bielizny jest dobra. Koronka się nie pruje. Po praniu wszystko jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy w tym sklepie oceniam bardzo pozytywnie. Duży wybór bardzo zmysłowej bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie sklep jest naprawdę godny polecenia pomimo tego, że trzeba długo czekać na paczkę z zamówieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zamiennik sildenafilu (5 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Szukam obecnie zamiennika dla środka sildenafil. Odpada ze względu na moje złe...

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...