Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

O super, a masz może jakieś zdjęcia z tego zakupu? Z chęcią sprawdzę zanim dla siebie zamówię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Bardzo nieprzyjemne doświadczenie, zdecydowanie odradzam ten sklep. Zamówienie miało podobno przyjść w ciągu około 2 tygodni - nie doszło. Okazuje się, że maksymalny czas wynosi 60 dni - odczekałam 60 dni - nie doszło, więc napisałam do sklepu. Okazało się, że dokonałam zamówienia akurat w ciągu dni, kiedy czas zamówienia może wynieść do 90 dni. Odczekałam kolejny miesiąc - nie doszło więc ponownie napisałam do sklepu. Zwrot pieniędzy jest niemożliwy, za to zaproponowano mi kolejne zamówienie, którego maksymalny czas dostarczenia wynosi również do 60 dni... Chyba właściciele zakładają, że po tak długim czasie kupujący zapomni o swoim zamówieniu albo po prostu odpuści... Dodam, że wg regulaminu jeśli nie zgłosimy braku przesyłki w ciagu mniej niż 100 dni, nie przypada nam już prawo do reklamacji. Czyli ja mogę czekać 90 dni na przesyłkę (jeśli teraz zamówię drugie, tak jak mi zaproponowano to w sumie będę czekać 150 dni? lub 180 jeśli znowu okaże się że akurat teraz wynosi to 90 dni) ale na zgłoszenie braku przesyłki mam zaledwie 10 dni? Czy jeżeli w ciągu trzech miesięcy zapomnę, kiedy mija 90 dni od daty zamówienia i przegapię 10 dniowe okienko, to nieotrzymanie moich zakupów jest już moją winą i sklep valetta już nie jest za to odpowiedzialny? Jeszcze raz, absolutnie odradzam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
zamówiłam spodnie i według ich rozmiarówki okazały się za małe dużo za małe, więc napisałam do nich odpisali że mogę zwrócić towar na własny koszt i zamówić jeszcze raz a oni mi zwrócą kasę w ciągu 14 dni od dostarczenia zwrotu do sprzedawcy, tak zrobiłam odesłałam spodnie do Chin to było początkiem kwietnia a oni mi odpisują że kontaktowali się ze sprzedawcą i nie dostał mojego zwrotu, poprosiłam żeby jeszcze raz sie z nim skontaktowali i żeby on odesłał mi te spodnie na mój koszt, bo były na kopercie wszystkie moje dane, dziś do nich napisałam strasząc policją i że oszukują i kłamią nie wiem co mi odpiszą ale tak tego nie zostawię bo ani nie mam kasy ani spodni. Co Pani im jeszcze pisała że sie ugięli i oddali pieniążki ? Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgłoś do Rzecznika Praw Konsumenta (napisz im o tym koniecznie), albo zanim wyślesz wypełniony wniosek do Rzecznika wyślij im go w załączniku i dodaj, że jeśli nie otrzymasz zwrotu w ciągu 48h to również zgłaszasz do prokuratury za wyłudzenie. Napisz też opinię zwierającą te informacje na Opineo. 5 miesięcy walczyłam o zwrot pieniędzy, a dziś zrobiłam właśnie to co ci napisałam i zwrot już mam. Oszuści i tyle, nie ma się co pieścić. Powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też uważam, że to całkiem ciekawa propozycja i miejsce bo można złapac niezłe opcje cenowe i ładną bieliznę koronkową :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak, zabawa w kotka i myszkę, d**ila robią z klienta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez zostałam oszukana,jestem zbywana śmiesznymi mailami a zamówienia nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też akurat co do nich mam pozytywne zdanie, na pewno główną zaletą nie jest czas dostawy natomiast można poczekać jak się sprawdzi regulamin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja również zostałam oszukana, może spiszemy się wszyscy i wyślemy o formacje do rzecznika praw konsumenta i UOKiKu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Całkiem niezły sklep, profesjonalna obsługa i rozbudowana oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie, też chętnie dowiedziałabym się więcej bo koleżanka mówiła że czas dłuższy ale jednak dostała ładny strój kąpielowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam podobne spostrzeżenia w tym zakresie, na pewno dostawa trochę przydługa no ale ceny to na pewno plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkiem nieźle, trochę przydługa dostawa (coś ok. 4 tygodni) ale sama bielizna jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam ten sam problem czekam na przesyłkę już od stycznia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam rzecz do tej pory czyli minęło 90 dni nie otrzymałam przesyłki, pisanie emaili to jak zabawa w kotka i myszkę, ciągle te same odpowiedzi i naciąganie na zamówienie kolejnego produktu i nadanie na ich koszt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładne stroje kąpielowe, trochę tylko przydługa dostawa ale i tak jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja czekam już miesiąc od zamówienia, towaru nie ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak oszuści, ja czekam ponad 90 dni. O zwrocie pieniędzy nie ma mowy. Na mejle ktoś odpisuje i łudzi że wyślą ponownie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep to jeden wielki żart. Zamówiłam w październiku 2020 czepek i nie dotarł do teraz. Zgodnie z regulaminem, z którego zrobiłam screen, sklep ma w ciągu 60 dni dostarczyć przesyłkę... Fakt, moje niedopatrzenie, więc po 60 dniach napisałam maila z załącznikiem o odstąpieniu od zamówienia (z podpisem i dokładnymi danymi). Zamiast tego powiedziano mi, że w postępowaniu reklamacyjnym jedynie wysyłają zamówienie po raz drugi, a dopiero gdy tamto nie dojdzie, to łaskawie oddają pieniądze. Zacisnęłam zęby i poczekałam kolejne 60 dni. Nic. Regulamin w zaskakujący sposób zmienił się z 60 dni na dostawę na 90 dni (robiłam screeny). Wczoraj zgłosiłam, że zamówienia złożonego w październiku 2020 wciąż nie ma... Dostałam odpowiedź, że 90 dni mija 9.05.2021. To jakaś kpina. Mam serdecznie dość i przestrzegam wszystkich. Wątpię, że otrzymam zwrot. Mądry Polak po szkodzie...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam, od 90 dni nie dostałam zamówienia, obsługa klienta żenująca!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...