Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Zamówienie rozbite na kilka, przyszło po 3 tygodniach, jakościowo spoko, ale mogłam to samo mieć taniej gdzie indziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dostałam produkty z chin, czas dostawy wiadomy... jakościowo spoko, ale niesmak pozostał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też przyszło finalnie kilka paczek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli klasycznie, więc nie warto się za wcześnie denerwować I tyle poczekać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam. Valetta to nic innego jak pośrednik Alieexpress. Ja niestety się nabrałam. Zamawiałam trzy rzeczy. Jedna dotarła po dwóch tygodniach. Chińskie badziewie. Zapłaciłam za biustonosz 90 zł który na Alieexpress kosztuje 30 zł. Reszta nie dotarła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zdecydowanie odradzam. Przesyłka trwa 60 dni i jakość produktów zerowa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

miałam podobnie, ale mogę uspokoić że na dniach kolejne paczki do mnie doszly i jakościowo generalnie było ok, chociaż jeden koronkowy stanik za 20 kilka złotych faktycznie trochę tandetny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dwa tygodnie temu kupiłem żonie dres i parę innych rzeczy za kilkaset złotych, dziś zamiast zamówionego towaru przyszła jedna paczka i okazało się że przysłali zamiast kompletu bielizny tylko stanik, kompletnie odbiegający od tego co zamawiałem reszta ponoc została wysłana innymi paczkami , obawiam się że też przyjda zdekompetowane i jakosciowo kicha. to wszysko tandeta chińska przestrzegam wszystkich kasa w błoto te opinie które chwalą ten sklep są pisane przez podstawione osoby. kontakt z sklepem tylko mailowy. Ogolnie wyciagają tylko kase kolejny przekręt .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coraz częściej tak robią listonosze, także warto zaglądać systematycznie do skrzyni (tym bardziej jeśli jest to miękka paczka z ubraniami którą dość łatwo można tam wsadzić). U mnie było podobnie i to nie pierwszy raz jak coś idzie z zagranicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tez mam od nich ten biustonosz samonosny i trzyma az za mocno ;ppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Rozbite na dwie paczki jedna dotarla po 16, a druga po 19 dniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O, a u mnie zwrot do jakiegos zagranicznego magazynu w polsce inpostem O.o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam neutralne doświadczenia bo zamowilam kilka rzeczy i przyszly rozbite na dwie paczki, ktore doszly po niecalych 3 tygodniach. Bielizna jak na zdjęciach, ale jedna mi się nie spodobała i robilam zwrot. Na + że zwrot inpostem za darmo i pieniądze stosunkowo szybko wrocily na konto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ważne, że taki jak być powinien. U mnie też w porządku biustonosz i bokserki dla męża. Czas dostawy to te 2 tygodnie, więc u wszystkich jest raczej podobnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Po 2 tygodniach np u mnie już doszedł strój kąpielowy - tragicznie zapakowany, ale jakościowo spoko i na + kontakt przez mail i fb bo szybko odpisują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie co teraz nie jest z tych rejonów. Ceny w valetta są dobre, kontakt też w sumie okey.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Pani Halino mi napisali podobnie że czekam do 60dni, jeżeli będzie podobna sytuacja do Pani(obym się myliła) to również zgłoszę sprawę do rzecznika praw konsumenta bo to jest żenujące
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja czekam za zamówieniem ponad 54dni i nadal nie mam zamówienia....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

równo 23 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi też od razu praktycznie odpisywali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,

sucha skóra (72 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...