Xavier C. - opinia (1) We spent a whole day doing an organised event for 14 people (a whole airsoft... Xavier C. Markus - opinia (1) Było super Polecę znajomym. Sam skorzystam kiedy znów odwiedzę Gdańsk Markus PIOTR - opinia (1) Świetne miejsce, tanio (jak na dzisiejsze ceny), profesjonalnie i... PIOTR
Matt - opinia (1) BDB klub i strzelnica od serca! polecam! Matt PALBA - opinia (1) Profesjonalnie , a atmosfera miło i przyjemnie. Polecam PALBA Adam - opinia (1) nie jest to super elegancka nowa strzelnica, ale 2 osie, ludzie w porządku, a... Adam Kedzior - opinia (1) Klimat który tworzy obsługa jest niesamowity. Kedzior Marcos - opinia (1) rewelacja! Polecam wszystkim, warto! Marcos Marcin - opinia (1) Super !! Bardzo mi się podoba chęć pomocy i szkolenia. Marcin Łukasz - opinia (1) Najlepsza strzelnica w Trojmiescie - kupa broni do wyboru i normalne ceny.... Łukasz Tomek - opinia (1) Nie miałem złotej CZtkiShadow2 i legitymacji weterana IPSC więc średnio mnie... Tomek Jack Dere - opinia (1) Najlepsze miejsce do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich, do tego... Jack Dere A - opinia (1) Nie no ogólnie to petarda jest. Nauczyłem się strzelać z bazooki i rzucać... A Ja - opinia (1) Dobry klub, świetna atmosfera, mili ludzie Ja JL - opinia (1) Świetne miejsce na rozpoczęcie przygody ze strzelaniem. JL Marcin - opinia (1) Super miejsce, fajna obsługa! Polecam szczególnie dla tych którzy jeszcze... Marcin Mirek - opinia (1) Solidne 30% ;) lepsze niż 110% w niektórych innych obiektach. Mirek Mati - opinia (1) Byłem z wujkiem i tatą i tam jest fajna a tmosfera. Pan Mateusz cierpliwie... Mati Rcyparski - opinia (1) 0bluga na 5...atmosfera 5. Dostępność i ceny 5.. Rcyparski Tadek - opinia (1) Strzelnica przyjazna ludziom próbującym pierwszy raz sił w tym sporcie. Kadra... Tadek