Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Słuchajcie, u mnie sytuacja jest taka jakiej jeszcze nie miałam. Zamówiłam łącznie od nich 5 produktów:
- 1 produkt przyszedł po 2 tygodniach, wszystko ok
- 2 i 3 produkt przyszedł po 3 tygodniach w jednej paczce i też wszystko ok. Po pierwszej dostawie nie zdziwiło mnie nawet opakowanie wyglądające bardzo tandetnie...
- 4 produkt przyszedł w złym kolorze... Zaproponowałam, że jak mi zwrócą za niego część pieniędzy to go sobie zostawię, bo reszta się zgadzała i... tego samego dnia zwrócili mi 30%, więc niby ok
- 5 produkt... Słuch o nim zaginął... Co prawda były to jedne stringi, ale tak łatwo nie popuszczam. Znowu do nich napisałam i wysłali mi je na nowo. Teraz hit, po kolejnych 2 tygodniach dostałam dwie paczki z dwoma stringami, czyli jedne mam za free xD

W związku z tym, że jest dlugi czas oczekiwania i jeszcze problemy jak wyżej to raczej tam więcej nie zamówię, mimo że mają fajne i tanie produkty, bo na allegro można znaleźć praktycznie to samo i za trochę większe pieniądze bym miała szybką dostawę. Jedyny plus że szybko odpowiadają na wiadomości i idzie się dogadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam dałam się nabrać nie polecam nikomu towar to totalny syf nie wart 2 zł w lumpie lepsze można kupić na dodatek połowy zamówienia do tej pory nie dostałam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawie 3 tygodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mniej więcej potwierdzam to co napisała Zuza, chociaż akurat ja się nie pomyliłam w trakcie składania zamówienia :)

"Potwierdzam, że zamówienie przychodzi w kilku paczkach i trochę się czeka chociaż w moim przypadku ostatecznie jestem zadowolona, bo:
1. Miałam problem z adresem, bo podałam zły. Napisałam im to od razu i poprawili dosłownie w 20 minut
2. Jak dostałam pierwszą paczkę i byłam pewna, że zostałam oszukana bo nie dostałam wszystkich zamawianych produktów to mi znowu w kilkanaście minut odpisali (i to o dziwo w niedzielę) i wyjaśnili, że jest kilka paczek i podali numery do ich śledzenia
3. Jedne majtki przyszły poprute, ale na swój koszt wysłali mi nowe. Znowu czekałam jakieś 3 tygodnie, ale z te lekko poprute mogłam sobie zostawić i ostatecznie je treoche sama naprawiłam
4. Jakość produktów jest adekwatna do ceny, dla przykładu zamówiłam 2 piżamki jedną za 30 a drugą za 90 złotych i widać różnicę w materiale sporą "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam , równiez czekam na zamówiony przeze mnie stój od 22.05.2020 . Dni w transporcie mam już 68 .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyta się calī regulamin, czy to takie zaskakujace w XXI wieku? Nie można zaakceptowac a potem miec pretensji do calego swiata. Ja uwielbiam zakupy w tym sklepie :) zarowno bielizna jak i ubrania sportowe sa super wiec warto poczekac na ta paczke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zawsze się czeka chwilę na zwrot - w każdym sklepie. Poza tym informacja o dlugosci czasu dostawy jest dostepna to gdzie szok? :) ja akurat nie mam problemu bo az tak dlugo nie czekalam nigdy, a nawet jak paczka szla dluzej to uwazam ze to nie problem, nie potrzebuje majtek z dnia na dzien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mnie to aż irytuje że ludzie nie czytają a potem mają pretensje do wszystkich. A sklep bardzo lubię i uważam ze to uczciwa marka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

U mnie maksymalnie po miesiacu zawsze byly :) chwile sie czeka, ale warto bo bielizna jest fajna, wygodne i jakosciowo super - niektore majteczki mam rok i nosze co chwile i nic sie nie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak nie ma? wszystko jest napisane w regulaminie :) wystarczy przeczytac, aczkolwiek nigdy nie szla do mnie paczka dluzej niz 2-3 tygodnie wiec nie ma co narzekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja czekam na paczkę już 61 dni, w mailach potrafią tylko prosić o cierpliwość i więcej czasu. Reklamacji nie chcą uznać. Stanowczo odradzam zakupy w tym miejscu, przesyłki z AliExpress przychodzą szybciej, a na dodatek są tańsze...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przejechałam się na tych 15 dniach, bo strój nie doszedł mi na wakacje :/ przyszedł po 20 dniach, aczkolwiek teoretycznie przy produkcie była informacja o czasie dostawy 2/3 tyg i w tym się zmieścili. Strój odesłałam i dostałam po 13 dniach zwrot pieniędzy. Jak komuś zależy na szybkiej dostawie to bym raczej nie ryzykowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekam od 23.05.2020r na zamówienie. Tłumacza, że musi minąć 60 dni ale roboczych. Kasy nie chcą zwrócić za brak towaru.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam na początku maja, dziś przyszła 1 z 5. Szkoda, że muszę to jakoś zwrócić bo rozmiar jakiś taki xxxs a nie medium.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Katastrofa, nigdzie żadnej informacji odnośnie długiego czasu oczekiwania na wysyłkę, oraz brak informacji o wysyłkach z zagranicy. nieprawdziwa informacja o czasie dostarczenia 15 dni. Brak informacji o śledzeniu przesyłki. katastrofa !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tragedia.
Czekam od czerwca do dziś nie ma staników których zamówiłam.
Pani Beata za każdym razem tylko pisze ze będą za dwa tygodnie ze jeszcze trzeba czekać i tak czekam i czekam i nie ma.

Porażka lepiej nie zamawiać szkoda pieniędzy czasu i nerwów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobnie :P chyba wszystko juz wyprobowałam łącznie ze strojami sportowymi i kapielowymi :D w tych cenach to warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ani razu się nie przejechałam na tej firmie wiec troche ciężko mi w to uwierzyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja zamawiam u nich regularnie, co jakiś czas jak potrzebuje to wybieram kilka staników, piżamkę nawet raz zamawiałam i rajstopy :) i zawsze było pod względem jakości super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No ja wlasnie to u nich lubie - ze wybor jest taki jak nigdzie indziej - jest w czym wybierac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...