Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Mutsy tak jak napisałam wcześniej starcza do ok 2 lat więc to nie za długo.

A to fotka mojej córki w Stokke:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

oglądaliśmy wózek w sklepie. może rzeczywiście trzeba sie przekonać do tego siedziska.

porównywaliśmy ten wózek z Musty i maxi cosi mura 4. mam dylemat:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej
Stokke ma konstrukcję siedziska kubełkowego, jest to zupełnie coś innego niż tradycyjny wózek z rozkładanym do leżenia oparciem. Trzeba po prostu się do niego przekonać:)

Co do wygody moja córka jest zadowolona a poznaję to po tym, że potrafi bardzo długo spać w wózku.

Jeśli chodzi o wielkość spacerówki dla mnie jest jak najbardziej ok, córka ma w tej chwili 3 lata i dalej jeździ również w śpiworku,ale to już ostatni sezon zimowy w wózku:)

Ja jak najbardziej polecam, miałam wcześniej mutsy, który niestety z powodu zbyt krótkiej spacerówki został sprzedany córka nie miała nawet 2 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Witam użytkowniczki STOKKA,

Zastanawiałam sie nad Stokkiem i mam pytanie. Gondole będziemy używać latem (od lipca do ok listopada) a później spacerówki. Obawiam się tylko czy właśnie ta spacerówka będzie mała. Zimą będzie trzeba włożyć śpiworek i może być ciasno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))


Mam jeszcze jedną wątpliwość czy dziecku jest wygodnie w pozycji leżącej. Cały czas ma nóżki zgięte- nie ma możliwości rozłożenia na płasko.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej,od niedawna jestem w ciąży. Kiedyś moim faworytem był maclaren, dopiero niedawno dowiedziałam się o stokke. Po przeczytaniu wielu opinii, obejrzeniu wózka w sklepie jestem zdecydowanie za. Stokke wygrał z innymi przede wszystkim ze względu na możliwość ustalenia odpowiedniej wysokości. Niestety choruję na dyskopatię odcinka lędźwiowego kręgosłupa, co oznacza,że im mniej schylania w moim przypadku, tym lepiej. Zwróciłam też uwagę na wagę wózka.W sklepie próbowałam prowadzić kilka, przy innych odczuwałam ból w lędźwiach, a przy stokke nie. To dla mnie jest bardzo ważne, zwłaszcza,że dzidziuś będzie coraz cięższy.Wygląd też jest oczywiście ważny, podoba mi się i wybiorę albo kremowy, albo czerwony. A pieniądze zbierałam od kilku lat na dzidziusia, bo wiedziałam,że jak w końcu się zdecyduję się na dziecko, to pieniądze nie spadną z nieba i często w najbardziej potrzebnym momencie ich brak:) Dlatego polecam oszczędzanie, wówczas można kupić wózek, jaki się chce, nie patrząc na cenę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzięki Aga:)
zastanawiałam się nad beżowym ale jak zobaczyłam w sklepie czarny to się zakochałam, nie wiem właśnie jak jest z nagrzewaniem i blaknięciem.
widziałam wiele wózków zanim się zdecydowaliśmy ale stokke to po prostu mistrzostwo świata:) tylko ten kolor mnie trapi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej:) Dzięki:)
Co do czarnego koloru Stokke, niestety z tego co się orientuję to były problemy z materiałem w tym kolorze,a mianowicie kolor po jakimś czasie odbarwiał się od słońca;( Nie wiem niestety czy dalej tak jest czy może nowe modele mają inny materiał ale tak czy inaczej widziałam taki na żywo i wygląda to najlepiej;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

witam,
chcę kupić stokka w kolorze czarnym, czy ktoś mi może powiedzieć coś o tym kolorze?
bardzo proszę o odpowiedź tylko użytkowników stokke albo osoby które mają wózek w kolorze czarnym:)
pseudo doradcom dziękuję:)
Aga, super pomysł na forum:)dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

ok nie ma problemu;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

dzięki Aga, ja widziałam ten czerwony ale tam jest cały kąplet wątpię zeby chcieli sprzedać osobno... mam jeszcze jedną prośbę, jakbyś miała przy okazji wolny czas mogłabyś zrobić zdjęcie małej w wozeczku? pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://www.allegro.pl/item854249270_stokke_xplory_wozek_gondola_nowy_wejherowo.html


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

W sumie to wysokość nie ma jako takiego znaczenia bo podnóżek jest regulowany. W opisie niby deklarują że wózek jest do 4 lat ale podejrzewam, że to kwestia indywidualna. Mając wcześniej mutsy sprzedałam go właśnie z powodu iż był za krótki, mała miała nie całe 2 lata!!! W stokke mieści się idealnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Dzięki za szybką odpowiedz!,ten na allegro fajny ale ja jakoś nastawia się na czerwony... pojadę po świętach do mama i ja, zobaczę czy mają promocję , czasem mają fajne ceny pod koniec roku. więc myślisz ze na jakiś czas jeszcze wystarczy? u mnie synek jest szczupły tylko dosyć wysoki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

http://www.allegro.pl/item856586371_stokke_spacerowka_turkus.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Hej
W nowej wersji Stokke jest tylko jedna poprawka, a mianowicie zmienili system mocowania spacerówki na stelażu. Patent jest tak jak w gondoli i na pewno łatwiej się ją montuje szczególnie jak ma się dłuższe paznokcie;]

tu podsyłam Ci lnk do zerknięcia jaka jest różnica

http://www.allegro.pl/item856586371_stokke_spacerowka_turkus.html

Więcej zmian o ile mi wiadomo brak;
Jeśli chodzi o moją córkę to w wózku mieści się jeszcze spokojnie ale trzeba zaznaczyć że to moje chucherko mierzy 98cm i waży 12kg, nawet zmieści się tej zimy jeszcze w śpiworek co mnie bardzo ucieszyło bo strasznie jest teraz zimno brrrrr...




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Aga wyobraz sobie ponownie zastanawiam się nad zakupem Stokka!! jestem wariatką mam w domu 3 wozki w tym 2 bugaboo i F.T.VIBE, ale ktoregoś sprzedam na wiosnę i twierdzę ze stokke był świetny, mam więc pytanie czy te nowe Stokke mają jakieś ulepszenia? np. wypinany pałak? myślę o czerwonym , twoja coreczka jest parę miesięcy starsza od mojego synka czy mieści się wygodnie w spacerowce?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

Moja córka ma w styczniu 3 latka i jeszcze śmiało się w niej mieści:) Ale jest dość drobna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Mam pytanie ?
tzn jestem zdecydowana na zakup stokke .Alle jakdługo mozne użytkowac spacerówke? Bo ona mi sie wydaje taka mała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH :)))

super kolorek polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (120 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Pytanko do księgowych - co lepsze kurs czy studia podyplomowe??? (11 odpowiedzi)

Witam, Nie wiem na co się zdecydować może będziecie w stanie coś doradzić. Skończyłam liceum...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (37 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...