Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam. Świetna bielizna. Dobre ceny i jakość. Na pewno nie raz coś jeszcze zamówię w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Bielizna z tego sklepu jest godna polecenia. Dobra jakość, niska cena. Jak dla mnie super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie i strój kąpielowy i kimono plażowe. Wszystko kupione wcześniej by zdążyło dojść do majowego wyjazdu. Jak dla mnie jakość super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepiękne komplety bielizny, zdecyduję się także na koszulę nocną, jestem cierpliwa, poczekam na kolejną przesyłkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałam ale było warto ponieważ bielizna jest dobrej jakości. Dokładnie tego się spodziewałam w tej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałam kupić głównie bokserki dla męża, a nakupiłam bielizny dla siebie. Jestem zadowolona. Mają dobrą jakość jak za taką niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę bałam się zrobić na początku większe zakupy dlatego na próbę zamówiłam coś tańszego. Jestem zachwycona! Na pewno nie były to moje ostatnie zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem w tym sklepie fajne bokserki dla siebie, a żona kupiła sobie koronkowe body. Oboje jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie ten sklep :) ja jestem bardzo zadowolona :) stringi dotarły dość szybko i są świetnie wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zakupiłam w tym sklepie już wiele razy bieliznę i jestem zadowolona. Wiadomo nie jest to jakaś super jakość ale jak za taką cenę to jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie super biustonosze. Dobra jakość materiałów. Dobrze trzymają biust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę długo trzeba czekać na realizację zamówienia, ale warto być cierpliwym. Bielizna w 100% spełnia moje oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Super bielizna w niskiej cenie. Myślę, że każda kobieta będzie tak zadowolona jak i ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zakupy bielizny w tym sklepie oceniam jako bardzo udane. Mają tu duży wybór i super ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu facetowi zakupy w tym sklepie bielizny dla siebie i dla żony. Moja jest bardzo zadowolona ze zmysłowych kompletów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupu koronkowych majtek z pasami. Koronka nie gryzie skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomimo długiego czasu dostawy zakupy oceniam bardzo pozytywnie. Nie spodziewałam się takiej jakości bielizny w tak niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wycięty biustonosz z przezroczystymi ramiączkami sprawdza się u mnie idealnie do sukienek z dekoltami w kształcie V. Jest niewidoczny a piersi ładnie się w nim prezentują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lateksowy biustonosz bandeau z zamkiem zrobił na moim mężczyźnie wrażenie. Polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakup w tym sklepie biustonosza bezszwowego :) jest praktycznie niewyczuwalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...