Studio Morena

Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w centralnym punkcie Moreny. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Wrzeszcza, jak i do Śródmieścia Gdańska. Przyszli mieszkańcy niemal pod domem będą mieli przystanek tramwajowy i komunikację autobusową. Szybko można stąd dojść także na przystanek PKM. Rozbudowana dzielnica jaką jest Morena zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury potrzebnej ...
więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

koronawirus

Czy ktoś orientuje się, jak będzie wyglądała sytuacja z odbiorem mieszkań w obliczu obecnej sytuacji? Od kwietnia powinny zacząć się odbiory, deweloper chce je przeprowadzić po zakończeniu kwarantanny, jednak nikt nie wie, kiedy ona się skończy-> czy są jakieś sposoby, by przeprowadzić ten proces terminowo, czyli II kw?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polnord

Ja piszę tylko co wynika z aktu notarialnego. A czy to będzie zrobione to pokaże czas. Raczej będzie ta droga konieczna dla sąsiadów. Ale nie teraz kiedy sprzedaż nie zakonczona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polnord

Jerzy, nie siej proszę dezinformacji.
Ani Lidl, ani kościół nie mają służebności przejazdu przez studio morena.
Kościół ma możliwość przejścia, a Lidl nie ma nic.
Służebność przejazdu ma Murapol, ale nic się nie zapowiada, by mieli się włączyć do drogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polnord

Ta droga docelowo będzie nie tylko do Lidla ale również do budynku Murpolu i budynku biurowego. Na razie trzymają to w tajemnicy ale wszyscy podpisali zgodę w akcie notarialnym służebność dojazdu do konkretnych działek gdzie te budynki są. Nawet może być zrobiona przejezdność do Kościoła ale z tego zrezygnują. Jedynie przez osiedle będzie ciąg pieszy do Kościoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sama nie wiem co lepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To źle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

M

A o co chodzi z ta droga. Jeżeli nawet zostanie połączona z ta za lidlem to co się zmieni?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polnord

Kolejna budowa spółki przekształconej po upadłości innej. Byle jakość, byle sprzedać...
Mury krzywe wylane i słychać tylko było gradowanie i szlifowanie ścian.
Okna wstawione niemalże bez żadnej pianki, a tym bardziej szczelnego montażu. Już się sypią reklamacje. Drzwi wejściowe nowe znaleźli i też spora ilość do naprawy poszła.
A z tą drogą wspólną do Lidla to będzie cyrk, ale przynajmniej do McDonalda będzie ludzki dojazd. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Skąd wiadomo, że nie będzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha, dokladnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są takowe? Też bym się chętnie dowiedział
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście ze znawca od wszystkiego. Tzw typowy Janusz :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O jakich zmianach mówisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie ja już jestem na etapie zastanawiania się nad kolorem wnętrz, a nie kolorem elewacji, która z czasem i tak płowieje :
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Docelowo wjazd do osiedla Lidla budynku Murapolu i budynku usługowego będzie wspólny ten na światłach. Deweloper to ukrywa ale w aktach jest to sprytnie zapisane. Proszę poczytać o drodze koniecznej do działek o wymienionych numerach. No to będzie pozamiatane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

M

Ciekawe czy zmiany w projekcie to też sprawka konkurencji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież to jest pewne, że to konkurencja xd nikt normalny by czegoś takiego nie napisał i nie tracił czasu na takie głupoty :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

X

Szkoda ze blok nie bedzie taki jak na wizualizacji. Miał szansę odróżniać się na plus od innych, a po zmianach, nie wiele będzie się różnił od bloków spółdzielczych.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie to śmierdzi niestety nagonką ze strony konkurencji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...