Karol - ocena (1) Pełen profesjonalizm i wysoka jakość usługi. Karol hania-heniu@o2.pl - ocena (1) Bardzo ładnie wyczyszczona kanapa .polecam. hania-heniu@o2.pl Dorota - ocena (1) Gorąco polecam. Usługa wykonana perfekcyjnie. Terminowo. Bardzo profesjonalne... Dorota
Kpt - ocena (1) Jak Pan Szymon wyczyści , to jak nowe. Czyści z plam , których się niedało... Kpt Wioleta Lasocka - opinia (1) Szybko ,sprawnie , terminowo, polecam tę firmę Wioleta Lasocka Iwona - opinia (1) Bardzo polecam! Kanapa wygląda jak nowa i pięknie pachnie. Bardzo... Iwona andruch.gd - opinia (1) Deklarowane przez Firmę: "...profesjonalizm i rzetelność..." świadczonych... andruch.gd Agnieszka - opinia (1) Szybka, miła i, profesjonalna obsługa. Polecam ! Agnieszka Magdalena - opinia (1) Bardzo profesjonalna firma, pięknie wykonana praca, więc takich firm polecam Magdalena Magdalena - opinia (1) Bardzo profesjonalna firma, pięknie wykonana praca, więc takich firm polecam Magdalena Joanna - opinia (1) Polecam serdecznie bardzo dobra firma piorąca jestem bardzo zadowolona z... Joanna Marcin - opinia (1) Od lat korzystam z usług Pana Szymona. Zawsze świetna jakość wykonania i w... Marcin Magda - opinia (1) Fantastyczna obsługa, profesjonalne podejście do klienta, sympatyczny Pan... Magda Magdalena S. - opinia (1) Jestem mega zadowolona z usługi! Pan Szymon jest bardzo profesjonalny, zna... Magdalena S. Piotr - opinia (1) Polecam firmę Pana Szymona. Czyszczenie kanapy i krzeseł oraz pranie dywanu.... Piotr Kasia - opinia (1) Wspaniała robota! Mój narożnik w stanie agonalnym wygląda jak nowy. To samo z... Kasia Mirosława - opinia (1) Polecam !!! Super efekty bardzo profesjonalna firma. Mirosława Bartek - opinia (1) Bardzo sprawnie i profesjonalnie. Efekt super! Stare plamy na tapczanie i... Bartek Joanna - opinia (1) Polecam !!! Rewelacyjnie pachnąco czysto szybko i w dobrej cenie. Joanna Patryk - opinia (1) Pan Szymon jest fachowcem punktualnym i profesjonalnym. Przed wykonaniem... Patryk