Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam lateksowe body bez ramiączek, można je spokojnie używać nie tylko do sypialni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem tu dużo skarpet. Wszystko doszło zgodnie z warunkami podanymi na stronie internetowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudno mi się było zdecydować na wybór rajstop ale wybrałam model dla siebie :) są świetne. Kupię teraz inne modele :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wszystkim ten sklep. Ciekawy wybór bielizny i gadżetów do nocnych zabaw, nie zawiodłam się po otwarciu paczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Super!!! Kupiłam tu już wiele rzeczy i nie raz coś jeszcze kupię. Ostatni mój zakup to stringi i pończochy. Jedynie trzeba trochę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to sklep z bardzo dużym wyborem bielizny. Jest naprawdę w czym wybierać i przebierać. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś co jej się spodoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy w tym sklepie to dla mnie czysta przyjemność!!! Super jakość jak za tak niską cenę. Fajnie, że jest sklep z tak dużym wyborem bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep poleciła mi koleżanka z pracy. Jestem bardzo zadowolona. Mają super bieliznę w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Bielizna jest tu mega. Duży wybór zmysłowe modele. Mąż mój jest bardzo zadowolony z moich zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie zrealizowane po długim czasie ale wszystko się zgadza. Jestem cierpliwa więc dla mnie to nie był problem poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jest to jeden z lepszych sklepów z damską bielizną. Można tu także kupić akcesoria plażowe. Jak dla mnie ekstra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu kilka biustonoszy. Bałam się, że nie trafię z rozmiarem ale nie potrzebnie. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz drugi kupiłam tu bieliznę i jestem zadowolona. Body koronkowe, które kupiłam jest super. Mojemu mężowi również się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona ze swojego zamówienia. Bielizna przyszła dość szybko. Dokładnie to co zamawiałam. Siostra też się zaciekawiła tym sklepem i chce by zrobić również jej zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że każda kobieta będzie zadowolona z zakupów w tym sklepie. Mają spoko jakość jak za taką cenę. polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nigdy więcej, przyszedł inny kolor koszulki nocnej zamiast beżu żółta, jakość beznadziejna i zwrot na własny koszt. Może miałam pecha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór bielizny XXL+, stacjonarnie w moim mieście mogę tylko pomarzyć o takim asortymencie. Ten sklep jest dla mnie zbawieniem, jestem baaaardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ponieważ męska bielizna jest super. Długo się czeka na zamówienie ale nie przeszkadza mi to ponieważ nie śpieszno mi na majtki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie robię już od pewnego czasu zakupy. Generalnie jestem zadowolona. Tak jak i tym razem. Otrzymałam dokładnie to co zamawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep poleciła mi rok temu koleżanka. Od tamtego czasu ciągle kupuje tu bieliznę. Mam dość pokaźną kolekcję pończoch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dieta, aktywność fizyczna. (22 odpowiedzi)

Jeśli stosujecie jakieś diety napiszcie o nich, w jakim celu jest dieta ( nie koniecznie musi być...

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...