Studio Morena

Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w centralnym punkcie Moreny. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Wrzeszcza, jak i do Śródmieścia Gdańska. Przyszli mieszkańcy niemal pod domem będą mieli przystanek tramwajowy i komunikację autobusową. Szybko można stąd dojść także na przystanek PKM. Rozbudowana dzielnica jaką jest Morena zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury potrzebnej ...
więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyobrażam sobie jak to musi wyglądać :D Budzik codziennie na 8:00, żeby śledzić budowę i oceniać błędy xd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz mieć bardzo nudne życie, że śledzisz przez okno budowę osiedla xd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Śledzę różne inwestycje, a oni ostatnio wrzucili na stronę jakieś promocje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

btw to że dla Ciebie jest za drogie i Cie nie stać, nie znaczy, ze jest to g*wno;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

dokladnie, dla mnie bardzo ladny kolor
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

to już raczej kwestia gustu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skad wiesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba trochę zeszli z ceny ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś za prlu na mieszkanie czekało się powiedzmy 10 lat, a teraz czeka się 2 lata (od dewelopera) i spłaca się minimum 20 lat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaa kiedyś to było, teraz to nie ma xD Kiedy ludzie w tym kraju zaczną doceniać, że jest lepiej niż za PRLu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czyli masz odpowiedź guano zostało za 7.5 tys i więcej za M2 i nikt tego g*wna za tyle nie chce kupować
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nikt nie chce kupować? wszystkie najatrakcyjniejsze pozycje rozkupione, zostały same na łączeniach bloku albo parterowe. osobiście kupilem za 6500 70m, od strony ch morena na odpowiednio wysokim piętrze... nie widzę ani słupów, ani lidla, ani kościoła ani murapolu :) układ bdb, 14m loggia, lokalizacja super... czego chcieć więcej przy dzisiejszych cenach. za tyle pieniędzy to może na jabłoniowej/łostowicach kupisz coś podobnego. ale o widoczku zapomnij :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

klatka C

klatka C 12 piętro
nie widzę Lidla i Murapolu
problem rozwiązany
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli zakupiłeś mieszkanie to do umowy dołączona jest mapka na której jest zaznaczony potencjalny wjazd do garaży od strony piecewskiej, dokładnie pod chodnikiem do kościoła. Zajrzyj do mapki.
Podkreślam potencjalny.
Szkoda że tu nie można załączyć pliku z mapką.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie rozwiąże umowę może jak im 350 wymówi umowę plus zwrot odsetek bankowych to inaczej będą kwakać. Budynek nie jest super a cena 5600 za M2 to już przeszłość. A za 7.5 tys jakoś nikt nie chce kupować im mieszkań, bo ciągle są w sprzedaży. 0.5 miliona za 70 M2 w takim kolosie to śmiech na sali
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wjazd od piecewskiej tylko gdzie przecież tam jest chodnik prowadzący do kościoła, chyba że zrobią wjazd pod chodnikiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt tez beżyk taki tam sobie i według mnie nie zgadza się z kolorem z prospektu.
Niestety kolorystykę ciężko reklamować, zmian w projekcie może dokonywać kierownik w porozumieniu z projektantem i nic im z tego powodu nie zrobimy. Być może symbol kolory malowania beżu zgadza się z projektem a na folderze ktoś ten kolor pociemnił aby w całości wyglądało lepiej.
Biel tak jasna szybko zmieni się w jasną szarość, miejmy nadzieję że w środku nie będzie jakichś "zonków".
Czyli "0" miejsc postojowych dla gości, dziwny beżyk na elewacji, i co dalej ...
Trzeba być czujnym i wytykać błędy.
Z którymi i tak się nic nie zrobi.
Kiedyś byłem w biurze u dewelopera i zgłosiłem sprawę ze coś nie zostało wykonane zgodnie z projektem i dostałem odpowiedź: Jeżeli Panu to przeszkadza możemy rozwiązać umowę.

A czy ktoś przyglądał się mapce usytuowania budynku? Chodzi mi o zaznaczony kolorem czerwonym potencjalny wjazd do garaży podziemnych od strony Piecewskiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kolorystyka budynku

Akurat projekt nie zgadza się z wzorem miał być pomarańcz a jest o*****a śmietaną...dno
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurczę, to serio ogromna różnica! Dzięki za przedstawienie faktów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego zawsze najlepiej prosto do biura się udać, bo i pokaża dobre zdjęcia i przy okazji można dopytac o reszte:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...