Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

I jak problem jakoś udało się rozwiązać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co ciekawego miałaś okazję zamówić, wszystko przyszło w jednej paczce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie w pracy bardzo dziewczyny chwaliły i dlatego się zdecydowałam na zamawianie w tym sklepie :) super jest!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No u mnie zamówienia zwykle przychodzą po około 30 - 40 dniach. Ale w regulaminie jest opisane ile się czeka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No paczka idzie z daleka więc niestety zawsze trochę to trwa. Ale nie ma się czego obawiać :) wszystko przychodzi i naprawdę bielizna jest superowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Valetta jest świetna :) fakt, trzeba nastawić się na czekanie na ubrania trochę. ale w sumie to rzadko zamawia sie coś co potrzeba na juz zaraz :P wiec nie problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja uważam że nawet lepsza niż "sieciówkowa". Moim zdaniem Valetta to jeden z lepszych sklepów online ogólnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pewnie raz na tysiace klientów zdarzy się jakaś wpadka bo każdy jest człowiekiem tylko. Ja ogólnie zakupy w tym sklepie bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamawiam i jest ok :) Jakość podobna albo i lepsza niż w sieciówkach a ceny widać ze atrakcyjniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powiem szczerze ze bylam sceptyczna na początku ale nie mogę nic zarzucić jakościowo bieliźnie od nich :) z ciekawości zamowiłam jeden komplet i jest bardzo dobry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ej no! Super to wygląda :) też mam kupione. W ogóle oni mają taki wybór że głowa mała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oooo to widzę rodzinnie, ja też ostatnio siostrze podrzuciłam linka do strony i mówiła że będzie zamawiać bo ma kilka rzeczy na oku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No naprawdę fajnie to wygląda, mi się bardzo podobają te peniuary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam sobie ogólnie chwalę ten sklep i nigdy nie miałam żadnych przykrych doświadczen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiam co chwilę coś, tak samo moja siostra i szwagierka :D czasami to się smiejemy ze im caly utarg robimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nigdy nie miałam problemu bo wszystko mi pasowało to nie wiem jak ze zwrotami ale naprawdę bielizna prima sort
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jestem dopiero po pierwszej paczce ale mają mega zadatki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mnie pierwsza paczka dotarła właśnie dzisiaj i jest super! Zamówiłam 10 rzeczy i wszystko pasuje idealnie, rozmiar jest dobry a jakość też na pierwszy rzut oka spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No słabo intuicyjne są te zakupy u nich muszę przyznać, ja nie lubię tak robić zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No za to plus, bo naprawdę zapakowane, nigdy nic się nie stało z przesyłką. Moim zdaniem o to akurat bardzo dbają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...