Brak szacunku dla klienta (1) Widzę, że moją opinię dzieli kilka osób. Zdecydowałem się na skorzystanie z... Piotr Dotyczy opini poniżej. (1) Wydaje mi się, że osoba pisząca opinię nie do końca jest zorientowana w... Klient Masakra! UWAGA - Nie są autoryzowanym dealerem! (1) Jedyny pozytyw w tej instytucji zwanej salonem drzwi to mili monterzy. Po... MP
z dala od storemu (1) pisza ze maja autoryzacje i dobrych montazystow a tak naprawde drzwi montuje... oszukany ODRADZAM !!! (1) przed zakupem drzwi, sprzedawca jest przemily :) Natomiast jak sie dzwoni... Snike brak słów (1) Od listopada 2010 roku (niemal 4 miesiące) czekamy na oddanie drzwi... AS Storem - zamówienie,które ciągnie się w nieskończoność (1) Na początku marca zamówiliśmy 2 pary drzwi wraz z framugami. Dotarły po... Klientka Reklamacje 0 (4) Drzwi Porta całkiem niezłe, ale montaż a raczej jego zakres i uwzględnianie... klient Zadowolony klient (1) Firma STOREM zamontowala mi drzwi.Jestem bardzo zadowolony - zarówno obsługa... marek drzwi 5- - obsługa 4 - montaż 3- (1) Same drzwi Porta niezłe - takie jak można spodziewać się za tą cenę. Ale... gamrep