potrafimy uczyć szybko i skutecznie... (1) Powiem szczerze, że to stwierdzenie średnio pasuje do rzeczywistości. Zapewne... ja Szkoła tańca -szkółką...ale tylko z nazwy (2) Czwartego dnia próby dodzwonienia ,p.B. raczyła odebrać.Pieniądze zapłaciłam... Justyna jak najbardziej polecamy!!! (1) Gorąco polecam instruktorkę p.Olę - nauka indywidualna była czysta... Edyta i Adam
Polecam (1) Miejsce nauki czyste i dobrze przygotowane. Atmosfera sympatyczna, grupy małe... Nurek Polecam (1) ja wszystkim znajomym. Instruktorzy lubią to co robią, zawsze uśmiechnięci i... Monika Godne polecenia! (1) Naprawde warto uczęszczać na zajęcia - lekcje prowadzone są według... Andzia Polecam! (1) Naprawdę bardzo wszystkim polecam szkołę Step by Step! Pozdrowienia dla Oli :-) Mała POLECAM (1) Super atmosfera i profesjonalne podejście. Zajęcia prowadzone w bardzo... Szymon Gdyby wszędzie tak szkolili chodziłbym na balet :) (1) Jestem bardzo zadowolony z kursu tańca w szkole Step by Step. Serdeczne... Mati A nam się nie podobało... (1) ... Ola śmieszna, owszem, ale czasem na siłę; kroki wprowadzane powoli i... Ania Polecam ! (1) Polecam zajęcia solo dla kobiet, można się dużo nauczyć w niestresującym... Dorota Mary - opinia (1) Polecam też zajęcia solo! Jeżeli nie możecie zaciągnąć swoich partnerów do... Mary Rewelacja (1) Zajęcia prowadzone przez Olę to naprawdę świetna propozycja, szczególnie dla... Bartek Dobry kurs z miłymi instruktorami (1) Kurs jest prowadzony w miłej atmosferze, kroki są tłumaczone w przystępny... Miś Jest OK (1) Bardzo fajnie prowadzone zajęcia. Marko Rewelacja (1) Jestem bardzo zadowolona! Miła odskocznia od szarej rzeczywistości:P Gosia Polecam wszystkim:) (1) Szukasz szkoły tanca?? To sie nie zastanawiaj, napewno nauczysz sie poruszac... Ja:) SUPER!!! (1) Byliśmy ze znajomymi dopiero na drugich zajęciach, ale jest rewelacyjnie. 6... Justyna Łukasz i Olga - opinia (1) świetna szkoła. Super miła amosfera na zajęciach co więcej dodać super!!! Łukasz i Olga