Środki zwiększające doznania podczas stosunku

Mam prośbę i pytanie. Mianowicie jakie macie zdanie na temat środków zwiękzających doznania podczas seksu? Pytam się ponieważ zastanawiam się nad kupieniem sobie takiego właśnie żelu.
Dodam,że jestem kobietą i mam problem z osiągnięciem orgazmu. Pochwowego nigdy nie miałam. Osiągam jedynie orgazm łechtaczkowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka żeli przetestowałam I mam swoich faworytów/

Zacznę od tych jakie lubie

Libi gel - zwieksza ukrwienie, nawilża, masz zdecydowanie lepsze odczucia. Poza tym jak na swoją cenę to jest niesamowicie wydajny , jedyny minus to ten,że można zamowić przez internet. Ale warto.
feminum - bezbarwny, z apteki. nie zwieksza doznań ale nie bedziesz miała przynajmniej otarć.

Na czym się zawiodłam:
durex play intense - drogi i nic szczegolnego
te wszystkie żele w czerwonych opakowaniach - rozgrzewające i bardzo pieka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy będę w stanie kupić gdzieś stacjonarnie libi gel? I po jakim czasie czuć róznicę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Różnicę? Praktycznie od razu. Nakładasz soie tam trochę żelu i od razu czujesz lepsze nawilżene. Mijają 2-3 minuty i czujesz znacznie więcej, myślę,ze bardzo dobrze poprawia ukrwienie
Kupuję internetowo. Zamawiam sobie raz na jakis czas paczuszkę. Stacjonarnie to nie wiem Ale nie widziałam w aptekach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierwsza sprawa to tak sa takie zele, kiedys kupilam na probe :D druga sprawa nie kazda kobieta jest zdolna do orgazmu pochwowego, to kwestia anatomii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to są te durexy nawilzajace czy cos innego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

noo sa durexy ale sa tez inne.. osobiscie wole Bijoux Cosmetiques :D na superlove teraz jest na promocji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zmarszczki na czole (116 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

Czy jestem w ciąży ?? (19 odpowiedzi)

Witam Dziś mam 31 dc, spóżnia mi się okres robiłam badanie (B-HCG) i wynik wyszedł 353.9...

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...