Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Trochę długo czekałam, ale myślę, że było warto. Bielizna zamówiona w tym sklepie jest dobrej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Super jakość bielizny. Na pewno nie był to mój ostatni zakup. Koleżanka z pracy też zrobiła zakupy i teraz czeka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę długo czekałam na zamówienie. To jest jak dla mnie największy minus tego sklepu. Tak to, mogę polecić. Jakość jak za taką niską cenę jest bardzo przyzwoita.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zakupów w tym sklepie namówiła mnie koleżanka z pracy. Na początku troszkę się wzbraniałam, ale jestem bardzo zadowolona. Zaskoczyła mnie na plus jakość wykonania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie. Warto być cierpliwym i poczekać ponieważ bielizna moim zdaniem jest tego warta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie sądziłam, że można kupić tak fajną bieliznę w tak niskiej cenie. Polecam każdemu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim przypadku była bardzo szybka wysyłka, za co jestem bardzo wdzięczna. Jestem bardzo zadowolona z jakości zamówionych rzeczy, a już na pewno w tej cenie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Bielizna znacznie tańsza niż w innych sklepach, a jakością nie odbiega od innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep osobom, które tak jak my chcą niewielkim kosztem podnieść temperaturę w sypialni! Mają tu mega wybór bardzo seksownej bielizny. Jakość w tej cenie jest jak najbardziej ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam!!! Super bielizna! Jest w czym przebierać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie fantastyczną bieliznę. Nie spodziewałam się tego w tej cenie. Nie trzeba wydawać fortuny by mieć coś tak zmysłowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetnej jakości bielizna. Rozmiar trafiony. Polecam. Jestem bardzo zadowolona z jakości i ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie swój zakup, biustonosz w dużym rozmiarze zapinany z przodu, z koronką jest wygodny, świetnie się układa i co najważniejsze idealnie radzi sobie z ciężarem jaki muszę dźwigać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie zrobiłam bardzo pokaźne zakupy. Mają bardzo niskie ceny. Polecam tym, którzy nie chcą przepłacać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają tu fantastyczną bieliznę. Zrobiłam kilka zamówień i za każdym razem byłam zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają tu ogromny wybór bielizny, w dobrej jakości. Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie sądziłem, że jest coś takiego jak bielizna wyszczuplająca dla mężczyzn. Super sprawa. Polecam każdemu facetowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszule nocne dostępne w dużych rozmiarach rozwaliły mój system, dzięki nim mogę się poczuć pięknie. Cudowny wybór, dla każdego coś się znajdzie, czy to bardziej seksi czy nie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiona bielizna jest zgodna z opisem i zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję tu co jakiś czas bieliznę dla siebie i żony. Oboje jesteśmy zadowoleni. Długi czas dostawy ale nie przeszkadza to nam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

leczenie trądziku (117 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...