slimpack.pl

Catering dietetyczny

Wejherowo, Fenikowskiego 21L3

Mariusz - ocena (1) Korzystam z kateringu tej firmy od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.... Mariusz Justyna Sarnecka - ocena (1) Polecam kateringu używam już prawie 2 lata nigdy się nie zawiodłam zawsze... Justyna Sarnecka Wiktor.W - ocena (1) Bardzo polecam firme, bardzo dobre jedzenie, usługi bardzo przyjemnie.... Wiktor.W
Maks - ocena (1) Super obsługa jedzenie bardzo smaczne Maks Marek - ocena (1) Super obsługa, smaczne jedzenie. Polecam Marek Tobiasz - ocena (1) Super jedzenie bardzo polecam. Opłaca się Tobiasz Damian - ocena (1) Z usług kateringu korzystam już 2 lata i nigdy nie było z nimi problemu Damian Adam Guz - ocena (1) Najlepszy catering jaki kiedykolwiek testowałem. Polecam każdemu Adam Guz Aleks - ocena (1) Najlepszy katering w trójmieście polecam Aleks Marek - ocena (1) Cena adekwatna do jakości , nigdy się nie zawiodłem. W miesiąc -3 kg to dobry... Marek Maria - ocena (1) Polecam, bardzo smaczne posiłki. Duża różnorodność, co nie zdarzało się w... Maria Jędker - ocena (1) Rewelalcyjny katering i profesjonalna obsługa Jędker oli - opinia (1) 2 miesiące i -9 kg to bardzo dobry wyniki jak dla mnie wystarczy dziekuje oli Krystyna - opinia (1) Dobra dieta w dobrej cenie oczywiście w zależności od tego czego ktoś... Krystyna Julka - opinia (1) Bardzo polecam ten catering! Smak zawsze w punkt, jakość na wysokim poziomie... Julka janóż - opinia (1) Po długim czasie oraz po różnych cateringach, slimpack zdecydowanie deklasuje... janóż Jula - opinia (1) Zamawiam z przerwami od października 2020r i jestem bardzo zadowolona.... Jula Markus - opinia (1) To jest nasz drugi catering i zdecydowanie zostaniemy na dłużej! Po 4... Markus Karol P - opinia (1) Bardzo smaczne dania. Dostawca zawsze jest dużo wcześniej. Nie ma problemu z... Karol P Tomasz - opinia (1) Korzystamy z cała rodziną z oferty Slimpak od ponad dwóch lat. Zróżnicowane... Tomasz