Agnieszka Cz. - opinia (1) Rewelacja! szybko, profesjonalnie i terminowo. Gorąco polecam firmę Pana... Agnieszka Cz. Agata - opinia (1) My kozystamy juz kolejny raz i zawsze jesteśmy bardzo zadowolni, niezależnie... Agata Daniela - opinia (1) Pełen profesjonalizm ! Bezproblemowy kontakt, szybki termin, Pan Szymon... Daniela
Anna - opinia (1) Jestem zaskoczona bardzo wysoką jakością usługi czyszczenia dywanów. Bardzo... Anna Michał - opinia (1) Wykładzina w firmie została wyczyszczona starannie i dokładnie. Wszystkie... Michał Agnieszka - opinia (1) Z usług firmy korzystałam już kilkukrotnie (pranie dywanów, czyszczenie... Agnieszka Marta - opinia (1) Korzystam z usług już któryś raz i zawsze bardzo szybka i profesjonalna... Marta Marysia - opinia (1) Polecam! Profesjonalna firma miły właściciel i co najważniejsze wszystko... Marysia Piotr - opinia (1) Rewelacja! Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza i miła atmosfera. Usługa... Piotr AC - opinia (1) Skorzystałam z usług. Rewelacja. Wszystko czyściutkie, wyprane, pachnące.... AC Alicja - opinia (1) Już po raz drugi korzystałam z usługi czyszczenia kanapy i jestem bardzo... Alicja Jarek - opinia (1) fachowo, szybko i dokładnie, co do cen ... hmm mam taką teorie ze skoro... Jarek Ewelina Strzelców - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Pranie narożnika, dywanów, siedzisk po psie i... Ewelina Strzelców Joanna - opinia (1) Współpracuję z Panem Szymonem ok. 1 roku. Mycie witryn,czyszczenie lamp na... Joanna Beata - opinia (1) Polecam firmę. Usługa wykonana o czasie sprawnie. Dywany są czyste i pachnące. Beata Anna - opinia (1) Ten człowiek to jest jakiś magik! Mieliśmy na wezglowiu łóżka wielką czarną... Anna Nalia - opinia (1) Pan niezwykle uprzejmy i dokładny, zwiększył ilość preparatu po ocenieniu... Nalia Elżbieta - opinia (1) Polecam usługa wykonana profesjonalnie :) krzesła dywany meble oraz tapicerka... Elżbieta Kamila Kupisz-Lampinen - opinia (1) Trafiłam na Pana Szymona przez ogłosznie na Fb. Szybkie sprawdzenie opinii o... Kamila Kupisz-Lampinen Izabela - opinia (1) Okna wymyte na błysk. Cena przystępna . Termin dogodny. Miła obsługa. Izabela