Straż Miejska

Straż miejska

Sopot, Armii Krajowej 105

sopocianka - opinia (1) Jestem pod wrażeniem, już kolejny raz. Poprzednio Straż w ciągu kwadransa od... sopocianka Aleksandra - opinia (1) Tragedia! Problem śmietniska zgłaszany od lat- strażnicy sobie nic z tego nie... Aleksandra Totalna ignorancja. (1) Na moje wezwanie dnia wczorajszego (04.03.2017) do tej pory nie dotarł żaden... Sopocianin Tomek
na pomoc psom (1) Serdeczne podziękowania za błyskawiczną pomoc przy interwencji w sprawie... ins.ds.och.zw. Tragedia! (1) Oczekiwanie godzina, z czego nic nie dała ta pomoc bo trzeba było sie... W Szeroka wiedza strażników miejskich w Sopocie (2) Od strażników miejskich w Sopocie dowiedziałem się ze zatrzymanie pojazdu... kierowca z 30 letnim starzem dziękuję! (1) Chciałabym serdecznie podziękować dwóm Panom Strażnikom za wczorajszą pomoc w... Annuszka masakra (2) Człowiek wraca po pracy zmęczony do domu o 3 jest wszystko dobrze, o 6 brat... K Miło miło (1) Bardzo pozytywne podejście do osoby popelniajacej wykroczenie ;) Niedziela... Toku holowanie aut (1) zholowywanie aut zupełnie bez powodu - auto nie stało na zakazie, nie... Mieszkaniec Sopotu Skuteczność Straży Wzorowa (1) Strażnik Miejski wspólnie z policją potrafił sprawnie zatrzymać dwu pijaczków... Kuba moja prośba (1) Według Sądu Rejonowego dla Łodzi Śródmieścia, uchwała o zakazie handlu w... ghost Tydzień do Święta Zmarłych (1) Tydzień do Święta Zmarłych . Nasi dzielni Strażnicy uwijaja sie ja w ukropie... Sopocianin Gdyby było zero, byłaby to właściwa ocena (1) "Już łączę" - 15 minut wiszenia na telefonie i nic! Nikt nie odebrał. Nikt... jolka Zeta - opinia (4) Kiedyś byłam świadkiem skutecznej interwencji jaką podjęli panowi SM wobec... Zeta Straż Miejska w Sopocie (1) I to za jakie pieniądze...Samochody parkują na zakazie,a oni twierdzą że tak... Mieszkaniec Sopotu Kto utrzymuje Staż Miejską??????????????? (5) Jestem Sopocianką i dokogo mam się zwrócić o pomoc jak nie do Straży... D K dramat (1) Tam chyba pracuja sami frustraci , chamstwo i olewanie obowiązków chyba maja... wojt To zakała służb mundurowych. (1) W przeszłości gdy zgłaszałem porzucone auto na drodze dojazdowej i porzucone... Mieszkaniec Sopotu Brak kultury i obiektywnosci. (1) Wasze interwencje nadawac by sie mogly do czolowek wielu gazet. Szanujcie... Andi