Studio Tańca ENZYM

Kursy tańca

Gdańsk, Piekarnicza 2A

Natalia - ocena (1) Uważam że studio tańca enzym jest cudowne, tańczę tam od roku i uwielbiam tam... Natalia Agnieszka Fułek - ocena (1) Wspaniałe miejsce, profesjonalne podejście! Agnieszka Fułek Milena - ocena (1) Tańczę tam od 5 lat i kocham atmosferę tego studia! Trenerzy są przedcudowni,... Milena
Oliwia - ocena (1) Trenuję w Enzymie od kilku lat i to miejsce stało się dla mnie drugim domem... Oliwia tosia - ocena (1) atmosfera na zajęciach jest cudowna mega polecam tosia Maja - ocena (1) Bardzo polecam mili instruktorzy i fajne zajecia Maja Casandra - ocena (1) Bardzo świetne studio Casandra Piona - ocena (1) Najlepsza szkoła tańca w Trójmieście. Instruktorzy petarda ! Panująca... Piona Magda - ocena (1) Enzym, jest świetnym miejscem do rozwoju i szkolenia się w zakresie tańca... Magda Norbert - ocena (1) Profesjonalne podejście do ludzi, świetne miejsce, cudowny klimat, jednym... Norbert Pati - ocena (1) Bardzo domowa i przyjazna atmosfera, taki taneczny domek Pati - ocena (1) Bardzo fajna atmosfera, Mega fajny poziom zajęć I duża różnorodność Kacper - ocena (1) Córki uwielbiają zajęcia z dancehallu u Pati. Cieszę się, że mają w swoim... Kacper Anita - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z zajęć tanecznych w Enzym Studio. Mam super... Anita mavgeek - ocena (1) Fenomenalne zajęcia, świetna atmosfera! mavgeek Jz - ocena (1) Świetna szkoła tańca, dla małych i dla "dużych". Doskonale przygotowani... Jz Ala - ocena (1) Enzym to nie tylko treningi taneczne, Enzym to ludzie, mała społeczność -... Ala Michał - ocena (1) jest rewelacyjnie, na zajęciach czuć vibe i zaangażowanie grup oraz trenerów;... Michał Justyna Z. - ocena (1) Fenomelana szkoła tańca, w której czujesz się jak w domu. Trenerzy z... Justyna Z. Aga - ocena (1) Myślę, że super są trenerzy (ale na razie opowiem o 2 bo tylko 2 znam tak... Aga