Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Hej, nie kupujcie z tego sklepu, jakość tragiczna, wysyłka z aliexpress!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czas dostawy jest w regulaminie ;) wystarczy przeczytać. Firma nic nie ukrywa ;) więc jak ktoś jest w szoku to ze swojej winy. Ja z pelną swiadomościa od nich zamawiam i lubię bardzo ten sklep bo ok na paczkę trochę się czeka ale super bielizna przychodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mam od nich strój kąpielowy i co prawda jest wycięty na tyłku, ale teraz taka moda :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Też mam od nich skarpetki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mysle ze z wiekszosci sklepow mozna znaleźć rzeczy na aliexpress... Takie czasy, a co do samego sklepu to dostałam od chłopaka w prezencie pończochy z cyrkoniami od valetta i są mega!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dokładnie tak, towar doszedł z chin w moim przypadku w jakoś 3/4 tygodnie. Zamówienie zostało rozbite na kilka osobnych paczek, ale w sumie większość rzeczy doszła w porządku rozmiarowo i jakościowo. Miałam problem z tym, że biustonosz przyszedł z wadą fabryczną, ale wysłali mi w zamian nowy, bez konieczności odsyłania. Jedynym minusem było, że czekałam kolejne 2 tygodnie ale w sumie nie jest najgorzej jak za te pieniadze. Napewno obsluge klienta maja w porządku bo naprawdę sprawnie odpowiadają na wiadomości i na fb i na mailu a nawet na insta z nimi pisałam :D z tym co tutaj niektorzy pisza ze made in china to tak szczerze... 99% rzeczy jest teraz z chin wiec nie mam z tym jakiegoś problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

brałam od nich skarpetki i są ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zbok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

aleee... po trzecim użyciu wylądował w koszu bo go rozerwałem w trakcie ... hahahhaha :D:D:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zamawiałem seksowny komplet dla dziewczyny i się sprawdził :>>>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zamawiałam miesiąc temu od nich kilka rzeczy i moje wrażenia:
- czas dostawy od 13 dni do 23 dni od momentu zamówienia (jedno zamówienie rozbili na kilka paczek, trochę mnie to zdziwiło...)
- kontakt z obsługą klienta w porządku, szybko odpisują na maile i fb nawet w weekendy,
- z 5 rzeczy jedna miała zły rozmiar i chciałam odesłać. Okazało się, że trzeba odsyłać za granicę, ale koszt takiej przesyłki w moim przypadku to coś koło 15 zł, więc do przeżycia, zwrotu jeszcze nie dostałam ale zapewniają że jak paczka dojdzie to od razu zwrócą
- na paczkach jest naklejonych kilka naklejek adresowych, więc paczka idzie faktycznie z daleka (dokładnie są to chiny, bo tam robiłam zwrot)
- jakość produktów jest spoko, chociaż widać że tych najtańszych produktów z zamówienia jest trochę gorsza od tych droższych
- podsumowując ogólnie jest ok, ale czas dostawy mógłby być krótszy, o ten zwrot się raczej nie martwię bo nie wygląda mi to na sklep widmo, bo na maile odpisują itp itd ale w razie gdyby nie doszedł to dam znaka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

U mnie zupełnie odwrotnie, na maile odpisywali w maks kilka godzin, nawet w niedzielę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Miałam taka samą sytuacje nie polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Czekam już ponad3 miesiące na przesyłkę nie chcą zwrócić pieniędzy, usuwają wszystkie złe komentarze na swój temat nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem zadowolona z otrzymanego monokini
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie zgodzę się z tym, u mnie przyszła niedokładnie pozszywana piżama, ale uwzględnili reklamację i wysłali nowy produkt. Fakt faktem, że czekałam na to wszystko miesiąc, ale jak na piżamę za 30 ziko z dostawą to nie mam się czego czepiać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dziwne, czekałam 3 tygodnie i jest git
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Według mnie wszystko jest ok, czas dostawy jest stosunkowo długi, ale jest o tym informacja. Z produktem wszystko jest ok, wszystko jak na zdjęciach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak miesiącami jak ja po 2 tygodniach miałam :) teraz moglby być opoznienia z powodu wirusa, ale to wina poczty tu na miejscu często
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakos rzeczy jest fatalna, wszystko zamawiane z Aliexpress.
Przesylki ida miesiacami, jedna nie dotarla do mnie w ogole, zwrot pieniedzy nie byl mozliwy wiec pozwolili mi wybrac cos wzamian z ich strony.

Porazka, nie zamawiajcie stamtad!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

Dobry tani fryzjer w Gdańsku :)) Gdzie? (68 odpowiedzi)

Hejka :) Znacie jakiegoś godnego polecenia niedrogiego fryzjera w Gdańsku ?

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...