Studio Vertigo

Fryzjerzy

Gdynia, Wielkokacka 4B/2

Monia - opinia (1) Czy ktps wie co sie stalo z fryzjerem Markiem z Vertigo ??? :( Monia Mirosław - opinia (1) Bardzo wysokie ceny., szczególnie dla mężczyzny, Strzyżenie maszynką. Mirosław Xenon - opinia (1) Bez zarzutu, zarówno jakość usług, jak i obsługi. Xenon
Strzyżenie. (1) Jeszcze nigdy nie miałam tak źle ostrzyżonych włosów. Pani Ewelina prezentuje... Kobieta. Super salon polecam (1) Zamieszczam ta opnie nie przypadkowo. Salon Vertigo to profesjonalizm i... Agnieszka Ramocka super salon polecam! (1) Super obsługa!!! Panu Robertowi Bardzo dziękuję za śliczny kolor.Wyszedł... Żania Usługa u Pana Emila (2) Do salonu trafiłem przeglądając opinie na Google. Znalazłem kilka bardzo... Mariusz wszystko super, oprócz właścicielki (1) O ile do obsługi przez zespół nie można się przyczepić, ponieważ są bardzo... Stała klientka opinia (1) Miła obsługa, lecz strasznie brudno... klijentka Bardzo dobry salon (1) Profesjonalna i miła obsluga, ceny wysokie ale za jakość trzeba płacić,... Zadowolona klientka Świetny Salon (1) W Tym Salonie Fryzjerskim otrzymałam po raz pierwszy kompleksową opiekę nad... Amolo Duży plus na salonu! (1) Jestem zadowolony, obsługa, wykonanie bardzo dobre. Cena może ciut wysoka,... Krakus Polecam! (1) Odkąd trafiłam do tego salonu ( a właściwie do Roberta) nie wyobrażam sobie... Asia Fajny salon (1) Salon ładny, niewielki, bardzo dobrze kosmetyki, świetny fotel z masażem do... Paulina super! (1) Chodze regularnie do Pani Eweliny, pani Ewelina zawsze wyczaruje na mojej... carola Nie polecam (1) W dzień,w którym dokonałam ścięcia wszystko było ok,ale po umyciu w... M Super jakość! (1) Mam kręcone włosy, długo szukałam fryzjera który mi je zetnie porządnie.... AnnaR zdecydowanie polecam (1) Ze Studia Vertigo korzystam od około 6 lat. Bardzo profesjonalna i... Stała klientka najlepszy fryzjer na witominie (1) vertigo i kelo to najlepsze usługi , panie mile , ceny niskie , mógłby być... xmarianna