profesjonalizm (2) Brwi wykonane przez pania Izabele to prawdziwe dzielo sztuki, precyzja i... jolanta kowalczyk Pani Iza -właściwa osoba na właściwym miejscu. (2) U Pani Izy zrobiłam brwi. Efekt rewelacyjny. Dobrze dobrany kształt, kolor.... Renata Jestem na TAK. (2) Wykonywałam makijaż permanentny brwi. Trafnie dobrany kolor, jego... Ladyjot
Makijaż permanentny -Studio Isabell (2) Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ten gabinet. Pani Iza jest w 100 %... Monika P. w pełni usatysfakcjonowana klientka (2) Przyznam że długo szukałam gabinetu, w którym poddam się zabiegowi makijażu... beata makijaż permanentny ust (2) U Pani Izy robiłam makijaż permanentny ust, z którego jestem bardzo... Magda Makijazu (2) Mialam okazje doswiadczyc rewelacyjnej obslugi w zakresie makijazu... Ania z texans u Gorąco polecam!!! (1) Jestem klientką Pani Izy od ok. 2 lat. A trafiłam do jej salonu z ogromnym... Monika makijaż permanentny (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi w tym salonie.Długo nie mogłam się... Ania permanentne brwi i kreski (4) Od dawna chciałam zrobić sobie kreski i brwi permanentne. Długo szukałam w... Ewa makijaż permanentny (2) W czerwcu Pani Iza wykonała mi makijaz permanentny ust. Wyszło świetnie ,... Monika makijaż permanentny (2) Serdecznie polecam usługi w tym salonie jeżeli ktos jest niezadowolony ze... Patrycja Bardzo gorąco polecam!! (2) Do Pani Izy trafiłam z ogromnym problemem, który spędzał mi sen z powiek. Nie... DG Korekta makijażu permanentnego (2) Szukając pomocy trafiłam do Studia Isabell. Wiele lat męczyłam się że źle... ds Rewelacyjna kosmetyczka :) (2) Z usług pani Izy korzystam już od jakiś 3 lat, trafiłam po raz pierwszy... Małgosia Makijaż Permanentny- usta, brwi (2) W salonie u Pani Izy robiłam sobie makijaż permanentny na usta i brwi. Z obu... Magda Makijaż Permanentny (2) Robiłam sobie u Pani Izy kreski górne na powiekach i brwi. W obu przypadkach... Sylwia Rewelacja! (2) Zjawiłam się u Pani Izy z problemem, który od kilku miesięcy sprawiał, ze... Anka Permanentny (2) Trafiłam do salonu z polecenia. Pani Iza doskonale skorygowała kolor mojego... Katarzyna Gorąco polecam!!! (2) Profesjonalizm obsługi i miła atmosfera sprawiają że z wielką chęcią wracam... M