Studio Tańca ENZYM

Kursy tańca

Gdańsk, Piekarnicza 2A

Oliwia Wenta - ocena (1) Świetni trenerzy, super atmosfera, fantastyczne miejsce do rozwijania swoich... Oliwia Wenta paulina - ocena (1) Bardzo polecam! paulina Maja - ocena (1) przyjacielska atmosfera, cudowni i przemili trenerzy Maja
Agata B - ocena (1) Mogę tam przeżyć cudowne chwile, przestać przez chwilę myśleć o problemach i... Agata B Nina - ocena (1) Super atmosfera Nina Dorota - ocena (1) Jest to miejsce wolne od oceniania i otwartę by wyrażać siebie Dorota zuzka - ocena (1) Chodze do Enzymu juz 3 rok i kocham to miejsce i atmosfere zuzka Karola - ocena (1) Bardzo fajni i utalentowani trenerzy, super recepcjonistka i wlascicielka. W... Karola Asja - ocena (1) Wspaniali trenerzy, atmosfera w studiu rewelacyjna. Asja Sylwia - ocena (1) Świetna szkoła,super atmosfera i rewelacyjni trenerzy Sylwia Patrycja - ocena (1) Świetne miejsce do realizowania swoich tanecznych pasji! Polecam :) Patrycja Pati - ocena (1) Idealne miejsce na mapie Trójmiasta, aby nauczyć się tańczyć Pati Ania - ocena (1) Najlepsi instruktorzy! Genialna atmosfera Ania Weronika - ocena (1) Całym sercem polecam, atmosfera jak w domu, a nie typowa masówka. Weronika Iza - ocena (1) Najlepsze studio tańca! super trenerzy, występy semestralne, kolonie... Iza Karolina - ocena (1) Świetna atmosfera, profesjonalne przygotowanie Karolina MagdaB - ocena (1) Najlepsi instruktorzy, blisko domu ,najlepszy klimat ️ MagdaB NG - ocena (1) Dla mnie Enzym zawsze był na najwyższym poziomie!!! Kiedyś trenowałam ja,... NG Maria - ocena (1) Niesamowita atmosfera i ludzie Maria Maria - ocena (1) Fajna oferta zajęć dla dorosłych i dzieci, niesamowicie utalentowane i... Maria