Urocze miejsce (1) Za każdym razem jak jestem wieczorem, w tygodniu w centrum Gdyni chętnie... Karina Bardziej na tak niż na nie (1) Sam wystrój bardzo fajny, miła atmosfera, oświetlenie , wybór drinkow I... grzegorz Bardzo polecam! (1) Jestem mile zaskoczona klimatem tego miejsca. Mimo, iż jest mało stolików,... Magda
Rozczarowanie (1) Plusy: - smaczne jedzenie, - urozmaicone menu, - wystrój lokalu i to by było... Marta Zawiodłam sie.. (1) Jedzenie ok, ceny ok, ale czas oczekiwania okolo godziny gdzie jest tam tylko... Beata Lansersko, ale smacznie i z urokiem! (1) Zwykle podchodzę z rezerwą do miejsc z aurą warszawskiego hipsterskiego... Judith Butler Spoko lokal ale... (1) Fajnie tam wpaść na piwo, posiedzieć trochę przy tym dużym stole (nawet z... Piotr Obsługa pozostawia wiele do życzenia (1) Menu i ceny w porzadku. Atomsfera w lokalu oraz jego powierzchnia (także... Andrzej trochę na plus, trochę na minus... (1) Na plus: Super smaczne jedzenie, pyszne dobrze wysmażone mięso - znają się!... ze śródmieścia lokal na piątkę!:) (1) bardzo fajne miejsce, obsługa sympatyczna i pan przyjmujący zamówienie... ola Powiew świeżości :) (1) Smacznie, różnorodnie, klimatycznie - takiego miejsca brakowało w Gdyni.... Karina Polecam:) (1) Bardzo dobre burgery. Oryginalny sposób podania. Szybko i smacznie. Jedyny... zabol bardzo slow slow food (1) czas oczekiwania na jedzenie zdecydowanie za długi, na sałatkę i kanapkę... justyna Olivka - opinia (1) A ja byłam i sobie chwalę;) Cytrynówkę robię lepszą, reszta ok.;)szczególnie... Olivka Polecam (1) Takiego miejsca brakowało w Gdyni. Świetne jedzenie, obsługa bardzo fajna.... Anna rozczarowanie i ostrzeżenie (2) Ludzie omijajcie ten lokal.Zapominają tam o klientach,o napoje trzeba się... Joanna