Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Za taką cenę jakość biustonoszy jest zaskakująco dobra. Po pierwszym praniu nie straciły nic ze swojego uroku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny są bardzo przystępne, co jest zdecydowanie na plus. Jakość produktów jest adekwatna do ceny nie oczekujmy luksusowych materiałów, ale na co dzień sprawdzają się świetnie. Ja jestem zadowolona ze swoich zakupów i z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie. Bokserki super. Dobra jakość i cena. Na pewno nie raz coś jeszcze zamówię w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rajstopy i pończochy są świetnej jakości. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i na pewno wrócę po więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drugie zakupy w tym sklepie i nadal jestem pod wrażeniem jakości wykonania biustonoszy. Tym razem wybrałam modele w pastelowych kolorach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukasz biustonosza, który pasuje do wszystkiego? Trójkątny bralette będzie idealny! Delikatny kwiatowy wzór sprawia, że jest on zarówno romantyczny, jak i uniwersalny. Świetnie sprawdzi się zarówno pod koszulką, jak i na ramiączkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja ślubna bielizna jest jak marzenie. Nie mogę się doczekać, aż mój ukochany zobaczy mnie w niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz kolejny zamówiłem w tym sklepie internetowym bokserki. Są dobre jakości. Jedyny minus to dość długi czas oczekiwania na dostawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałem na moje zamówienie ale myślę, że warto. Bardzo wygodne bokserki. Idealne dla mężczyzn, którzy szukają bokserek, które są zarówno wygodne, jak i ładne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogromny wybór rajstop i pończochy sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z zakupów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularne promocje i piękne produkty sprawiają, że zakupy tutaj to czysta przyjemność, nawet jeśli trzeba chwilę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem fanką biustonoszy z Valetta. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są bardzo wygodne. Można nosić je przez cały dzień bez obawy o dyskomfort.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie można się zgubić w gąszczu pięknej bielizny. Ja znalazłam swoje skarby seksowne stringi, które sprawią, że nie jeden wieczór będzie niezapomniany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, kupiłam sobie nową bieliznę koronkową i jestem nią zachwycona! Spodziewałam się, że będzie mniej trwała, ale jakość jest naprawdę świetna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz modnej bielizny bez obciążania portfela, to miejsce jest dla Ciebie! Choć jakość nie jest najwyższa, to produkty są solidnie wykonane i doskonale sprawdzają się na co dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od kiedy noszę koronkową bieliznę, mój partner przestał oglądać mecze. Chyba znalazł coś bardziej interesującego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Moim odkryciem są figi z wysokim stanem wykonane z miękkiej bawełny. Doskonale dopasowują się do ciała i nie powodują otarć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie Valetta to super sklep. Można tu kupić fajną i tanią bieliznę. Wiadomo nie jest ona nie wiadomo jakiej jakości ale dla zwykłych ludzi nie wymagających cudów jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem sobie ostatnio kilka par slipów i bokserków. Wszystko przyszło w porządku, rozmiarówka jest zgodna z opisem. Jestem zadowolony z zakupu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asortyment bielizny jest naprawdę imponujący. Drugie zakupione body potwierdziło, że mają tu dobrą jakość. Jestem stałą klientką i zawsze znajduję coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...