Kacpero - ocena (1) Najlepsze burgery w 3mieście! Do tego frytki i bezbłędne sosy - petarda! Kacpero Dariusz - opinia (1) Super. Przepyszne. Ekstra. Smaczne Dariusz Tomek - opinia (1) Bardzo dobre sezonowe burgery i napar z mięty rewelacja! Tomek
Karol G. - opinia (1) Nigdy nie wystawiam negatywnych opinii, ale wczoraj zjadłem coś, czego nie... Karol G. Smakosz. - opinia (1) Duzo wybor. Bardzo smaczne. Przyjemny lokal. Mial obsluga. Smakosz. Łukasz - opinia (1) Najlepsze Burgery w Gdyni. Burger miesiąca można brać w ciemno! Łukasz Czas oczekiwania 50 min bez uprzedzenia (2) Byłem tam po raz pierwszy. Zamówiłem 2 burgery i 1 hummus. Czas oczekiwania... White Okropna obsługa (1) Niestety nie polecam. Mimo niewielkiego ruchu potrzeba było czterech (!)... a. Klasyka i Cesar (1) Pierwsze starcie ze Śródmieściem wypadło pozytywnie. Smaczny burger, niezłe... RC serdecznie polecam (1) Świetne burgery, frytki i sosy a próbowałem praktycznie wszystkich bo jestem... wojtson Przestali się starać (1) Kibicowałem od początku. Pamiętam jak powstawał ten lokal, z zaciekawieniem... Kuba Blee (1) Po raz pierwszy w życiu jadłem posiłek , który nie miał absolutnie żadnego... JJJ Rozczarowanie (1) Do Śródmieścia mam swoisty sentymen, ze względów osobistych, jednak ostatnia... Łukasz Zepsuło się, oj zepsuło... (1) Niestety jakość leci na łeb, na szyję. Podczas ostatniej wizyty otrzymaliśmy... Krzysztof Najlepsze burgery (1) Jadam tam od dawna, ale zawsze byl to burger klasyczny i frytki ( obledny... M NIE WIEDZĄ CO TO DOBRA KUCHNIA - rozczarowanie (1) Byłam tam 3 razy i 3 razy skucha.Kucharz naprawdę nie wie co to hummus.... Ewelina Nie, dziękuję! (1) Od dwóch lat mieszkam przy starowiejskiej tuż za rogiem. Często wracając z... Cez Rozczarowanie (1) Niestety zawiodły mnie burgery.Bułka maślana- jak dla mnie nie do przyjęcia... moja pierwsza wizyta Średnie zadowolenie (1) Miałam "przyjemność" być na kolacji w "Śródmieściu". Generalnie wystrój... Klientka Smaczne burgery i frytki (1) Zacznę od tego co dobre: fajny klimat wnętrza, bardzo dobre burgery i frytki... M