Super przedszkole!! (1) Z ciężkim sercem oddawałam syna do żłobka jak miał półtora roku, bo musiałam... Ania najlepsze trójmiejskie przedszkole (1) Klub Sprytne Misie to najlepsze miejsce dla dzieci. Mój wnuczek tylko jeden... Barbara Wrzesińska Domowa atmosfera! (1) Ciocie zajmują sie dziećmi bardzo z pasja. Nie boja sie wyzwań :-) dbają o to... Kamila
Sprytne Misie (1) Moja wnusia uczęszczała do tego Złobka, polecam wszystkim.Bardzo dobra i... Majka Mindak Polecam (1) Najlepszą ocenę może wystawić nasze dziecko, które bardzo chętnie chodzi do... Anna Mama Be. - opinia (1) Polecam Sprytne Misie z całego serca! Panie dokładają wszelkich starań, żeby... Mama Be. Najlepsze miejsce do opieki nad dzieckiem (1) Sprytne Misie to miejsce, w którym Nasze dziecko wspaniale bawiło się i... Mama A. super miejsce (1) Jest to naprawdę niezwykłe miejsce. Od samego początku można zwrócić uwagę na... Ola S. Sprytne Misie - POLECAM!!! (1) Synek poszedł do przedszkola w wieku 1,5 roku, korzystając z pieluch i... Mama Bartka Polecamy przedszkole Sprytne Misie! (1) Po 2,5 roku żegnamy się ze Sprytnymi Misiami ze łzami w oczach. Polecam to... MJ Zadowoleni rodzice (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszym synkiem. Pani Sandra i Ewa są... M.D. zadowolona Mama - opinia (1) Szczerze polecam to przedszkole! Czyste, zadbane przedszkole,dużo zabawek dla... zadowolona Mama Godne polecenia przedszkole początkowe (1) Córka uczęszczała do tego przedszkola ok 1 rok i mimo sporych przerw... Kuba Fajne przedszkole-polecam (1) Polecam przedszkole Sprytne Misie. Panie- ciocie sa na prawdę fajne,... Monika Polecam Sprytne Misie (1) Moje dziecko korzystało z przedszkola Sprytne Misie w roku szkolnym... Haga sylwia - opinia (1) Byłam bardzo zadowolnona z opieki pani Sandry i Ewy polecam gorąco... sylwia Miłe i ciche miejsce (1) Miłe i opiekuńcze panie. Ewa i Sandra. Nasza córka już dwa lata temu... Kasia Placówka godna polecenia (1) Bardzo fajne, kameralne przedszkole. Mój synek chodził tam przez rok i był... Magda Polecam wszystkim rodzicom ;-) (1) Najlepsze przedszkole na świecie :) Panie radosne, uśmiechnięte i serdeczne... Agnieszka Polecam! (1) Bardzo fajne, kameralne przedszkole. Polecam szczególnie dla dzieci od lat... Ania