Sopot Marriott Resort & Spa

Hotele SPA

Sopot, Bitwy pod Płowcami 59

Karola - opinia (1) Najlepsze SPA w jakim byłam w Trójmieście! Karola Brak profesjonalizmu obslugi zepsul mi DaySpa. (1) Mimo iż masaze Spa bylt cudowne to renomowany hotel nie powinien pozwolić... Alina Cudowne miejsce (1) Naprawdę cudowne spa. Jestem zachwycona tym miejscem. W ramach masażu... Nina
polecam bardzo (1) także ludziom z Trójmiasta, cudownie jest się wyrwać chociaż na chwilę do... Marta ból pleców (1) poszłam na masaż dla relaksu i odprężenia, wyszłam z naderwanym mięśniem w... magdalenawolska brak profesjonalnej obslugi w SPA (1) Byłam niedawno gościem w hotelu i spa. Nie był to mój pierwszy pobyt ale... gość Nie polecam,obsluga w spa tragedia!! (1) Wybralam sie z moja mama na masaz do mera spa w sopocie.Wykupilam dwa masaze... Ana Wielkanoc w Sopocie (2) Święta Wielkanocne spędzamy w tym hotelu po raz trzeci . Spotkał nas w tym... Ewa Pani Agnieszka trenerka aqua aerobic, nie ma innej kategorii więc musiałam napisać pod SPA (1) Uśmiech, pełne zaangażowanie, profesjonalizm, zawsze przygotowana. Taki... Aneta Fatalna obsługa (1) Nie bardzo rozumiem za co hotel dostał certyfikat doskonałości 2014r..... D.CZ. Jędrnie okropne (1) jedzenie okropne, ceny wysokie. Jak można źle podać dla dziecka lody? A tu... Asia Restauracja włoska warta odkrycia (1) Na nas restauracja zrobiła bardzo dobre wrażenie. Owszem, może ceny nie... Alicja okropne jedzenie! Nie polecam nikomu! (1) Mieszkam w Sopocie, więc do Mery wybrałam się jedynie na obiad. Był to jeden... karolina wielkanoc 2013 (1) totalna porażka!Jedzenie - skandal!!! Nie polecam nikomu. dorota Nie polecam - bardzo niemiła obsługa w recepcji (4) Odwiedziłem hotel aby zobaczyć czy jest godny polecenia dla mojej rodziny... Krzysztof Beznadzieja (1) Hotel fajnie usytuwaony,ale niestety jakość obsługi-totalna klapa,zabiegi Spa... Zofia Urocze miejsce blisko morza (1) Korzystając z ostatnich dni słońca w tym roku wybraliśmy się z mężem na... Katarzyna M Restauracja Pescatore (1) Wybraliśmy się z żoną w piękne późne popołudnie na kolacyjkę do restauracji... Mariusz