Starsza kobieta dla młodszego

Dobry wieczór w niedzielę. Nurtuje mnie jedno zagadnienie, mianowicie czy niedopuszczalnym jest to żeby kobieta była starsza od mężczyzny?

Mam 25 lat, jestem wysokim brunetem i ile bym się nie starał, zawsze wracam z przysłowiowym kwitkiem pt " jesteś za młody".
Zapewne padnie tutaj pytanie dlaczego nie znajdziesz sobie kobiety w swoim wieku lub młodszej, natomiast już wyjaśniam. Może i nie mam tej "trzydziechy" na karku natomiast tak się wewnętrznie czuję, przeskoczyłem ten etap młodzieńczej głupoty i szaleństwa, czego niestety nie mogę powiedzieć o rówieśniczkach. Zauważyłem,że wszystko obraca się bardziej wokół czegoś takiego jak sponsoring,tj jakim autem jeździsz ile masz w portfelu czy darmowe taxi. Ja rozumiem to,że w stosunkach damsko-męskich to facet zaprasza na tą przysłowiową kawę czy na dobre jedzenie. To już nawet nie chodzi o pieniądze, tylko o chociażby zaproponowanie,że "zapłacę za siebie".
Wracając do tematu, ze starszymi kobietami jest jakoś inaczej, potrafię porozmawiać na prawie każdy temat, zawsze było miło i na poziomie. Tylko wiadomo zawsze słyszę,że gdybyś był starszy..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry w poniedziałek.
Mogłabym być pańską matką i mam Syna więc napiszę krótko:
1. W wieku 25 lat to proszę dać sobie spokój ze starszymi od siebie kobietami. Zwłaszcza 30+
Chyba, że towarzysko i w tej sytuacji każda kobieta, która spławia pana z powodu wieku, nie zasługuje na pana czas i uwagę.
2. Uważniej obserwowałabym rówieśniczki. Zawsze są perełki (jak ja pół wieku temu). Wtedy i teraz, rówieśnik to dla mnie strata czasu, ale zdarzyły się wyjątki.
3. Na poważną relację ma pan czas i te naprawdę rozkwitają pełnią, gdy mężczyzna jest starszy od kobiety kilka lat (nie więcej).
Ogólnie, to każda sytuacja jest indywidualna, a życie płynie.
Chwali się pan potencjałem. Warto nad tym pracować i nie zmarnować. Wszystko jest do osiągnięcia, gdy pozostaje się w zgodzie z samym sobą.
Gwarantuję pełen sukces życiowy. Sprawdzone :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Starsza kobieta dla młodszego

Kobiety dojrzałe, które są singielkami nie szukają już zabawy i wrażeń, a stabilizacji. Majątek, dzieci, małżeństwo, to jest całkiem ważne. Rozwódki szukają zabawy z mlodszymi, nie związku. Jeśli jesteś gotowy na duże zmiany w swoim życiu już teraz, to czemu nie ze starszą, ale pamiętaj, że zawsze będzie w sercu zadra, że wymienisz ją na młodszy model.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Naturyzm (36 odpowiedzi)

Gdzie spotykają się z 3miasta i okolic naturyści poza sezonem.

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (181 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...