Dla każdego jest nadzieja!:) (1) Dwa lata temu przychodziłem na pierwsze zajęcia z tańca towarzyskiego z Anią... Andrzej Polecam przyszłym Małżonkom :) (1) Na kurs chodziliśmy ponad rok i zamierzamy wrócić na zajęcia do Ani, jak... Madziucha & Kubowaty Dżasta - opinia (1) Ola pozytywnie nakręcona:)pełen profesjonalizmświetna atmosfera na zajęciach. Dżasta
Kasia - opinia (1) świetna zabawa i rewelacyjnie prowadzone zajęcia. gorąco polecam :) Kasia zumba (1) Z czystym sumieniem polecam tę szkołę, zwłaszcza zajęcia z p.Olą.... klio Zajecia fitness (1) ogolnie klub jest bardzo przyjemny ale niestety brakuje mi na stepie... Krama Gorąco polecam! (1) Step by step jest naprawdę wspaniałą szkołą tańca. Sporo moich znajomych... Klaudia ZUMBA na Obłużu (1) Prowadząca Ola to świetny instruktor ale za dużo ludzi zapisują na zajęcia,... sofia Ekstra (1) Gdybym wiedział, że tak fajnie może być na zajęciach tańca, zapisałbym się... adept Polecam ;D (1) Prowadząca taniec towarzyski Ola jest rewelacyjna. W szybki i skuteczny... Kursantka Step by step ! (1) Bardzo fajna zabawa, polecamy wszystkim! Stifler polecam (1) Kurs tańca super a prowadząca Ola rewelacyjna. Widać że taniec to jej pasja.... Emilka pomorzanka - opinia (1) przypadkowo trafiłam na kurs organizowany przez step by step i muszę... pomorzanka Polecam! (1) W marcu zaczęłam naukę tańca u Pani Magdy B. Jestem bardzo zadowolona. Pani... Badzo zadowoleni mieszkańcy Sulę Zapiszcie się a nie będziecie żałować !! Rewelacja !! (1) Co prawda od niedawna uczestniczę w zajęciach wraz z chłopakiem na kurs tańca... Balbina swietnie. (1) bardo polecam !! chodze od paru miesiecy i jest swiatnie. Tancze hip hop i... ; )) . super (2) ekstra szkoła fajna prowadząca polecam wszystkim kat Świetna zabawa (1) Chodzę na kurs tańca towarzyskiego w Gdańsku już drugi rok. Uwielbiam zajęcia... zadowolona kursantka :D (1) zajęcia są super. wycisk niesamowity ale opłaca się w 100% :)) polecam !... karo ;)) SUPER !!! (1) Zajęcia są superowe, serdecznie polecam ! Zajęcia głównie dla osób... Wiki (żółta bluzka)