Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Koszule nocne dostępne w dużych rozmiarach rozwaliły mój system, dzięki nim mogę się poczuć pięknie. Cudowny wybór, dla każdego coś się znajdzie, czy to bardziej seksi czy nie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiona bielizna jest zgodna z opisem i zdjęciami zamieszczonymi na stronie. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję tu co jakiś czas bieliznę dla siebie i żony. Oboje jesteśmy zadowoleni. Długi czas dostawy ale nie przeszkadza to nam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam lateksowe body bez ramiączek, można je spokojnie używać nie tylko do sypialni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem tu dużo skarpet. Wszystko doszło zgodnie z warunkami podanymi na stronie internetowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudno mi się było zdecydować na wybór rajstop ale wybrałam model dla siebie :) są świetne. Kupię teraz inne modele :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wszystkim ten sklep. Ciekawy wybór bielizny i gadżetów do nocnych zabaw, nie zawiodłam się po otwarciu paczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Super!!! Kupiłam tu już wiele rzeczy i nie raz coś jeszcze kupię. Ostatni mój zakup to stringi i pończochy. Jedynie trzeba trochę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to sklep z bardzo dużym wyborem bielizny. Jest naprawdę w czym wybierać i przebierać. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś co jej się spodoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy w tym sklepie to dla mnie czysta przyjemność!!! Super jakość jak za tak niską cenę. Fajnie, że jest sklep z tak dużym wyborem bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep poleciła mi koleżanka z pracy. Jestem bardzo zadowolona. Mają super bieliznę w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Bielizna jest tu mega. Duży wybór zmysłowe modele. Mąż mój jest bardzo zadowolony z moich zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie zrealizowane po długim czasie ale wszystko się zgadza. Jestem cierpliwa więc dla mnie to nie był problem poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jest to jeden z lepszych sklepów z damską bielizną. Można tu także kupić akcesoria plażowe. Jak dla mnie ekstra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu kilka biustonoszy. Bałam się, że nie trafię z rozmiarem ale nie potrzebnie. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz drugi kupiłam tu bieliznę i jestem zadowolona. Body koronkowe, które kupiłam jest super. Mojemu mężowi również się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona ze swojego zamówienia. Bielizna przyszła dość szybko. Dokładnie to co zamawiałam. Siostra też się zaciekawiła tym sklepem i chce by zrobić również jej zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że każda kobieta będzie zadowolona z zakupów w tym sklepie. Mają spoko jakość jak za taką cenę. polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nigdy więcej, przyszedł inny kolor koszulki nocnej zamiast beżu żółta, jakość beznadziejna i zwrot na własny koszt. Może miałam pecha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór bielizny XXL+, stacjonarnie w moim mieście mogę tylko pomarzyć o takim asortymencie. Ten sklep jest dla mnie zbawieniem, jestem baaaardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dieta, aktywność fizyczna. (22 odpowiedzi)

Jeśli stosujecie jakieś diety napiszcie o nich, w jakim celu jest dieta ( nie koniecznie musi być...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...