Gosbrz@gmail.com - ocena (1) Polecam z calego serca. Duzo dodatkowych zajęc, codzienne spacery.... Gosbrz@gmail.com Joanna - opinia (1) Super miejsce i super Ciocie. Czułe i odpowiedzialne, które poświęcają... Joanna Piotr - opinia (1) Miejsce, które naprawdę dba o dzieci. Ciocia Ewa, Ciocia Sandra i Ciocia... Piotr
Joanna - opinia (1) Sprytne Misie to żłobek kameralny, z domową atmosferą i indywidualnym... Joanna Pawel (Tata Kacperka) - opinia (1) Ocena bardzo dobra. Żłobek jest prowadzony przez dwie siostry razem z jednym... Pawel (Tata Kacperka) Wymagająca mama - opinia (1) Sprytne Misie to najlepszy wybór. Odwiedziłam naprawdę wiele żłobków zanim... Wymagająca mama polecam (1) Moja córka uczęszczała do Sprytnych Misi przez prawie 2 lata. Zawsze wracała... Ojciec - opinia (1) Bardzo dobre miejsce, przyjazne dziecku. Panie zawsze miłe i uśmiechnięte:... powieżyłem im swoje dziecko (1) Dałem wiarę temu miejscu i zostawiłem tam swoje dziecko. Nie zawiodłem się.... ojciec Super miejsce (1) Panie w klubiku są najlepszymi Ciociami na świecie. Stwarzają ciepłą, domową... Mama Sprytne misie - najlepsze! (1) Najlepszy żłobek !Synek uwielbiał tam chodzić. Panie bardzo dobrze opiekują... AnetaM. Gorąco Polecamy! (1) Sprytne Misie to wspaniałe miejsce dla rozwoju dziecka. Atmosfera jest bardzo... Tomek Doskonałe miejsce. (1) W klubie Sprytne Misie pracują świetne 'Ciocie', za którymi dzieciaki... Adam Idealne miejsce dla malucha (1) Serdecznie polecam wszystkim rodzicom i maluchom Klub Przedszkolaka - Sprytne... Alicja Polecam (1) Gorąco polecam to przedszkole. Jest kameralne co jest według mnie atutem.... Magdalena ciepłe, przyjazne miejsce (1) Kameralne miejsce, bez tłumów, nieduża grupa dzieci, więc każde dziecko jest... Małgorzata Bardzo Polecam (1) Wszystkim Rodzicom bardzo polecam zarówno żłobek jak i przedszkole "Sprytne... Dorota super opieka! (1) Polecam wszystkim! Świetne Panie, profesjonalna opieka, bardzo ciekawe... Weronika Najbardziej domowe przedszkole na świecie! (1) Sprytne Misie to wybór dla rodziców, którym zależy na tym, by ich dzieci... Marta polecam sprytne misie (1) z całego serca polecam Sprytne Misie. Córeczka z radością przekracza próg... mk