Bardzo dobre Przedszkole (1) To już ostatnie dni naszego dziecka w tym Przedszkolu i z przykrością... SK Mama - opinia (1) Jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem. Atmosfera w przedszkolu jest... Mama Polecam (1) Jestem zadowolona z przedszkola. Córka uwielbia przebywać w nim wiem że jest... MamaA
Polecam (1) Bardzo polecam Przedszkole Sprytne Misie. Przedszkole jest kameralne, z miłą... Mama M Magda - opinia (1) Zawsze będę zadowolona z tego przedszkola... Ciocie są przesympatyczne.. Mój... Magda Godne polecenia. (1) Chciałam podziękować wszystkim "ciociom' pracującym w tym klubie przede... eszczebura Jestem Bardzo zadowolony (1) Mój synek uczęszcza tak naprawdę od sierpnia tego roku. Co mnie bardzo cieszy... zadowolony tata Jak do tej pory najlepsze jakie znam (1) Moja curcia trudno się adoptuje w nowych miejscach, a w niektórych w ogóle... Mama Najlepsze! (2) Świetne przedszkole, kameralne i bardzo rozwojowe. Dzieci mają bardzo... mama M. Wspaniałe miejsce dla dzieci. (1) Serdecznie polecamy "Sprytne misie" wszystkim dzieciom i rodzicom.... mama Super przedszkole (2) Naprawdę świetne przedszkole... mój synek trafił do niego jak miał 1,5 roczku... Aneta