Super Hallo Taxi

Taxi

Gdańsk, Władysława Biegańskiego 10/28

Marian - opinia (1) Jestem zawszę bardzo zadowolony. Pewna firma. Napewno jeszcze skorzystam . Marian Masakra. (2) Zamowilam taryfe...prosilam zeby byl na wyznaczony czas ponieważ mam pociag i... Monika Kierowca o numerze bocznym 54 - okazał się chamski (1) Bardzo negatywna ze względu na kierowcę,który nie chciał zabrać... Tenisowa
Super! (1) Gorąco polecam tą Super Hallo Taxi! Krótki czas oczekiwania, czyste i zadbane... posażer Drogie Taxi (2) W sylwestra bez paragonu z Sopotu z Haffnera na Karwiny nad ranem 100 ,dałem... cypisek porażka (1) nie wiem czy wszyscy tak,ale ja mialam pana ktory jechal jak wariat bo mial... Iwona NIE POLECAM (1) Panie z dystrybutorki niemiłe, wręcz opryskliwe. Panie mają ton jakby im się... Dorota solidny (3) dotychczas jeżdziłem hallo ale kolega polecil mi superhallo no i powiem że... marecki polecam gorąco (1) polecam tą firmę każdemu kto chce być fachowo potraktowany. młody Kierowcy kombinatorzy (2) Z przykrością stwierdzam, że dotychczas nigdy nie miałam problemów z tą... Kaśka Polecam (1) Polecam. Korzystam z usług tej firmy regularnie i nigdy nie zostałam... Monika W. Klientka (2) Złapałam ta taksówkę przy dworcu, bardzo drogo! Znajomi mówili, że... Klientka mika - opinia (1) co prawda pani w dystrybutorce opryskliwa, z wadą wymowy i głucha na jedno... mika opinia (1) Fatalna obsługa zarówno ze strony kierowcy z którym jechałam jak i pań... joanna Brak taxówek w pobliżu!!! (2) Już nie pierwszy raz dzwoniąc do Super Hallo taxi nie może przyjechać z jakiś... ... hawi - opinia (1) Nie polecam,panie dyspozytorki nie kompetentne,podchodzące lekceważąco do... hawi Obsluga przez infolinie beznadziejna (6) Zazwyczaj korzystam z innej korporacji i nie wiem co mnie podkusiło, żeby... BaRy Czysto miło i przyjemnie. (2) Witam. Ostatnio jezdziłem różnymi korporacjami po tym jak zapłaciłem... hoop polecam zdecydowanie (1) Szybka obsługa,czysto przyjemnie. Nigdy się nie zawiodłem.Ostatnio zostałem... robert Odmowa realizacji (2) Żona dziś odstawiała auto do warsztatu i zadzwoniła do mnie żebym szybko... Andrzej