Studio Morena

Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w centralnym punkcie Moreny. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Wrzeszcza, jak i do Śródmieścia Gdańska. Przyszli mieszkańcy niemal pod domem będą mieli przystanek tramwajowy i komunikację autobusową. Szybko można stąd dojść także na przystanek PKM. Rozbudowana dzielnica jaką jest Morena zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury potrzebnej ...
więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

30 lat pracuję przy napięciu 110 kV i 400 kV i nic mi niejest
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wystarczy zadzwonic do zakladow energetyki i zapytac czy beda slupy energetyczne przesuwali to wszystko jesli nic nie wiedza to polnord jest kolejnym deweloperem kłamcą
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie obiecał do czasu sprzedaży wszystkich mieszkań (dziur w ziemi)

Potem już nie będzie obiecywał.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skąd masz takie wieści, że mają być przesunięte? To informacja od dewelopera?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Maja byc przesunięte jak nie beda to bedzie dym u dewelopera bo obiecał. .....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: linie elektryczne

Prąd złem naszych czasów. Dlatego Tesla i Edison już nie żyją. Żarówki im się przepalily.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

linie elektryczne

na placu budowy znajduje się kilka linii elektrycznych, które są bardzo szkodliwe
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10

a ja chcę kupić tam mieszkanie i te bloki mi się podobają!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7

w drugą stronę ceny m2 w gdańsku są masakryczno wysokie jakby złote sztaby sprzedawali
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wrażenie

i dobrze wam powiedziala. bravo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

wysyp burakow z tekstem mam 200 tys. gotowka. na kolana sprzedawco. i najlepsze:ile rabatu bo sie nalezy bo place gotowka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

Witam, odnioslem zupelnie inne wrazenie. Przed podjeciem decyzji, bardzo duzo E-Maili, pytan, dostalem wszystkie informacjie, bardzo mily kontakt.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Wrażenie

Ale ceny najnizsze jesli chodzi o lokalizacje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wrażenie

Już po rozmowie z p. Kurpiewską z biura sprzedaży, odnieśliśmy wrażenie, że deweloperowi nie zależy. Kupicie to kupicie, nie kupicie to będą inni. Jeszcze przed podpisaniem umowy, co to będzie po zakupie. Dlatego zrezygnowaliśmy.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Polnord to koszmar pod każdym względem...

Opinie na temat inwestycji studio morena czy warto u tego dewelopera
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Polnord to koszmar pod każdym względem...

Moze wiecej szczegolow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polnord to koszmar pod każdym względem...

Polnord nie potrafi dotrzymać umów
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polnord to koszmar pod każdym względem...

Nie kupujcie mieszkań u tego dewelopera. Mieszkam w jednym z budynków na Myśliwskiej, wszystko było super póki nie odebraliśmy kluczy. Potem dramat. Podłoga wyżej niż dół okna balkonowego, krzywe ściany, elewacja pofalowana. Każda naprawa to droga przez mękę. Kontakt fatalny. Obiecują nie wiadomo co, oddają nic. Po pięciu latach nie mamy ogrodzenia, a zieleń w formie drzew i krzewów pozostała w fantazjach architektów na wizualizacjach jeśli nie liczyć dwóch metrowych patyków wbitych w ziemię. Nawet trawników nie ma normalnych, tylko na ziemię budowlaną wysypano czarną ziemię i zasiano trawę. Miejsca parkingowe wewnętrzne i zewnętrzne bardzo drogie a wąskie i ze słupami. W niektórych przypadkach nieużyteczne. Te miejsca parkingowe przed budynkiem, które miały być miejscami ogólnodostępnymi zostały w późniejszym procesie sprzedaży lokali usługowych dodane jako bonus. Tak więc w dzień pod klatką nie zaparkujesz bo miejsca ogólnodostępne są miejscami prywatnymi. Goście, którzy do Ciebie przyjadą też nie zaparkują bo nie mają gdzie. Do niektórych klatek zabrakło miejsca na chodnik więc idzie się po jezdni bo Polnord buduje na małych przestrzeniach. Upycha jak najwięcej się da. Niedoróbki budowlane temat rzeka. Nawet boku jednej ściany zewnętrznej nie zdążyli pomalować tylko zostawili betonową. Wszystko musieliśmy wykonać sami z pomocą administracji. Teraz Polnord w podziękowaniu za kupno ich wcale nie tanich mieszkań wysypuje nam pod oknami hałdę piachu wywożoną z budowy Waszego osiedla demolując całe otoczenie. Zniszczono okoliczną zieleń, połamano drzewa, wkroczono na teren aktywny biologicznie. Prace trwają od 7ej do 21ej, ciężki sprzęt i sterta piachu przypominają nam nieustannie o koszmarze zwanym firma Polnord. Motto tego dewelopera powinno brzmieć: chcesz mieć problemy kup mieszkanie w Polnordzie. Masakra!
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 5

Trzeba dowiadywać się telefonicznie. Ja dzwoniłem w sprawie 2 różnych M2 o pow. 40 m2. Średnia cena to 6500 zł/m2.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ceny od 6000 do około 6600, w celu zasięgnięcia więcej informacji polecam kontakt do Pana Adama, mail: adam.basiakowski@gmail.com lub tel 726 360 048, można dowiedzieć się również o innych inwestycjach Polnordu i nie tylko.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16

Inne tematy z forum

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Outlet biedronka (4 odpowiedzi)

Kiedy otwarcie ktos cos wie?

Bieganie zimą (18 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...