Piotr - opinia (1) Polecam kursy organizowane przez PSPD. Egzamin na C+E zdałem za pierwszym... Piotr Dawid - opinia (1) Polecam PSPD Gdynia. Przygotowanie do egzaminu TOP Dawid Janusz - opinia (1) Wyrażam swoje uznanie i podziękowanie za profesjonalne szkolenie w zakresie... Janusz
Pioter - opinia (1) Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym. Polecam instruktora Andrzeja. Pioter Pioter - opinia (1) Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym. Polecam instruktora Andrzeja. Pioter Piotr - opinia (1) W PSPD doszkalałem się z jazdy ciągnikiem siodłowym. Jestem bardzo... Piotr Patryk Drygała - opinia (2) Parę słów od świeżo upieczonego kierowcy kat. C, C+E. Co mogę powiedzieć o... Patryk Drygała Andrzej Sawicki - opinia (1) Bardzo polecam kursy organizowane przez osk pspd. wysoki poziom wiedzy... Andrzej Sawicki Kurs kat D (1) Polecam PSPD w szczególności instruktora Sebastiana na kat D jak dla mnie... Marcin Kat.C, C+E (1) polecam w 100 %.Jeśli się zastanawiasz nad wyborem szkoly jazdy to PSPD... Agnieszka Tomasz Tarkowski - opinia (1) Polecam gorąca PSPD Gdynia. Do egzaminów przygotowywał mnie Andrzej i to był... Tomasz Tarkowski szkolenie (1) Warto z pspd. pomimo drobnych kłopotów terminowych bez większych problemów... Krzysztof Do kat. C i CPC doszło C+E (1) Zdane za pierwszym razem! Polecam PSPD i instruktora Andrzeja! Pełna liga... Jędrzej Prawojazdy c+e (2) Godni polecenia . Instruktor Andrzej najlepszy z jakim jeździłem duże... Krzysztof Kat C (1) Zdana za 1 razem. Polecam. Obsługa w biurze naprawdę swietna. Personal bardzo... Lukas C+E POLECAM!!!!!!! (1) Witam, chciałbym polecić wszystkim nauke jazdy przy PSPD Gdynia. Instruktor,... K.H C+E (7) Egzamin zdany za pierwszym podejściem, to mówi samo za siebie! Instruktorzy... Daniel C+E zdane za pierwszym razem (1) Na C przygotowywał mnie Krzysztof a na E Andrzej, oboje bardzo profesjonalni... Marcin C+E (1) Witam egzamin na C+E zdany za pierwszym . Bardzo profesjonalna nauka pana... Mariusz Wymarzone prawo jazdy. (2) Witam. Niedawno zaliczyłem egzamin z wynikiem pozytywnym na kat.C+E. Egzamin... Wojtek