SMOK Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnie samochodów

Sopot, al. Niepodległości 705/707

Lidia Sosnowska - opinia (1) Korzystam od lat,o ile nie jedziemy swoim autem zawsze bez... Lidia Sosnowska Alicja - opinia (1) Miła obsługa, auto zadbane, polecam. Alicja Polecam (1) Usługa wynajmowania aut w tej firmie stoi na najwyższym poziomie. Polecam. Arek
Wypożyczalnia dla każdego (1) Jeśli szuka ktoś wypożyczalnie z auta w dobrej cenie to Smok jest dla niego.... biskvp Serdecznie polecam. (1) Korzystam od dłuższego czasu z aut tej firmy i jestem bardzo zadowolony.... Bogumił Polecam (1) Bardzo solidna firma !!! Obsługa bardzo miła i profesjonalna , auto super... Roland Wypozyczalnia godna polecenia. (1) Bardzo profesjonalna i konkretna obsluga oparta na wzajemnym zaufaniu. Ceny... Jarek Polecam (1) Szybko, tanio i bez problemów. Polecam :) Mateusz Polecam! (1) Rzetelna obsługa, konkurencyjne ceny, dobrze przygotowane auta podstawione... Adam tak sobie (2) tak sobie. nie mowia przez telefon ze za przygotwanie samochodu trzeba... duzo jezdzacy Polecam!!! Szybko, bez zbędnych formalności i tanio :) (1) Wypożyczałam auto na lotnisku w Gdańsku. Auto zostało podstawione na czas,... Pati Wszystko bardzo dobrze (1) Już czwarty raz będę wypożyczał auta i jestem bardzo zadowolony. Samochody są... Piotr adam - opinia (1) Auta w bardzo dobrym stanie czyste wsiadać i jechać żadnych problemów dobra... adam Polecam (1) Dwa razy korzystałem z usług tej wypożyczalni i jestem bardzo zadowolony.... Zadowolony klient Szybko i bezproblemowo (1) Polecam wszystkim, szybko i bezproblemowo. Auto sprawne, czyste i podstawione... Anna MARIOLA - opinia (1) Miła obsługa ,szybka dostawa auta i na czas ,wszystko najnajnaj polecam...... MARIOLA Stasiek - opinia (1) Bardzo miła i sprawna usługa, łatwy kontakt, szybkie przekazanie auta, auto... Stasiek Polecam (1) Konkretna rzetelna firma.Zawsze na czasz.Ceny bardzo mile przy dużym... Sebastian M Peugeot 207 (1) Bardzo mila obsluga,dostarczenie auta na czas auto jak w... Bob sudomir Profesjonalnie i bezproblemowo (1) Zawsze na czas, z umówionym czystym autem, z umową wypełnianą sprawnie, (bez... Slawomir