Polecam!!!! (2) Pełen profesjonalizm obsługi. Korzystam regularnie z oferowanych usług. Pani... Lidia Super! Polecam! (2) Nie korzystam z usług salonów kosmetycznych regularnie odkąd wyleczyłam... Iza Sylwia - opinia (2) Pełen profesjonalizm obsługi, rzadko chodziłam, ale chyba będę częściej:),... Sylwia
Makijaż permanentny - kreski górne (2) Pewnie powielę tylko opinie moich zadowolonych poprzedniczek :) natomiast to... zadowlona Sylwia profesjonalna i sympatyczna obsługa (2) Wykonanie permanentnego brwi super. Wybieram się teraz na powieki. P.... Teresa Michałowicz pozytywne wrażenie (2) Do zabiegu przedłużenia rzęs zachęciła mnie promocyjna cena. Nosiłam już... Aga POLECAM PERMANENT - JESTEM BAAAAARDZO ZADOWOLONA! (3) POLECAM POLECAM POLECAM ! BRAK MI SŁÓW ZACHWYTU JAK TAKI DROBIAZG JAK... AAANAS Urzeczona Panią Izą (2) Gdy straciłam brwi, świat sie dla mnie skończył i nie sądziłam, że znowu... Basia Jestem bardzo zadowolona i POLECAM !!! (2) Długo nosiłam się z zamiarem zrobienia makijażu permanentnego brwi. Sporo w... mgmadzik Katarzyna - opinia (2) Przyłączam się do opinii poprzedniczek, że Pani Iza jest jest osobą bardzo... Katarzyna jak najbardziej za !!!!!!! (2) witam, znam gabinet Pani Izy od dłuższego czasu, zaczęłam sporadycznie od... Ania - Oksywie Szczerze polecam (2) Do skorzystania z usług Pani Izabeli namówiła mnie koleżanka, ale to tylko za... Karolina MAKIJAŻ PERMANENTNY (2) Do skorzystania z usług salonu zachęciły mnie pozytywne opinie oraz... ASIA POLECAM (2) Pani Iza zapewnila mi mile spedzenie czasu w cieplej i milej atmosferze.Sluzy... Sylwia Gorąco polecam! (2) Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu skorzystanie z usług oferowanych... Marta Studio Isabaell to jest to!!!!!! (2) Masz zly dzien,meczacy tydzien w pracy,nie cekaj i popraw Sobie chumor.Rece... KASIA Polecam (2) Czysto, profesjonalnie, a przede wszystkim bardzo przyjemna atmosfera. Tak... Anna REWELACJA!!! (2) Pani Iza jest niesamowita, delikatna, bardzo sympatyczna, chętnie udziela... Małgosia Makijaż Permanentny (2) PANI IZA JEST MISTRZYNIĄ MAKIJAŻU TRWAŁEGO. BARDZO DŁUGO ZASTANAWIAŁAM SIĘ... Ania Rewelacja! (2) Pani Iza jest po prostu świetna, profesjonalistka w 100% :) Wczoraj byłam po... Dominika