Studio Morena

Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w centralnym punkcie Moreny. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Wrzeszcza, jak i do Śródmieścia Gdańska. Przyszli mieszkańcy niemal pod domem będą mieli przystanek tramwajowy i komunikację autobusową. Szybko można stąd dojść także na przystanek PKM. Rozbudowana dzielnica jaką jest Morena zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury potrzebnej ...
więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle otwarte no to super.......pod oknami stado wiernych plus gimbusy idące szkoły i reszta zwiedzających różnej maści chcących obejrzeć sobie budynek, skracających sobie drogę do galerii, oraz idących na zakupy do Lidla. Najgorsze jest to że zero spokoju oraz że za teren zewnętrzny będziemy płacili my mieszkańcy a używać będą wszyscy również z okolicznych bloków......zdeptane trawniki śmieci żule z piwkiem z okolicy itd....i to za 6500-7000 zł za M2. Niech polnord zainwestuje w kamery bezpieczeństwa skoro ma być otwarte osiedle żenada....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dzwony w żadnym kościele nie dzwonią w czasie mszy a na mszę wcześniej np. pół godziny. Wierni będą chodzić przez osiedle jest to zagwarantowane w projekcie osiedla. Słabe to pocieszenie że u Robyga będzie jeszcze gorzej z wyjazdem z osiedla niż ze Studio Morena. Nie zmienia to faktu że wyjazd będzie zakorkowany. Na razie miejsce podłączenia się osiedla Murapolu do drogi koniecznej przez osiedle Studio Morena w terenie jest niewidoczne, droga wewnętrzna w tym miejscu zakończona krawężnikiem a przy płocie nawet posadzone drzewka. Do czasu zakończenia inwestycji Studio Morena tak pozostanie bo w tej chwili nie ma możliwości wybudowania drogi koniecznej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A dzwonią tam w tym kosciele bylem tam kilka razy i w czasie mszy w niedziele dzwonow nie slyszalem, co do drogi dla wiernych od wschodniej strony jest chodnik za plotem i ta drogą chodza wierni. A co do wyjazdu i wjazdu zobaczymy jak bedzie na dole u robyga jak wszystko wyjedzie z tych wiezowcow ustawionych jeden na drugim tez bedzie paraliz. Zobaczymy jak bedzie jak wszystko to powstanie .......ale ceny mieszkan w Gd są za drogie w stosunku do oferowanej jakosci .Bardziej mnie martwi doswietlenie tych mieszkan zwlaszcza na nizszych kondygnacjach od strony wschodniej i polnocnej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ciekawe już wybudowany wjazd na osiedle oraz przyszłą drogę dojazdową do sąsiednich inwestycji pokryją wyłącznie klienci Polnordu w cenie mieszkania. W godzinach szczytu wjazd będzie się korkował a pierwszeństwo wyjazdu będą mieli mieszkańcy Murpolu, Lidla itd. Od drugiej wschodniej strony budynku dzwony kościelne będą skutecznie budzić rano a świecący krzyż w nocy darmowo oświetli nam mieszkanie. Przez teren osiedla zostanie zachowane dojście wiernych do kościoła jako droga konieczna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tzn gdzie dokladnie czy ma powstac z tylu lidla od strony dostaw i prowadzona wzdluz polnordu nad wjazdem do garazy podziemnych murapola...czyli osoby majace widok na lidla lub centralnie okna murapola beda mialy pod oknem tą droge. Wygrali Ci co maja wszystkie okna od strony kosciola lub z widokiem na srojacy obok kosciola wiezowiec lata 80 i parking oraz tą wąską ulice prowadzącą w dół
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakieś źródła ? szczegóły?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przez teren budowanego osiedla Polnordu będzie wybudowana droga dojazdowa do budynku Murapolu, biurowca w głębi restauracji i Lidla. Oznacza to ze na osiedlu będzie niesamowity ruch samochodów . Każdy z kupujących podpisuje na to zgodę nie czytając nawet uważnie dokumentów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polnord to koszmar pod każdym względem...

Sterty piachu już nie ma, Teraz będziesz miała ulice dwupasmowom
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

te słupy wysokiego napięcia zostały już zmniejszone przez dewelopera, w perspektywie 10 lat może energa zrobi nowe okablowanie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też 5 piętro klatka B okna od kościoła :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie czarujmy sie to moloch lepszy bylby max 6-8 pietrowy cena tez nie powala na kolana jak za taki budynek jedynie wielki plus to lokalizacja. Czy ktos cos wie kiedy bedzie przesuniecie słupów lini energetycznej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieje ze nie bedzie opoznienia w odbiorze jak w robygu obok kolega ponad pol roku czekal i odbior polnordu bedzie na 2019
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi też podoba się ten blok. Obecnie z żoną przeglądamy oferty, ale do tej pory ta inwestycja najbardziej przypada nam do gustu. Dobra lokalizacja i dostęp do sklepów takich jak Lidl i Biedronka, czy podstawówka.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

ja też z duszą na ramieniu czytam te wszystkie komentarze ale kupiłam :) na tym etapie kontakt z deweloperem dobry. Też mam nadzieję że nie będzie aż tak źle - klamka zapadła. To lokalizacja przeważyła szale na kupno mieszkania w tym miejscu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzę, że opinie na forum są podzielone. Miałem dobry kontakt z reprezentantami tego dewelopera. Mam nadzieję, że po zakończeniu budowy wszystko będzie dobrze. Nadzieję można mieć… nic innego mi nie pozostało. Ale nie będę sobie dobierać do głowy. Okolica jest spoko, zwłaszcza dobra komunikacja jest na plus i dostęp do supermarketów itp.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eeee nie ma tragedii. Lepsze te niż polska pasteloza budowlana na starych osiedlach :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

A prawo , nie nakazuje teraz instalowanie okien trzyszybowych ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wychamowali, bo standard wykończenia jest mega biedny i niejasny. Byłam z 1 m-c temu i dowiedziałam się, ze okna mogą być dwu lub trzyszybowe. Więc pytałam od czego to zależy , ale nie wiadomo :))))) , pani miała jakieś niejasne teorie. Chyba pan majster będzie losował , kumu jakie wstawi :))))) . A to są znaczne różnice w oszczędnościach na ogrzewaniu. Życzę powodzenia tym co będą mieszkać na ostatnich kondygnacjach i dostaną dwuszybówki, a na pewno tak się stanie, skoro nie ma konkretnego wykazu co jest w standardzie tylko to lub to :))))))) . Masakra. Kupiłam u konkrencji. Nie dość , że dużo taniej , to standard , nieporównywanie wyższy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie przesadzaj.

Mieszkania w falowcu nie kosztują 7 tysięcy za ma.
Poza tym to do morza jest bliżej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polnord reklamuje sie na trojmiescie jak tylko moze chyba mieszkanka nie idą zwlaszcza te w miejscu łaczenia budynkow w tej ciemni i za 6500 za m2. Ludzie tez wychamowali z kupowaniem beznadziejnych mieszkan u deweloperow za kosmiczną kasę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Outlet biedronka (4 odpowiedzi)

Kiedy otwarcie ktos cos wie?

Bieganie zimą (18 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...