Polecam :) (1) Z czystym sumieniem polecam zajęcia prowadzone przez Step by Step. Wysoki... Mała Kurs Latino Solo (1) Super atmosfera przedewszystkim:)instruktorka Pani Ola mega sympatyczna... Aneta Kurs Tańca Towarzyskiego (1) Pan Krzysztof to wspaniały instruktor, wymagający ale serdeczny i bardzo... Teresa
Godny polecenia klub fitness (1) Generalnie jest z czego wybierać - różne zajęcia funkcjonalne, do spalenia... Wiesia Najlepsza szkoła tańca oraz klub fitness (1) Uczęszczam na zajęcia ZUMBY, atmosfera jest nieporównywalna do dużych sieci... Martaz3 Bo ja tańczyć chce ! I tu nauczysz sie jak tańczy sie... (1) Tak jak w temacie napisałem jeśli ktoś chce sie nauczyć tańczyć na rożnego... Tomi POLECAM (1) szkoła jak najbardziej godna polecenia. Kurs tańca towarzyskiego z Olą jest... julia asia - opinia (1) Żałuję że tak późno odkryłam to miejsce!! kameralny klub osiedlowy z super... asia Taniec towarzyski (4) Wraz z narzeczoną zdecydowaliśmy się na naukę tańca w tej szkole ze względu... Radek i Justyna Step by step (1) Typowy klub osiedlowy, ogólnie ok. Zajęcia wprawdzie mało zróżnicowane i co... Sąsiadka Kurs tańca z Anią (1) Serdecznie polecam, w miłej atmosferze, bez przymusu a jednak motywująco ;) Kasia kurs pierwszego tańca (1) Bardzo gorąco polecamy kurs pierwszego tańca u Ani. Bardzo miła atmosfera i... Nowożeńcy :) Zumba u Pani Ani (1) Bardzo gorąco polecam zajęcia Zumby u Pani Ani :):) Pozytywna energia, pełen... Monia Hip-hop z Martą :) (1) Serdecznie zapraszam na hip-hop świetna atmosfera i super nauczycielka, przez... Natalia:) Hip-Hop (1) Na hip-hopie jest świetnie gorąco polecam ! Super nauczycielka:) Natalia Semeniuk :) jeśli kurs tańca to tylko u Ani Nowickiej ze szkoły Step by Step! (2) Zajęcia taneczne prowadzone przez Anię Nowicką dodają energii na cały... Paulina i Lech Zumba (1) Od trzech miesięcy uczęszczam na zajęcia Zumby, które prowadzi pani Ola.... Kasia Polecamy! (1) Zajęcia z Anią to same plusy. Zawsze dobra rada, cenne uwagi i przede... KiK Zumba (1) Miło, sympatycznie. Polecam Zumbę u p. Ani. Kasia SUPER KLUB (1) Naprawdę fajny, kameralny klub fitnessowy! Miła obsługa, osiedlowa atmosfera,... fish