Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Mi też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale numer! Zamawiałam tam kilka razy i aż takich sytuacji nie miałam. Fakt faktem że czas dostawy jest długi bo wszystko idzie z chin, ale z samą jakością produktów, kontaktem z obsługą itp nie miałam problemów. Jak to czytam to na pewno się zastanowię zanim znowu od nich zamówię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mi osobiście maksymalnie paczka od valetta szła 1,5 miesiąca więc obstawiam że powinno dojść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam doświadczenie z tym sklepem, bo zamawiałam już ze 3/4 razy. Generalnie najważniejszym elementem jest czas dostawy, ktory jest po prostu bardzo długi, czasem czekałam 1,5 tygodnia, a czasem 1,5 miesiąca. Póki co zawsze wszystko mi przychodziło, jakościowo i rozmiarowo jak najbardziej w porządku, kontaktowałam sie też nie raz ze sklepem mailem i na fb i bez problemu odpowiadali. Na minus jest infolinia, która jest automatem i nie da się dodzwonić do konsultanta... Finalnie kupuję tam tylko dlatego, że są bardzo korzystne ceny, a boję się bezpośrednio zamawiać z chin, chociaż córka mnie do tego bardzo namawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

W 100 % zgadzam się z Martą nie wiem, kto pisze te pozytywne opinie, wręcz nie chce mi się wierzyć, że są osoby zadowolone, ponad miesiąc temu kupiłam 3 rzeczy, po ok 3 tygodnia przyszła pierwsza przesyłka - bielizna nocna w zupełnie innym rozmiarze niż ten, który zamówiłam, próbowałam złożyć reklamację, jakaś panienka zrobiła wszystko, żeby tej reklamacji nie przyjąć - fakt w tym są perfekcyjni to zwykli oszuści, którzy zarabiają na takich naiwniakach jak ja. Czekam na pozostałe kupione rzeczy. A tak na marginesie na Aliexpress jest 50 % taniej. nie polecam :(
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba ok z ich strony, zawsze będziesz miała dwa w cenie jednego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No niestety, ale w regulaminie jest ta informacja co do czasu dostawy. Do mnie bokserki w superbohaterów dotarły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

A ile rzeczy zamawiałaś, u mnie przy jednej rzeczy były to niecałe 2,5 tygodnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Paczka ze strojem kąpielowym była po 15 dniach. Rozmiar i wybrana wersja ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi też rozbili zamówienie na pare paczek i doszły w rozstrzale od dwóch do aż pięciu tygodni... Jakościowo w zależności od konkretnego produktu, raczej ok. Peniuar przyszedł w złym kolorze i generalnie powiedzieli że na swój koszt wyślą drugi, a tego nie musze odsyłac, ale póki co nic nie doszło, więc zobaczymy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Około 2/3 tygodni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, czekałam tak jak pisali około 2/3 tygodni i strój kąpielowy jest super :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam! Czekałam ponad 3 miesiące po czym zażądałam zwrotu.
Ani zwrotu ani dostawy. Uważajcie na nich!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

to banda oszustów, najważniejsze jest mały drukiem, Kupiłam czekałam dwa miesiące i produkty nie doszły a teraz odmawiają zwrotu kasy, wymyślając co chwila co innego. nie kupujcie tam, produkty to chińszczyzna, znalazłam takie same produkty na Aliexpresie 5 razy tańsze. Firma to jedna wielka ściema.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja zamawiałam tam dwie rzeczy. Na jedną czekałam 4 miesiące! A drugiej się nie doczekałam. Jakość beznadziejna. Czas dostawy to już w ogóle bez komentarza. Naprawdę nie polecam nic od nich zamawiać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam. Czekam juz 1,5 miesiąca na zamowienie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mnie przyszło po dwuch tyg chyba z polski, bo bez chinskich znaczkow, pidżama w porządku, kontakt przez telefon tragiczny bo to automat, ale na maila szybko mi odpisywali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z Martą! Zamówienie koniec końców doszło i sama bielizna i strój kąpielowy są jakościowo w porządku, ale dokładnie to samo mogłam zamówić połowę taniej bezpośrednio z chinach sama, bez ich pomocy
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba miałem niezłego fartwa bo moje zamówienie doszło po około 2 tygodniach. Co prawda w dwóch osobnych paczkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie jakościowo ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

leczenie trądziku (117 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...