Roman - ocena (1) Bardzo dobra atmosfera Roman Scooby - ocena (1) Wspaniała atmosfera dobre podejscie Scooby Strzelec - ocena (1) Po remoncie jest znacznie lepiej, super obsługa zawsze pomocna, Wyluzowna... Strzelec
Sosa - ocena (1) Best of the best of the best Sosa Nom - ocena (1) Miła obsługa, fajne miejsce Nom Nom - ocena (1) Jak zwykle super atmosfera i przystępne ceny Nom Dorota - ocena (1) Super strzelnica profesjonalna obsługa, fajni ludzie... Dorota petrapp - ocena (1) Byłam z synem , co prawda na strzelnicy w polu za miastem - byliśmy na... petrapp TM - ocena (1) Fachowy personel, duzy wybor szkolen. TM Adam - ocena (1) Strzelnica w Gdańsku oferująca szeroki asortyment broni, zawodów sportowych i... Adam Anonim - ocena (1) Tak sobie myślę że to jest to Anonim AW - opinia (1) Najlepszy klub strzelecki w Trójmieście,ceny przystępne.Jeśli chcesz nauczyć... AW Maciej - opinia (1) Najtaniej w mieście i duży wybór broni Maciej luki - opinia (1) super stowarzyszenie , dzięki ich pomocy nauczyłem się strzelać i wystąpiłem... luki Giaro - opinia (1) Świetny klub dla ludzi bez kija w ... Giaro Marek W - opinia (1) Zajefajne miejsce. Wyjątkowe w Gdańsku Marek W Xavier C. - opinia (1) We spent a whole day doing an organised event for 14 people (a whole airsoft... Xavier C. Markus - opinia (1) Było super Polecę znajomym. Sam skorzystam kiedy znów odwiedzę Gdańsk Markus PIOTR - opinia (1) Świetne miejsce, tanio (jak na dzisiejsze ceny), profesjonalnie i... PIOTR Matt - opinia (1) BDB klub i strzelnica od serca! polecam! Matt