Studio Tańca ENZYM

Kursy tańca

Gdańsk, Piekarnicza 2A

nickname567291 - ocena (1) swietne zajecia i wspaniali trenerzy mozna sie duzo nauczyc nickname567291 Ela - ocena (1) Zajęcia dla najmłodszych - rewelacja! Moje dziecko zawsze wraca zadowolone i... Ela Anna - ocena (1) Super studio! Zróżnicowane zajęcia, świetni trenerzy oraz bardzo miła Pani na... Anna
M - ocena (1) Byłam w każdej najbardziej popularnej szkole tańca i enzym trzyma najwyższy... M Jarek O. - ocena (1) Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz niesamowity kontakt z dziećmi Jarek O. Nikita - ocena (1) Serdecznie polecam - zajęcia są dopasowane do każdego tancerza nawet... Nikita Jagoda - ocena (1) Najlepsze miejsce na ziemi Jagoda maja - ocena (1) wspaniala atmosfera, mili i pomocni trenerzy️ maja Dorota - ocena (1) Wspaniale miejsce. Profesjonalne podejście. Cudowna atomosfera. Dorota Stały klient - ocena (1) Najlepsze Studio Tańca w Trójmieście! Pełen profesjonalizm! Polecam! Stały klient Asia - ocena (1) Zajęcia z Panią Dolą są najlepsze! Córka je uwielbia..!!! Polecamy:)))) Asia Aurelia - ocena (1) Bardzo dobrze uczą tańczyć Aurelia Ania - ocena (1) Szeroki wybór zajęć dla dzieci i młodzieży! Córka uwielbia zajęcia z Panią... Ania Karolina - ocena (1) Polecam! super lokalizacja i zajęcia ! Karolina Sztos (1) Sokół ma niebanalne rozkminy, przez co daje całe 6. Za jego łeb! koleżka polecam! (1) Wysoki poziom nauczania, sympatyczni i bardzo profesjonalni instruktorzy- nic... Vi Najlepsza szkoła tańca w 3mieście!!!!!! (1) Chodzę do Enzymu już kilka lat i jestem mega zadowolona!!! Atmosfera jest... Magda Jest za***ie (2) odpowiedź na poprzedni koment: Po 1. Jeśli chodzi o atmosfere to jest... ld polecam (1) Nigdzie nie ma tak dobrych trenerów jak na enzymie.Zdecydowanie najlepsza... ZAJma Naprawdę super. :] (1) Uważam, że Enzym jest świetną szkołą tańca! Wg mnie poziom jest wysoki,... Koleżanka DulCe. x)